SIKAITE 3,5 мм Машки да се Женски Проширување Стерео Аудио Кабел за Продолжување 3ft, Памук Конец-Плетенка Аудио Кабел за Продолжување, Стерео Приклучок Кабелот за напоју

SIKAITE 3,5 мм Машки да се Женски Проширување Стерео Аудио Кабел за Продолжување 3ft, Памук Конец-Плетенка Аудио Кабел

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Висок квалитет : тешки позлатени метал 3.Висока верност : 26awg кислород слободни бакар јадро со многу ниска capacitance може да обезбеди одлична сигнал спроводливост и подобрен звук.5 mm машки да се женски стерео приклучок за слушалки продолжување кабел. Ултра ниска capacitance нивоа за супериорен во однос на ѕвонење.5 mm аудио кабел за продолжување протега конекцијата помеѓу вашиот i Phone, i Pod, MP3 плеер, паметен телефон, таблет или било кој друг уред опремен со 3.5 mm аудио кабел за продолжување протега конекцијата помеѓу вашиот i Phone, i Pod, MP3 плеери, smarphones, таблета или било која друга 3,5 мм помошен порта опремени уреди во вашиот приклучок за слушалки, слушалка, звучници, автомобил стерео или домашно кино систем итн.Широка примена : помошни продолжување аудио кабел е компатибилен со сите уреди со 3. Внатре алуминиумска фолија заштитен слој за да се намали пречки, за подобра верност ефект. Лесна конекција, plug and play.Издржливи : цинк легура школка и двојно-layer најлон плетенка може да ја спречи на кабелот од се влечат над груби инсталација на остри рабови и штити од гребнатини.Висока густина оклопна и алуминиумска фолија оклопна спречи EMI / RFI пречки и да се обезбеди највисок квалитет на аудио пренос, без статички електрицитет или пукна.5 mm Аудио Кабел за Продолжување ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена, ако има каков било квалитет прашање.На чекор надолу дизајн им овозможува да работат, без отстранување на телефон / таблет школка. Чекор надолу дизајн го прави возможно да се работи без отстранување на вашиот телефон/таблет случај.

Избор на клиент

TNP Премиум 6.35 mm 1/4 да 3,5 мм 1/8 Кабел Адаптер (15FT) - Машки да се Женски TRS Стерео Аудио Џек Plug Жица Кабелот Обновено
TNP Премиум 6.35 mm 1/4 да 3,5 мм 1/8 Кабел Адаптер (15FT) - Машки да се Женски TRS Стерео Аудио Џек Plug Жица Кабелот

35 mm приклучоци понуди супериорен верност и квалитет на звукот за крајните корисници.Совршен за поврзув�

DEN 335.76
Holibanna 2 парчиња Повеќенаменски Аудио Кабли Аудио Кабли Едноставен Аудио Кабли Говорникот Аудио Кабел ( Црна ) Обновено
Holibanna 2 парчиња Повеќенаменски Аудио Кабли Аудио Кабли Едноставен Аудио Кабли Говорникот Аудио Кабел ( Црна )

Можете да го замените оштетени или стари аудио кабел со нова аудио кабел.На кабелот има анти мешање спо�

DEN 0.00
FAKEME 3.5 mm Аудио ПОМОШЕН Кабел Замена Контрола на Јачина на звук со Внатрешно Исклучување на Отстранлив за Hyperx Облак Обновено
YUUAND Кабелот Жица 3.5 mm Аудио Portabel Замена на Кабел Кабел W/Микрофон за Удира Слушалки Обновено
YUUAND Кабелот Жица 3.5 mm Аудио Portabel Замена на Кабел Кабел W/Микрофон за Удира Слушалки

Сакате да имате среќен шопинг искуство.smart watch бендови замена smart watch бендови за жените beaded 44mm smart watch бенд�

DEN 69.36
Headphone Продолжување Кабел 6.6 ФТ, Anbear Злато Позлатен 3.5 mm Стерео Аудио Кабел(Hi-Fi Звук) Машки да се Женски Најлон Обновено
Headphone Продолжување Кабел 6.6 ФТ, Anbear Злато Позлатен 3.5 mm Стерео Аудио Кабел(Hi-Fi Звук) Машки да се Женски Најлон

【3,5 мм Помошен се Прошири кабел 6.6 FT】 : 3.5 mm аудио прошири кабел се протега на конекција од вашиот MP3 ,smarphone

DEN 0.00
Okuyonic Аудио Кабел за Приклучок, Stereophonic 6.35 mm Лесно-се Користи Аудио Приклучок за Слушалки Обновено
Okuyonic Аудио Кабел за Приклучок, Stereophonic 6.35 mm Лесно-се Користи Аудио Приклучок за Слушалки

Парична казна изработка, лесно да го инсталирате, едноставна операција.Усвојување на цинк легура умрек�

DEN 1732.80
Sescom SC50SZMZBN Canare Ѕвезда-Quad Кабел 1/4-Инчен TRS Машки 3,5 мм TRS Машки 50 Нога - Кафеава Обновено
Sescom SC50SZMZBN Canare Ѕвезда-Quad Кабел 1/4-Инчен TRS Машки 3,5 мм TRS Машки 50 Нога - Кафеава

Canare L4 E6 S 4Диригент ЅвездаQuadКабел.Погоден за Сите ПроАудио Апликации.Флексибилни во Екстремно Студено в�

DEN 0.00
Cellet 3,5 мм Рамен Жица Аудио Кабел за паметни телефони/Таблети/MP3 Плеери - Зелена Обновено
Cellet 3,5 мм Рамен Жица Аудио Кабел за паметни телефони/Таблети/MP3 Плеери - Зелена

3 4 метри долг (вклучувајќи конектори), кој антиметежот дизајн.Поврзаност помеѓу паметен телефон или MP3 pla

DEN 0.00
WDBBY 3.5 Мм до 6,5 Мм 6.35 Mm Машки да се Женски 6.5 Аудио Кабел Адаптер 6.35 Приклучок Од 3,5 Џек Стерео Помошни Конвертор Обновено
WDBBY 3.5 Мм до 6,5 Мм 6.35 Mm Машки да се Женски 6.5 Аудио Кабел Адаптер 6.35 Приклучок Од 3,5 Џек Стерео Помошни Конвертор

35 mm (1 / 4 инчи) стерео машки jack Connector б : 3.35 mm брзини.5 mm стерео аудио адаптер ви овозможува да го поврзете сл�

DEN 0.00
1PCS 30CM 3,5 мм Џек Микрофон, Слушалки Аудио Splitter Кабел Женски 2 Машки Микрофон приклучок за Слушалки Помошен Продолжување Обновено
HUFAN 1m 3,5 мм Џек Жица Контрола Стерео ПОМОШЕН Аудио Кабел, на Компјутер, CD Плеер, MP3, за во Автомобил, Слушалки, Телефони, Обновено
1pack 3.5 mm Стерео Аудио Кабел за Продолжување Машки 2. Женски ПВЦ Zerist Метежот-Слободен ПОМОШЕН Кабел за Слушалки, Обновено
1pack 3.5 mm Стерео Аудио Кабел за Продолжување Машки 2. Женски ПВЦ Zerist Метежот-Слободен ПОМОШЕН Кабел за Слушалки,

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ & ИЗВЕДБА : Внатрешна емајлирани жица + TPE издржлив материјал + outter плетенка памук за

DEN 95.76
CESS 2,5 mm Стерео Женски Избалансирани TRS Plug Џек Приклучок за Конектори (jcx) (2 Парчиња) Обновено
CESS 2,5 mm Стерео Женски Избалансирани TRS Plug Џек Приклучок за Конектори (jcx) (2 Парчиња)

2.5 mm Стерео Ballanced TRS Женски џек.Лемење тип.Се користи за микрофон, слушалка, аудио видео AV КОМПЈУТЕР.Никел

DEN 126.96
CERRXIAN 90 степени Десен Агол 3,5 мм Машки да Машки Џек 4 Пол Продолжување Помошен Аудио Извиткани Спирала Кабел Обновено
CERRXIAN 90 степени Десен Агол 3,5 мм Машки да Машки Џек 4 Пол Продолжување Помошен Аудио Извиткани Спирала Кабел

5 мм аудио помошни стерео приклучоци.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ Компатибилни слушалки, i OS уреди (i Phone, i

DEN 189.36
Bolvek 2 Пакет 6ft 2,5 mm TRS Стерео Машки Plug Џек Адаптер за Полнач да Гола Жица Отворен Крај Аудио Кабел Кабелот за Обновено
Bolvek 2 Пакет 6ft 2,5 mm TRS Стерео Машки Plug Џек Адаптер за Полнач да Гола Жица Отворен Крај Аудио Кабел Кабелот за

Ова е аудио кабел е 2.5 mm TRS стерео машки plug џек адаптер за полнач да гола жица отворен крај.2.5 mm стерео машк

DEN 998.40
USB-C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер, Тип-C до Аудио Помошен Текст Dongle Кабел за Ниту еден Слушалка Џек USB-C-Телефони Обновено
USB-C до 3.5 mm Џек за Слушалки Адаптер, Тип-C до Аудио Помошен Текст Dongle Кабел за Ниту еден Слушалка Џек USB-C-Телефони

USB C Џек за Слушалки Адаптер : Овој производ е посветена да се овозможи репродукција на аудио од вашиот Ти

DEN 287.76
Haokiang (3-Pack) 3.5 mm Стерео Машки да се РКА Женски Конвертор Адаптер,3.5 мм Женски РКА Машки Аудио Конвертор Адаптер, Обновено
Haokiang (3-Pack) 3.5 mm Стерео Машки да се РКА Женски Конвертор Адаптер,3.5 мм Женски РКА Машки Аудио Конвертор Адаптер,

1 3.5 mm машки да се РКА женски Конектор Адаптер 2 3.5 mm женски РКА машки Конектор Адаптер 3 РКА машки да машки

DEN 0.00
FAKEME 3.5 mm Аудио Кабел, Машки да Стерео Машки Помошен Кабел со Премиум Метал, за паметни телефони, Таблети и MP3 Player Обновено
1/4 TRS Splitter Y-Кабел -1 Пакет,Hocauvion 1/4 инчи Стерео Машки да Dual 1/4 инчи Стерео Женски Splitter Адаптер - 8 инчи Обновено
1/4 TRS Splitter Y-Кабел -1 Пакет,Hocauvion 1/4 инчи Стерео Машки да Dual 1/4 инчи Стерео Женски Splitter Адаптер - 8 инчи

1 / 4 инчи инчен Машки 2x 1 / 4 инчи Женски TRS Аудио Splitter Кабел.Оваа 1 / 4 Слушалки Splitter кабелот е дизајниран да с

DEN 0.00