Aviditi Црна Електрични Лента, 3/4 Инчи x 20 Метри, УЛ Наведени, Винил Лента за Поправка, Splice и Пакет за Сите Електрични и Жици Проекти (200 Ролни)

Aviditi Црна Електрични Лента, 3/4 Инчи x 20 Метри, УЛ Наведени, Винил Лента за Поправка, Splice и Пакет за Сите Електрични

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Се користи како заштитна jacketing за висок напон кабел splices и поправки.Општа намена винил Електрични Лента.Винил електричен изолатор.УЛ наведени. 3/4" x 20 yds.Црна Електрични Лента.Се користи како заштитна jacketing за висок напон кабел splices и поправки.Општа намена винил Електрични Лента.Винил електричен изолатор.УЛ наведени.

Избор на клиент

Патка HD Јасно Тешки Пакување Мастило Рефил, 1.88 Инчен x 54.6 Двор, 1 Тркалаат (297438) Обновено
Патка HD Јасно Тешки Пакување Мастило Рефил, 1.88 Инчен x 54.6 Двор, 1 Тркалаат (297438)

Кога е време да се спакуваат, бидете сигурни да одберете трајни лента што е солза и се отпорни.Тешки за с

DEN 0.00
Картонска Кутија Запечатување Пакување Пакување Лента Обновено
Картонска Кутија Запечатување Пакување Пакување Лента

Пакување Материјали.Картонска Кутија Лента.Запечатување Пакување Лента.Состојба нови Должина : 55 yds (165 f

DEN 2100.00
BAZIC Јасно Пакување Лента 1.88 x 54.6 Дворови, Превозот Поштенски Движат Запечатување Ленти за Магацин за Статистика, Обновено
BAZIC Јасно Пакување Лента 1.88 x 54.6 Дворови, Превозот Поштенски Движат Запечатување Ленти за Магацин за Статистика,

⭐ ОПШТА НАМЕНА.Направени на растворувач врз основа акрилик полимер лепило.Самоуверено се заврши, безбе

DEN 1667.76
Пакување Лента 6 Ролни Боја Запечатување Црвена Лента Розова Жолта Сино Зелена Бела Кафена Црна 45/55мм Прифатлива (Боја Обновено
CYHO Леплив Фластер Користи Постојано, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Партија;Роденден;Декорација;Фабрика, Обновено
CYHO Colorfast Леплив Фластер, Додаток за Полнење во Пакет;Дневни Домаќинство;Облекување Маса;Роденден;Декорација;Фабрика, Обновено
Премиерот Канцелариски Stik-односно Јасно Пакување Лента со Фармацевт. 45 microns. 48mm x 25m. Обновено
Премиерот Канцелариски Stik-односно Јасно Пакување Лента со Фармацевт. 45 microns. 48mm x 25m.

Stikодносно Пакување Лента 45 microns.Тешко & Трајни.Со корисна фармацевт 48mm x 25m.Ова е Главен Канцелариски брен

DEN 270.00
3M 4412N Акрилик Екстремни Запечатување селотејп, 80 мили Дебели, 18 yds Должина x 1 Ширина, Проѕирен Обновено
3M 4412N Акрилик Екстремни Запечатување селотејп, 80 мили Дебели, 18 yds Должина x 1 Ширина, Проѕирен

3 M.Карактеристики 1 во х 18 Метри Екстремни Запечатување Лента.Проѕирен.Високо conformable singlesided акрилна лент�

DEN 0.00
(2.75 X 375') Засилен Gummed Kraft Хартиена Лента, за Запечатување и Пакување, 2.75 Инчи X 375 Метри *Комерцијални Квалитет* Обновено
(2.75 X 375') Засилен Gummed Kraft Хартиена Лента, за Запечатување и Пакување, 2.75 Инчи X 375 Метри *Комерцијални Квалитет*

Професионални и квалитетни материјали, *100% рециклираат и repulpable*.Вода за да се активира, Fiberglass филамент з�

DEN 0.00
TapeCase TC51430-4 X 1000FT TC51430 Површината Заштита Лента Вода Базирани Лепило, 4 Широк, 1000' Должина Обновено
TapeCase TC51430-4 X 1000FT TC51430 Површината Заштита Лента Вода Базирани Лепило, 4 Широк, 1000' Должина

Температура на чување спектар на 50° 90°с.Релативната влажност спектар на 40% 60%.Производ е на база на вода

DEN 585.60
Aviditi Лента Логика 3 Инчен x 55 Двор 2.6 Мили Тен, Тешки Акрилик Пакување Лента, 24 Пак, Совршен за Пакување, Транспорт, Обновено
QUASSI Јасно Пакување Лента (3 Ролни), Тешки Пакување Лента за Превозот, 1.88 Инчи од 60 Метри, 2.6 Мили Обновено
QUASSI Јасно Пакување Лента (3 Ролни), Тешки Пакување Лента за Превозот, 1.88 Инчи од 60 Метри, 2.6 Мили

3 РЕФИЛ РОЛНИ на ЛЕНТА 60 метри должина x 1.88 инчен ширина на ролна.Оваа лента е многу лесно да се развивам �

DEN 263.76
Виски Тешки Превозот Пакување Лента, 2 x 800 - Јасно (3 Ленти) (1, Јасно) Обновено
Виски Тешки Превозот Пакување Лента, 2 x 800 - Јасно (3 Ленти) (1, Јасно)

Леплива лента за пакување unwinds мазно и лесно; се противи разделување и кинење, се придржува веднаш и има �

DEN 1346.40
Општа Намена Kraft Пакување Лента со високи Перформанси Рамен Грб Лента (25 метри) Обновено
Општа Намена Kraft Пакување Лента со високи Перформанси Рамен Грб Лента (25 метри)

Општа Намена Kraft Пакување Лента се користи за пакување, обврзувачки, чување, движење, испрати подароци, с

DEN 0.00
Виски Тешки Превозот Пакување Лента, 1.88 Инчен x 800 Инчен, [Тен] (Пакување од 4) Обновено
Виски Тешки Превозот Пакување Лента, 1.88 Инчен x 800 Инчен, [Тен] (Пакување од 4)

Обезбедува одлични држи моќта за тешкидолжност за пакување и испорака.Силен печат на сите кутија видов�

DEN 0.00
Виски со Вжарено Лента 898, Јасно, 18 мм x 55 m, 6.6 мили Обновено
Виски со Вжарено Лента 898, Јасно, 18 мм x 55 m, 6.6 мили

Виски® Филамент Лента 898 е 6.Апликации вклучуваат висока јачина зајакнување, тешки здрав, и нередовни ду�

DEN 688.32
JARLINK Пакување Лента Фармацевт Пиштол (2 Парчиња) со 2 Ролни Лента Пакет со Јасни Пакување Лента (12 Ролни), 2.7 мили Обновено
JARLINK Пакување Лента Фармацевт Пиштол (2 Парчиња) со 2 Ролни Лента Пакет со Јасни Пакување Лента (12 Ролни), 2.7 мили

12 Ролни на Лента димензиите на оваа лента се наоѓа на 60 метри должина x 1.88инчен ширина или (55m x 47mm) по спис

DEN 911.76
PSBM Жолто Пакување Лента, 2 Инчен x 55 Метри, 1368 Пак, Обоени Пакување Лента за Диспензерот Рефил, се Движат, Складирање, Обновено
Виски Светло Должност Пакување Лента 600 Јасно Висока Чистота, 1 во x 72 yd Обновено
Виски Светло Должност Пакување Лента 600 Јасно Висока Чистота, 1 во x 72 yd

Дополнително, Магарешки Светло Должност Пакување Лента 600 отстранува чисто од ткаенина без да остават о

DEN 0.00
2Pack Засилен Kraft на Хартиена Трака, Само Лепило за Хартија Gummed Пакување Лента, за Тешки Пакување, Испорака, се Движат Обновено
Aviditi Лента Логика Леплива Назад Лента се Тркалаат, 1 Инч x 75 Метри, Кука, Црна, Повеќенаменски за Употреба во Училница, Обновено
PSBM ПВЦ Пакување Лента, 2 Инчен x 55 Метри, 360 Пак, Тен, 2.1 Мили, Тешки Пакување Лента за Диспензерот Рефил, се Движат, Обновено
Пакување Лента 6 Ролни Боја Запечатување Црвена Лента Розова Жолта Сино Зелена Бела Кафена Црна 45/55мм Прифатлива (Боја Обновено
Патка 393185 1.88 X 22.2 Двор EZ Start® Запечатување Лента Со Фармацевт Обновено
Патка 393185 1.88 X 22.2 Двор EZ Start® Запечатување Лента Со Фармацевт

ПРАЗНО.DUC07307 Карактеристики : Лепило Материјал : Акрил Лента Посебна Карактеристика : Отворена Фармацевт

DEN 1228.80