ALGOHOUSE 10-Pack Мека Блиску Зглоб 1-1/4 Инчен Шалче, Приспособување Никел Шарки за Кујната Кабинет Вратата Хардвер

ALGOHOUSE 10-Pack Мека Блиску Зглоб 1-1/4 Инчен Шалче, Приспособување Никел Шарки за Кујната Кабинет Вратата Хардвер

DEN 383.76

Обновено

Достапно за нарачка

Материјал на 1-1/4 шалче кабинет шарки висок квалитет на челик и никел-обложено заврши за долгорочната трајност.Само Затворање Кабинет зглоб, 105 степен отворање агол, 35mm зглоб првенство дијаметар, 11mm зглоб првенство дебелина.Нежно тивко се затвори - преку отворање и затворање на тест, тоа може да лебдиш и баферот за да ја затворите, тивко и noiseless.Процесот на инсталација на зглоб е многу едноставна.На зглоб е 3-начин на вредноста карактеристики го прават лесен за инсталација - вертикална, хоризонтална и длабочина cam прилагодување.Пакетот вклучува појавување на завртки, продавница со мир на умот, бидејќи ова доаѓа со една година ограничена гаранција.Пакет содржина : 10 Парчиња 1-1/4 инчен Шарки, со Инсталација Screws Specification : Шалче : 1-1/4 Инчен Отворање Агол : 105 Степен Стандард Првенство Дијаметар : 1-2/5" (35 мм) Купот на Длабочина : 2/5" (11.3 mm) изборен вратата дебелина : 14-20mm drillng за купот 35Φ Материјал : железо со никел plating3-Начин Корекција : Страна (-2mm +2mm) Длабочина (+2mm -2mm) Висина (+1.5 mm -1.5 mm).

Overlay: 1-1/4 Inch
Opening Angle: 105 Degree
Standard Cup Diameter: 1-2/5” (35 mm)
Cup Depth: 2/5” (11.3 mm)
optional door thickness: 14-20mm
drillng for cup 35Φ :
Material: iron with nickel plating

Избор на клиент

EuisdanAA 1.97 инчи Зглоб Сребро Вратата на Кабинетот Шарки Фитинзи Бранеа Хром Рамнина со Завртка 15pcs(Bisagra де 1,97 Обновено
EuisdanAA 1.97 инчи Зглоб Сребро Вратата на Кабинетот Шарки Фитинзи Бранеа Хром Рамнина со Завртка 15pcs(Bisagra де 1,97

Погоден за дом, канцеларија, ковчегот, плакар, кабинет, приказ врати, агол, кутии, humidors, кутии цигари, наки

DEN 287.76
Двојно Дејство Зглоб Нерѓосувачки Челик Топката Тешки Салон Вратата Шарки Занишан Вратата Зглоб со Завртки, Пар Обновено
Само Затворање Зглоб Масло Протри Бронза Авто Блиску Хардвер Зглоб Штекер Прилагодливи Пролет Шарки, Сатен Шарки 5/8 Радиус Обновено
Хардвер Зглоб Зглоб 20 Парчиња Од Антички Бронза Агол Заштитници, што се Користи За Мебел, Ретро Метални Украсни Агол Загради, Обновено
WODMB 10Pcs Антички Бронза Злато Мебел Шарки Кабинет Фиока Вратата Задник Зглоб Декоративни Шарки за Накит Кутија со Завртки Обновено
Alise 1 Пар Невидливи Сокриени Дрвена Врата Зглоб Премине Портата, Виткање Шарки,Тешки Метал Алуминиум во Сребрена JL13X45-2P Обновено
Renovators Снабдување Производство Црна Ковано Железо Вратата за Врвка за Зглоб 18 Долго Антички Fleur De Lis Стил ' Рѓа Обновено
Renovators Снабдување Производство Црна Ковано Железо Вратата за Врвка за Зглоб 18 Долго Антички Fleur De Lis Стил ' Рѓа

СЛОБОДНО МОНТИРАЊЕ на ХАРДВЕР Ова црно железо кабинет вратата шарки пакет вклучува слободни дополнува

DEN 1799.76
uxcell од Нерѓосувачки Челик Кабинет Фиока Вратата Зглоб 41mm x 35mm x 10мм Обновено
uxcell од Нерѓосувачки Челик Кабинет Фиока Вратата Зглоб 41mm x 35mm x 10мм

Име На Производ : Зглоб;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребро Тон;Укината Големина : 41 x 22 x 10мм / 1.

DEN 167.76
Inset 3/8 Сатен Никел Кабинет Шарки 25 Парови(50Pcs), Само Затворање на Шарки за Кујната Кабинети/Шкафот/ Мебел, Врати,Сребро Обновено
MEIYIN 2x Антички Бронза Кабинет Мебел Врата Фиока Накит Кутија Шарки 35x28mm Обновено
MEIYIN 2x Антички Бронза Кабинет Мебел Врата Фиока Накит Кутија Шарки 35x28mm

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 38.40
KGEZW Слот-слободен Шарки, Мајка-во-едно Шарки, Имајќи Шарки, Молчи и Задебелена Вратата и Внатрешни работи Вратата Шарки Обновено
EuisdanAA 5 Групи од не ' Рѓосувачки Челик 360 степени Вратата Стожерот Зглоб 75 x 17mm(5 juegos де bisagras де pivote Обновено
EuisdanAA 5 Групи од не ' Рѓосувачки Челик 360 степени Вратата Стожерот Зглоб 75 x 17mm(5 juegos де bisagras де pivote

Шарки се изработени од Високо квалитетни нерѓосувачки челик обезбедување на издржливост и стабилност..

DEN 0.00
4pcs/Пакет Бакар Кабинет Вратата Сокриени Барел Зглоб за Worktops DIY Проект 10/12/14/16mm за DIY Накит Кутија Рака Занает(10мм) Обновено
4pcs/Пакет Бакар Кабинет Вратата Сокриени Барел Зглоб за Worktops DIY Проект 10/12/14/16mm за DIY Накит Кутија Рака Занает(10мм)

【4 Големини】Постојат 4 големини за вас да се избере : 10 / 12 / 14 / 16mm.Има голем вчитување капацитет.Max.капаци�

DEN 1399.20
X-DREE Кабинет Шкафот Метал Сокриени Целосна Шалче Шарки 83x46x18mm 2 парчиња(Gabinetes, armarios metálicos ocultos, superposición Обновено
X-DREE Кабинет Шкафот Метал Сокриени Целосна Шалче Шарки 83x46x18mm 2 парчиња(Gabinetes, armarios metálicos ocultos, superposición

Стил : / ; Боја : Сребро на Ѕвонење, Црно, Златен Тон; Тежина : 76g.Пакет Содржина : 2 парчиња x Кабинет Зглоб, Н�

DEN 285.84
Jiozermi 12 Пар (24 Парчиња) Мека Блиску Кабинет Шарки, Полн Шалче Кабинет Вратата Шарки, Сокриени Кабинет Шарки за Frameless Обновено
90° Агол Вино Случај Се Види Кутија Антички Додатоци Дрвена Кутија Зглоб Капак Поддршка(Бронза) Обновено
90° Агол Вино Случај Се Види Кутија Антички Додатоци Дрвена Кутија Зглоб Капак Поддршка(Бронза)

Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : Железо.Боја : Злато, Бронза(Опционално).Отворање Агол : 90°.Секоја Голе

DEN 2270.40
BENLIUDH 360 степени Rotatable Стожерот Зглоб 100x32x3mm за Вратата на Кабинетот Шкафот 4 Парчиња Обновено
BENLIUDH 360 степени Rotatable Стожерот Зглоб 100x32x3mm за Вратата на Кабинетот Шкафот 4 Парчиња

Пакет Содржина : 4 Парчиња x Вратата Зглоб;Со монтажа завртки。.Лесно да се инсталира,Главната Боја : Ср�

DEN 239.76
Ферари 2t B112 3мм H3 Кабинет Зглоб Плоча PM1121FE25A Ферари Дел C90300AGGWS Обновено
Ферари 2t B112 3мм H3 Кабинет Зглоб Плоча PM1121FE25A Ферари Дел C90300AGGWS

Сосема нов.Нова Оригинална Ферари 3мм Кабинет Зглоб Плоча.Ако Имате Погледна Наоколу Ќе Се Најде Овие По

DEN 1994.40
Вратата Зглоб Бакар Кабинет Вратата Шарки Антички Гардероба Мебел Кабинет Вратата Шарки Casement Виткање Шарки Multicolor Обновено
Nuvo Железо Црна 12 Античкиот Изглед Колонијалната Tee Зглоб (2 парчиња по пакет) Обновено
Nuvo Железо Црна 12 Античкиот Изглед Колонијалната Tee Зглоб (2 парчиња по пакет)

2 шарки, по пакет.Поцинкуван Челик, Прав Обложени Црна.Не корозивен, Хардвер вклучени.Страна Направена З�

DEN 887.76
Goldenwarm 20pack Мека Блиску Кабинет Шарки, 3/4inch Шалче Кујната Кабинет Шарки, Само Затворање Кабинет Вратата Шарки Обновено
Goldenwarm 20pack Мека Блиску Кабинет Шарки, 3/4inch Шалче Кујната Кабинет Шарки, Само Затворање Кабинет Вратата Шарки

НЕЖНО ТИВКО се ЗАТВОРИ Ја скријат кабинет шарки inseted со хидраулични амортизерите, обезбедување со buttering

DEN 0.00