50 ПАРЧИЊА Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење на Резерви Шарм Beading Изработката на Големо 16866 Plier Клешти

50 ПАРЧИЊА Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење на Резерви Шарм Beading Изработката на Големо 16866 Plier Клешти

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

50 Парчиња Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење На Резерви Шарм Beading Изработката На Големо 16866 Plier Клешти.Секоја Големина : 24x12mm(0.94"x0.47").Цена по 50 КОМПЈУТЕРИ.Повеќе од 10.000 различни накит одлуки шарм може да се најдат на мојата продавница насловната страна.За пребарување на шарм што ја сакате на мојата продавница насловната страна.Ви благодариме.

Избор на клиент

LEONTOOL 3 Инчи Мини Круг Носот Клешти Жица Looping Клешти за Накит Одлуки Мини Клешти за Накит Правење на Резерви Обновено
LEONTOOL 3 Инчи Мини Круг Носот Клешти Жица Looping Клешти за Накит Одлуки Мини Клешти за Накит Правење на Резерви

Широка Примена : Круг носот клешти се prefect за жица looping, накит beading одлуки, како и за алчни мали компоненти.

DEN 0.00
SUNNYCLUE 3pcs Накит Клешти Алатка Поставите Професионална Прецизност Клешти за DIY Накит Одлуки од Страна на Сечење Клешти, Обновено
5 Парчиња Мулти-Функција Клешти Алатка Комплет Вклучува Дијагонала Клешти, Жица Секачи, Посочи Носот Клешти, Круг Носот Обновено
Newmind 1 Кутија за Накит Правејќи Колекции, DIY Обетки Стартер, Beading Жица Клешти Поправка на Алатки, Прибор - Зелено Обновено
Newmind 1 Кутија за Накит Правејќи Колекции, DIY Обетки Стартер, Beading Жица Клешти Поправка на Алатки, Прибор - Зелено

Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.Добредојдовте да ги собереш и �

DEN 1764.00
AAProTools 4.5 Криво Клешти Совети Совршен Скок Прстен Затворање Клешти Обновено
AAProTools 4.5 Криво Клешти Совети Совршен Скок Прстен Затворање Клешти

AAPro Tools 4.5" Криво Клешти Совети Совршен Скок Прстен Затворање Клешти.Нерѓосувачки Челик, Gauranteed Задоволст�

DEN 0.00
SOFEA Вилица Plier, Круг Носот Конкавна Жица Looper Клешти Жица Looping Клешти Beading Накит Алатка Обновено
SOFEA Вилица Plier, Круг Носот Конкавна Жица Looper Клешти Жица Looping Клешти Beading Накит Алатка

✿БОЈА : Класичен и модерен црвена боја, многу привлечни ✿ОБЛИК : Тркалезна носот и конкавна форма, зачув

DEN 0.00
Жица Формирање Клешти Рамен & Круг 3 Зачекори На Вилицата Накит Завиткување Свиткување Работа Обновено
Жица Формирање Клешти Рамен & Круг 3 Зачекори На Вилицата Накит Завиткување Свиткување Работа

3 КРУГ ЗАЧЕКОРИ РАМНИ МАЗНА ВИЛИЦИ ЖИЦА за ЗАВИТКУВАЊЕ Plier.Специјалитет клешти со 3 круг чекор големини �

DEN 0.00
Darice 5-Инчен Долго Носот Клешти, Мини Хоби Накит Обновено
Darice 5-Инчен Долго Носот Клешти, Мини Хоби Накит

Разноврсна долго носот клешти со мазна вилици, совршен за накит одлуки и други хоби користи.Удобно мек з

DEN 0.00
SPEEDWOX Мушка Crimping Клешти Crimper Алатка за Изработка на Накит 5 Инчи Стандард на Прецизност Мини парична Казна Клешти Обновено
SPEEDWOX Мушка Crimping Клешти Crimper Алатка за Изработка на Накит 5 Инчи Стандард на Прецизност Мини парична Казна Клешти

【УПОТРЕБА】 Оваа алатка може да се користи за да се crimp монистра и цевка монистра со големини за 2mm3мм.За �

DEN 198.96
AGOOBO 2 ПАРЧИЊА Мини Крајот Сечење Клешти, 4 инчен Крајот Сечење Клешти Микро Накит Beading Алатка за Правење Прецизност Обновено Одлична цена
JFSDBH Накит Клешти Алатки за Изработка на Накит Рамен Носот Клешти Полирање Накит Одлуки Алатки 12x7.3x0.9cm (Боја : 120x73x9mm) Обновено
F Fityle 6 во 1 Кауција Одлуки Клешти Жица Looping Формирање Клешти со Не се Лизга Удобност Зафат Рачка за 3/4/6/7/8.5/9.5 Обновено
KADA Свиткување Plier за Круг Накит, Очила Хривнија Алка Плоча со Најлон Вилица Криви Plier Обновено
KADA Свиткување Plier за Круг Накит, Очила Хривнија Алка Плоча со Најлон Вилица Криви Plier

Накит Свиткување Plier Убаво за Виткање Притискање на Злато Сребро Плоча / Алка / Нараквица / Круг,исто Така

DEN 383.76
SPEEDWOX Долго Стигнат до Крајот Nipper 5.5 Инчи Долго Носот Клешти 6 Инчи 2 Парчиња Мини Накит Клешти Сет со Скок Прстен Обновено
Vouiu Накит Beading Алатка 3 во 1 Клешти Обновено
Vouiu Накит Beading Алатка 3 во 1 Клешти

3 Во 1 Круг носот Рамен нос Сече жица.Идеален за креирање на широк спектар на јамки со жица за накит и друг

DEN 0.00
Накит Алатка за Правење, DIY Накит Клешти, Солиден и Издржливи Лесни Изработка и Поправка Накит Одлуки за Накит Поправка Обновено
Beading Накит Клешти, Професионални Клешти DIY Рака Алатка Клешти за Часовници за DIY Рака Алатки за Jewelries за DIY(Двоен Обновено
Beading Накит Клешти, Професионални Клешти DIY Рака Алатка Клешти за Часовници за DIY Рака Алатки за Jewelries за DIY(Двоен

Направени на квалитетот железо материјали, цврсти и издржливи.Три различни типови на располагање, може�

DEN 0.00
Кауција Одлуки Клешти Рамен Нос Најлон Клешти Мини Накит Правење на Резерви Tools не е лесно да ' рѓа и издржлив Обновено
Кауција Одлуки Клешти Рамен Нос Најлон Клешти Мини Накит Правење на Резерви Tools не е лесно да ' рѓа и издржлив

Станотnosed најлон клешти се фалсификувани од висококвалитет на јаглероден челик, кои се погодни за зацвр

DEN 0.00
Накит Алатка, Имајќи Алатки Уреден Трајни и Здрав Накит Клешти Накит Изработката Комплет за DIY Накит Одлуки Кожа Ракотворби Обновено
4Pcs Circlip Клешти, Snap Прстени Клешти Постави Висока Цврстина за Поправка на Накит за Изработка на Накит за DIY Занаети Обновено
ДДП Сплит Прстен Клешти 5 (Сино) ПВЦ Зафат се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Жица Мушка Накит Обновено
ДДП Сплит Прстен Клешти 5 (Сино) ПВЦ Зафат се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Жица Мушка Накит

Сплит Прстени Се Направи За Повеќе Безбедна Конекција Помеѓу Накит Компоненти Итн.Клешти Се Цврсто Изг�

DEN 0.00
Краток Синџир Носот Lindstrom RX Накит Одлуки Клешти Обновено
Краток Синџир Носот Lindstrom RX Накит Одлуки Клешти

Ексклузивно МикроДопир се справува го прави комплетен рака контрола е можно за прецизност работа.Екскл

DEN 1756.80
OdontoMed2011 Хривнија Свиткување Клешти Двојно Најлон Вилица Клешти со Не се Лизга Удобност Зафат Рачка за Накит Свиткување Обновено
Накит Машина, Мини Рѓа Доказ Игла Носот Plier Накит Поправка на Хардвер Алатки Алатки за Изработка на Накит за DIY Занаети Обновено
BAIFFEI 8 Видови на Нерѓосувачки Челик Крајот Сечење Жица Клешти Рака Алатки DIY Накит Одлуки Клешти Сет (Боја : 6) Обновено
BAIFFEI 8 Видови на Нерѓосувачки Челик Крајот Сечење Жица Клешти Рака Алатки DIY Накит Одлуки Клешти Сет (Боја : 6)

Бренд нови висококвалитетни мини клешти со две пролет тензии.Мек натопени се справи со двоен лист извор

DEN 0.00
Жица Looping Клешти, Круг Носот и Конкавни Жица Looper Клешти Beading Накит Алатка 1 Buc Обновено
Жица Looping Клешти, Круг Носот и Конкавни Жица Looper Клешти Beading Накит Алатка 1 Buc

БОЈА : Класичен и модерен црвена боја, многу привлечни.ОБЛИК : Тркалезна носот и конкавна форма, зачувај �

DEN 278.40