58IN Дрвени Монистра Гарланд со Tassels, Земјата Rosary, Бохемски Монистра, што се Користи за Рурален Стил Дома и Спална соба Ѕид Декорација (Неутрални)

58IN Дрвени Монистра Гарланд со Tassels, Земјата Rosary, Бохемски Монистра, што се Користи за Рурален Стил Дома и Спална

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Дрвени мушка гарланд е погодна за различни почетни украси.Тоа е совршен за ѕид виси, beaded завеси, фарма вазни и повеќето други руралните домашна декорација.Вие може да ги привлече венец на дрвени монистра, дамка, или облагородување нив, и да направи свој личен дрвени монистра за декорација или занает.Виси околу цвет садови, свеќници и глинени садови, висат на ѕидовите, doorknobs или коцки, можете да најдете некоја уникатна чувство на село во кое било место што ви се допаѓа.Декорирање на вашиот дом со венец на дрвени монистра ќе ја носите вашата личност во животот.Дрвени монистра се 1.6 см во дијаметар, и секое лежиште е составен од 84 зрнца, со вкупна должина од 58 инчи.Елегантна и безвременски изглед, тоа ќе изгледа убаво, без разлика што се одлучи да го користи тоа.Нови и исклучителен дизајн, ова лежиште венец е внимателно се рачно изработени.Тоа е многу погоден за farmhouse стил декорација, бохемски стил и декорација на традиционална домашна декорација.Практични подароци за вашата мајка, нека вашата мајка чувствуваат вашата поддршка и љубов, и, исто така, им даде на дипломираните студенти и двојки.Опис : Опис : Направен од природно дрво монистра и јута, долго гарланд е совршено инсталиран на коцки, кафе маси, полици за книги, влезот премин маси и така натаму.Материјал : WOODSize : 58in Color : Natural Packages се Вклучени : 1pc 58in.

Избор на клиент

NYKK Кинески Јазол Кинески Јазол Pendant Housewarming Подарок Кинески Јазол Пуста Јазол Мулти-Спецификација Дома Црвени Обновено
Mwfus Американската Денот на Независноста Украси,29.5 Инчи Денот на Независноста Привезоци, Tassel Монистра(2 ПАРЧИЊА) Обновено
Кинески Јазол Tassel Нова Година Декорација, Црвениот Пипер Традиционалната Црвена Среќа Ориентални Pendant Украси (2 парчиња) Обновено
Дрво Мушка Гарланд Оркестарот - CXCC Нивоа Фах Монистра Оркестарот Дома Декорација за Виси на Дрво, Ѕидови, Полици, Windows Обновено
1.57 Инчен Кинески Среќа Монети Фенг Шуи Tassel Пари Монети Шарм Оркестарот Home Office Автомобил Декорација со Богатство, Обновено
Fenghuangwu Шарени Tassel Копче Tassel DIY Додатоци за Завеса и Дома Декорација-беж-2 ПАРЧИЊА Обновено
Fenghuangwu Шарени Tassel Копче Tassel DIY Додатоци за Завеса и Дома Декорација-беж-2 ПАРЧИЊА

Материјал : Клучни Tassel се направени од полиестер, мека и допир удобно.Големина : за 9.6 инчен во вкупно, 3.35 �

DEN 0.00
JIXIAN Нови 20pcs Шарени Цвет Pendant Tassels DIY Обетки Ткаенина Накит Одлуки за Шиење Дополнителните Tassel за Жените Обновено
JIXIAN Нови 20pcs Шарени Цвет Pendant Tassels DIY Обетки Ткаенина Накит Одлуки за Шиење Дополнителните Tassel за Жените

Капа на tassels за обетки се дизајнирани со мал ринг дупка, ви помага да се закачите на приврзоци и шарм до н�

DEN 1948.80
Кинеската Нова Година Тигар Украс: 6Pcs Година на Тигар Злато Ingot Среќа Монета Шарм Кинескиот Фенг Шуи Украс со Tassels Обновено
Кинеската Нова Година Тигар Украс: 6Pcs Година на Тигар Злато Ingot Среќа Монета Шарм Кинескиот Фенг Шуи Украс со Tassels

Прекрасна тигар изглед, без разлика каде ќе се прикаже, убава глетка.Со детален дизајн и мазна злато поз�

DEN 2013.60
Xeahung 4PCS рачно изработени Flossy Ознака Tassels со Кабелот Јамка за Earring Накит Изработка на Сувенири Дипломирањето Обновено
Xeahung 4PCS рачно изработени Flossy Ознака Tassels со Кабелот Јамка за Earring Накит Изработка на Сувенири Дипломирањето

Пакетот вклучува 4 мешани боја tassels .Вклучува 2 црвена со Црна tassels со црна јазли , 2 црвени со бели tassels со ц

DEN 0.00
Креативни Ко-Оп Јаглен Фрли со Бела Polka Точки & Tassels Обновено
Креативни Ко-Оп Јаглен Фрли со Бела Polka Точки & Tassels

Направени со мека памучна.Сива боја со бела polka точки 60"L x 50"W x .25"H Сива & white tassels на завршува.Секоја соба тр

DEN 0.00
jinyiSHOP Кинески Јазли Tassels Кинески Јазол Дневна Соба Pendant Благослов Двојна Риба Бронзена Монета Кинески Фестивал Обновено
jinyiSHOP Кинески Јазли Tassels Кинески Јазол Дневна Соба Pendant Благослов Двојна Риба Бронзена Монета Кинески Фестивал

Традиционалните рачно изработени Кинески јазли, избрани бакар бакарни жици, парична казна carvings, додаде�

DEN 0.00
Класа Акт Дипломирањето Премиум Дипломирањето Tassel со Злато Година Шарм Обновено
Класа Акт Дипломирањето Премиум Дипломирањето Tassel со Злато Година Шарм

100% Rayon.Вклучува 1 Возрасен Дипломирањето Tassel со 2019 отстранлив година шарм.Сите од нашите редови брод од С

DEN 0.00
1PCS 43Inch Црвено Фланелен боксери Кинески Јазол Tassel Кинеската Нова Година Декорација за на Партијата Свадба Материјали Обновено
3 Еез Тема Божиќ Дрво Монистра Гарланд во Собата со Tassels,Молитва Монистра Farmhouse Монистра Дрво Монистра рачно изработени Обновено
Yardwe 3Pcs Година на Тигар Монета Приврзоци Црвено Tassel 2022 Нова Година Кинески Tassel Виси Украс за Домот Автомобил Обновено
Yardwe 3Pcs Година на Тигар Монета Приврзоци Црвено Tassel 2022 Нова Година Кинески Tassel Виси Украс за Домот Автомобил

Доволно количество, вклучувајќи 3 Кинески јазол тигар приврзоци со различни обрасци, кои симболизираат

DEN 431.76
Duufin 200 Компјутери Keychain Tassels за Earring Одлуки Сет со 40 Компјутери Шарени Кожа Tassel Шарм за Накит Одлуки 40 Обновено
Duufin 200 Компјутери Keychain Tassels за Earring Одлуки Сет со 40 Компјутери Шарени Кожа Tassel Шарм за Накит Одлуки 40

Пакетот вклучува 40 компјутери tassels за изработка на накит, 40 компјутери противалергиски earring куки во дос�

DEN 0.00
Nudquio Шарени Вратоврска Боја Слон Памук, Лен Виси Знаме Знак Ѕид Уметност со Tassel за Дома Дневна Соба и Спална соба Обновено
QUNLIPAI 10Pcs/многу Кристал Монистра Кабелот Tassel Fringe, DIY Шиење Копче Tassels Завеса Додатоци, ' Рѓа црвена Обновено
QUNLIPAI 10Pcs/многу Кристал Монистра Кабелот Tassel Fringe, DIY Шиење Копче Tassels Завеса Додатоци, ' Рѓа црвена

Материјал : tassel јаже е многу мазна, не е лесно да се носат или pilling, материјалот е еколошки, издржлив и мож�

DEN 3117.12
XIAOL 1 Buc Кинески Јазол Tassel 2022 Злато Кинеската Година на Тигар Среќа Шарм Црвено Виси Кинескиот Фенг Шуи Оркестарот Обновено
NYKK Кинески Јазол Кинески Стил резби во Дрво Три-Димензионални Pendant Дневна Соба и трпезарија Фу Карактер Pendant Декорација Обновено
2 парчиња Украсни Дрва Монистра со Јута Јаже Plaid Tassel за Божиќ Farmhouse Дома Décor Обновено Одлична цена
2 парчиња Украсни Дрва Монистра со Јута Јаже Plaid Tassel за Божиќ Farmhouse Дома Décor

6 см, одговараат за украсување нашиот дом во Божиќ, Нова Година или во Роденден [Големи Подароци] голема р

DEN 311.52
Шарени Дрвени Монистра Гарланд,55 Инчи Дрво Монистра со Јута Јаже Plaid Tassel,Farmhouse Монистра Украс за Ѕид Виси Tassel Обновено
Шарени Дрвени Монистра Гарланд,55 Инчи Дрво Монистра со Јута Јаже Plaid Tassel,Farmhouse Монистра Украс за Ѕид Виси Tassel

Лесно да натпревар : виножито боја на дрво мушка garlands со tassels се убава и елегантна, дизајниран со виножит�

DEN 0.00
Пакет на 5 Парчиња Свадба Ѕвона Декорација со Glittery Сребро Tassels и Само во Брак Автомобил Decal Обновено
Пакет на 5 Парчиња Свадба Ѕвона Декорација со Glittery Сребро Tassels и Само во Брак Автомобил Decal

6 Инчи, оваа големина е поголема од другите, така што само во брак знак ќе биде повеќе видлив и атмосферск

DEN 0.00
2 Парчиња ноќта на Вештерките Дрво Мушка Гарланд Дрвени Молитва Монистра Гарланд Boho Мушка Ѕид Виси Оркестарот со Бонбони Обновено
Кинески Јазол Кинески Јазол Tassels Diy Нова Година Пролетниот Фестивал Свадба Материјали Бел Кина Јазол Приврзоци Занает Обновено
Endea Дипломирањето Една Боја Tassel со Злато Датум Капка (Бела, 2021) Обновено
Endea Дипломирањето Една Боја Tassel со Злато Датум Капка (Бела, 2021)

ДИПЛОМИРАЊЕТО КЛАСИЧЕН.Не церемонијата ќе биде комплетна без белег дипломирањето tassel.Без оглед на возр

DEN 214.80
LUNCK Црвени Кинески Јазол Соба Ѕид Украс Фу Карактер Рачно Ткаени Tassel Pendant Кинески Стил Пролет Фестивал Нова Година Обновено
PuzCub Природно Дрво Мушка Гарланд Селски Farmhouse Монистра Лен Tassel Бохемски Молитва Зрнца Кафе на Маса, Оркестарот Обновено
PuzCub Природно Дрво Мушка Гарланд Селски Farmhouse Монистра Лен Tassel Бохемски Молитва Зрнца Кафе на Маса, Оркестарот

Лесен за Користење : На декорација може да се закачи на ѕид, на врата, шкаф, или да се става на кафе на маса

DEN 143.76
Medoore Велигден Дрво Монистра Гарланд, 52.8 Дрво Мушка Гарланд Tassel Велигден Tassel Гарланд Farmhouse Селски Монистра Обновено
Medoore Велигден Дрво Монистра Гарланд, 52.8 Дрво Мушка Гарланд Tassel Велигден Tassel Гарланд Farmhouse Селски Монистра

ВЕЛИГДЕН ПОЗАДИНА УКРАСИ : Висат на ѕидовите, bedpost, полици, огледала, од страна на бирото за развој на обр�

DEN 0.00