3M VHB RP32 Акрилик селотејп [Пакет на 25] - 2 кај. (W) x 1.25 во. (L) Постојана Врска Лента Лента со Conformable Сива Пена. Ленти и Adhesives

3M VHB RP32 Акрилик селотејп [Пакет на 25] - 2 кај. (W) x 1.25 во. (L) Постојана Врска Лента Лента со Conformable Сива

DEN 403.20

Обновено

Достапно за нарачка

Тоа може да го замени заковки, завари и завртки.излупете лепливоста.Оваа постојана врска лента може да се користи на полесни, потенки, и различни материјали со еднаква ефикасност.Тоа нуди проектирање флексибилност со својата viscoelasticity и може да се поврзе со различни површини, дури и на пониски температури.долго поврзување на кертриџот е оценет за својата 18 lb. 3 M VHB RP32 е 32 мили, сива, тешки двојно двострано, притисок чувствителни пена лента наменета за индустриска сила сврзување, приложување и монтажа.Посебна Карактеристика : повеќенаменски акрилик селотејп е отпорна на висока опсег топла и ладна температура велосипедизам, УВ светлина, растворувач, и хемикалии.Комунални Опсег : сива пена лента обврзници за различни обична или обоени површини, вклучувајќи и стакло, метали, пластика, дрво и бетон. 3 M VHB RP32 е сива, 0.

Избор на клиент

3M Изградба Seaming Лента 8087CW, 1 Ролна, Црвена, 72 mm x 50 m, Плашт Лента за Seaming, Спојување, Запечатување и Поправка Обновено
3M Изградба Seaming Лента 8087CW, 1 Ролна, Црвена, 72 mm x 50 m, Плашт Лента за Seaming, Спојување, Запечатување и Поправка

РАЗНОВРСНА ПЛАШТ ЛЕНТА наменета за seaming, спојување, запечатување и поправка на материјали кои се корист�

DEN 565.44
3M 4492B Полиетилен Пена Лента, 2.75 Ширина x 5yd Должина (1 ролна) Обновено
3M 4492B Полиетилен Пена Лента, 2.75 Ширина x 5yd Должина (1 ролна)

3 M Двојно Обложени Полиетилен Пена Лента 4492 B е црна полиетиленска, conformable, двојно обложени, затворениcell �

DEN 0.00
3M 4496B 3 x 10-25 Полиетилен Пена Лента, 62 мили (1.6 мм) Дебели, 3 Инчи x 10 Инчи Правоаголници (Пакување од 25) Обновено
3M 4496B 3 x 10-25 Полиетилен Пена Лента, 62 мили (1.6 мм) Дебели, 3 Инчи x 10 Инчи Правоаголници (Пакување од 25)

Издржливи, висока јачина акрилик лепило.Еден од нејзините истакна карактеристики е нејзината способно�

DEN 1150.56
3M VHB Лента 5962 Постојана Врска Лента со Икони - [Пакет на 25] 0.75 во. x 1 во. Conformable Црна Пена со Акрил Лепило. Обновено
3M VHB Лента 5962 Постојана Врска Лента со Икони - [Пакет на 25] 0.75 во. x 1 во. Conformable Црна Пена со Акрил Лепило.

Тоа може да го замени заковки, завари и завртки.Компатибилен Површини : погоден да се користи на бои, и пл

DEN 0.00
Bertech Двојно Пена Еднострано Монтажа Лента, 1/2 инчи Широка x 18 Метри x 1/8 инчи Дебела, Бела, RoHS и да се ПОСТИГНЕ Обновено
Bertech Двојно Пена Еднострано Монтажа Лента, 1/2 инчи Широка x 18 Метри x 1/8 инчи Дебела, Бела, RoHS и да се ПОСТИГНЕ

СИЛНО ЛЕПИЛО : Леплива лента придава две цврсти објекти и има добри conformability, тапацир, и запечатување сво�

DEN 0.00
3M VHB Лента 5962 Постојана Врска Лента Плоштад - [Пакет од 5] 0.75 во. Conformable Црна Пена со Акрил Лепило. Обновено
3M VHB Лента 5962 Постојана Врска Лента Плоштад - [Пакет од 5] 0.75 во. Conformable Црна Пена со Акрил Лепило.

Брз и лесен за употреба постојана врска метода дава висока јачина и долгорочна издржливост.Нашите 3 M VHB �

DEN 0.00
X-DREE 5Pcs 20mm Width 1mm Дебелина Една Страна Сунѓерот Пена Лента Црна 10 Метри Должина(5Pcs 20mm larghezza 1mm spessore Обновено
X-DREE 5Pcs 20mm Width 1mm Дебелина Една Страна Сунѓерот Пена Лента Црна 10 Метри Должина(5Pcs 20mm larghezza 1mm spessore

Neoprene соголување се користи за чување тела, бучава изолација, баласт, shockproof,проширување зглобовите на preca

DEN 572.88
SH-RuiDu клима уред Само-Лепило Пена Запечатување Лента Сунѓерот Лента Лента Обновено
SH-RuiDu клима уред Само-Лепило Пена Запечатување Лента Сунѓерот Лента Лента

Обезбедува 9.14 м на самолепило пена печат лента во вкупно, најлесен и повеќето достапни начин да го одржу

DEN 0.00
Поли Торба Човек Лента Логика Двојно Пена Еднострано Лента, 1/32, 1 x 72 yds, Бела, 2/Случај Обновено
Поли Торба Човек Лента Логика Двојно Пена Еднострано Лента, 1/32, 1 x 72 yds, Бела, 2/Случај

Специјално формулиран за повеќето внатрешна монтажа и приклучување апликации.Екстремно флексибилен п�

DEN 2924.64
3M VHB RP32 Акрилик селотејп - 2 кај. x 54 ft. Постојана Врска Лента Тек со Conformable Сива Пена. Ленти и Adhesives Обновено
3M VHB RP32 Акрилик селотејп - 2 кај. x 54 ft. Постојана Врска Лента Тек со Conformable Сива Пена. Ленти и Adhesives

Пена Лента : многу издржливи монтажа лента се карактеризира со силен акрилик лепило од двете страни на с

DEN 2090.40
3M VHB 4951 Пена Лента – [Пакет на 12] 1in. x 6in. Бела, Conformable Лента Ленти со Ниска Температура е Применливо Лепило Обновено
3M VHB 4951 Пена Лента – [Пакет на 12] 1in. x 6in. Бела, Conformable Лента Ленти со Ниска Температура е Применливо Лепило

3 M VHB 4951 Лепило Пена Лента обезбедува силна совршено запечатени површини во абразивни внатрешна / надвор

DEN 391.92
Поли Торба Човек Лента Логика Отстранлив Двојно Пена Еднострано Лента, 1/16, 1 x 36 yds, Бела, 2/Случај Обновено
Поли Торба Човек Лента Логика Отстранлив Двојно Пена Еднострано Лента, 1/16, 1 x 36 yds, Бела, 2/Случај

Се користи за привремено да се откажам знаци и уметнички дела.Двете страни се отстранува.Лента отстрану

DEN 2248.80
ЈП Пена Двојно Двострано селотејп -Отворен и Затворен Супер Силен Пена Печат Лента за Автомобилската Монтажа,Водоотпорна Обновено Одлична цена
YUXIwang 30mmx1mm 30M Должина ЈП Пена Сунѓерот Лента Двојно Страна Лепило Означување Алатка Обновено
YUXIwang 30mmx1mm 30M Должина ЈП Пена Сунѓерот Лента Двојно Страна Лепило Означување Алатка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PE, Sponge.Net Тежина : 190g; Пакет Содржина : 1 x селотејп.Главната Боја : �

DEN 0.00
3M 4492B 0.5 x 0.5-250 Полиетилен Пена Лента, 31 мили (0.8 mm) Дебели, 0.5 Инчи Квадрати (Пакување од 250) Обновено
3M 4492B 0.5 x 0.5-250 Полиетилен Пена Лента, 31 мили (0.8 mm) Дебели, 0.5 Инчи Квадрати (Пакување од 250)

Тоа обезбедува висок крајната лепливоста на многу пластика и е формулирана да бара внатрешна и надворе�

DEN 483.84
Aexit 30мм x Лепливи Ленти 6mm Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Пена Лента 2M Должина Обновено
Aexit 30мм x Лепливи Ленти 6mm Еден Двострано Само Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Пена Лента 2M Должина

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Sponge.Net Тежина : 42g; Пакет Содржина : 1 x Сунѓерот Лента.Главната Бој

DEN 0.00
X-DREE 2 парчиња 10M х 10мм x 1mm Dual-страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Зелена(2 парчиња 10m х 10мм x 1mm Nastro Обновено
X-DREE 2 парчиња 10M х 10мм x 1mm Dual-страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента Зелена(2 парчиња 10m х 10мм x 1mm Nastro

Таму може да биде толеранција од + / 3 / 8 инчи од утврдената големина.Карактеристики : Ова е затворен моби�

DEN 2008.80
3M 4466B Црна Лепливи Ленти, 62 мили (1.6 мм) Дебели, 2 x 10 Правоаголници (Пакување од 25) Обновено
3M 4466B Црна Лепливи Ленти, 62 мили (1.6 мм) Дебели, 2 x 10 Правоаголници (Пакување од 25)

Обично се користи за знаци, плочките со имиња, се прикажува, и апарати.Индустриски перформанси се приклу

DEN 0.00
3M VHB Двојно Двострано Лента, Тешки Пена Лента, 16.5 FT Должина, 0.5 Инчи Ширина, 1.2 мм Дебел, за Индустриска Монтажа Обновено
3M VHB Двојно Двострано Лента, Тешки Пена Лента, 16.5 FT Должина, 0.5 Инчи Ширина, 1.2 мм Дебел, за Индустриска Монтажа

????【СУПЕР ТЕШКИ селотејп】3 M 4941 Силна двојно двострано монтажа лента, 16.5 Ft должина, 0.5 инчи ширина, дебели

DEN 1135.20