Jistar 15.6 инчен Екран на Допир пос Терминал Следи со 1366768 Резолуција (PC+Софтвер+Печатач+Фиока+Скенер)

Jistar 15.6 инчен Екран на Допир пос Терминал Следи со 1366768 Резолуција (PC+Софтвер+Печатач+Фиока+Скенер)

DEN 1558.80

Обновено

Достапно за нарачка

Голема брзина, стабилен работи.Висок квалитет,полн по продажба на поддршка,користете наставата, видео поддршка. 1 година гаранција.цел напредок : направи цел во-ние производство машина 5days-превозот до вашето место на 7 дена.хардвер : intel i5-7200 U/16 GB меморија/SSD 256 GB/Dual 15.6 инчен екран/10 поени Осетлив на допир/ethernet+wifi+BT/MSR/камера/win10 pro софтвер : Инвентар за управување, членство управување, извештаи за продажбата, даночен менаџмент, итн.софтвер може да се користи за : .

Избор на клиент

Висок Капацитет 1800mAh / 6.66 Пот Li-ion Замена на Батеријата за Симбол PPT2733, PPT2734, PPT2740, PPT2742, PPT2746 Дел Обновено
Висок Капацитет 1800mAh / 6.66 Пот Li-ion Замена на Батеријата за Симбол PPT2733, PPT2734, PPT2740, PPT2742, PPT2746 Дел

Оваа батерија е само компатибилни со моделот : Симбол PPT2733, PPT2734, PPT2740, PPT2742, PPT2746 Замена за Следниве Батери�

DEN 507.60
Posunitech Прстен бар-код Скенер 1D Читателот Мини Безжична Прст бар-код Скенер Компатибилен со Mac OS, Windows, Android Обновено
Posunitech Прстен бар-код Скенер 1D Читателот Мини Безжична Прст бар-код Скенер Компатибилен со Mac OS, Windows, Android

EAN / UPC Addon2 / 5 MSI / Plessey, Telepen, Матрица 2 од 5,MSI / PIESSEY, UCC / EAN128 код и др.4 G dongle безжична околина, 70 m / 229ft пренос на д

DEN 0.00
Zunate BT Безжична бар-код Скенер, Рачни 2D QR Код Скенерот, CMOS Автоматско бар-код Скенер Читателот за Продавница, Супермаркет, Обновено
NetumScan Безжична 1D 2D бар-код Скенер со Стојат & Bluetooth 2D Баркод Читач за Магацин ПОС и Компјутер Обновено
NetumScan Безжична 1D 2D бар-код Скенер со Стојат & Bluetooth 2D Баркод Читач за Магацин ПОС и Компјутер

➤Високо чувствителни CMOS Сензор Брзо точни брзина на читање, 32 Bit ПРОЦЕСОРОТ супер декодирање на способ�

DEN 1103.76
Уметничките Енергија за Замена на Батеријата за Intermec/Norand CN50 AB25 Скенер. 4800 mAh Обновено
Уметничките Енергија за Замена на Батеријата за Intermec/Norand CN50 AB25 Скенер. 4800 mAh

Intermec / Norand CN50, AB25 Замена на Батеријата.Целосно го заменува ОЕМ батеријата број AB25 и 318039001...

DEN 0.00
Yanzeo YS868i Flatbed Десктоп Omnidirectional 2D бар-код Скенер Жичен бар-код Читач Auto Scan 1D QR Код за Скенирање Платформа Обновено
Yanzeo YS868i Flatbed Десктоп Omnidirectional 2D бар-код Скенер Жичен бар-код Читач Auto Scan 1D QR Код за Скенирање Платформа

2 Kbps) Прочитате mode Manual / Автоматскиот сензор за Печатење Контраст : Повеќе од 25% Визуелен Индикатор : Сина L

DEN 3336.00
Datalogic QuickScan QD2430 Обновено
Datalogic QuickScan QD2430

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 4568.16
Носат-Отпор на бар-код Скенер Читач на Бар-Код Скенерот,за iPhone(Црна) Обновено
Носат-Отпор на бар-код Скенер Читач на Бар-Код Скенерот,за iPhone(Црна)

Ергономски Дизајн и Долг Живот : Неговиот дизајн е стилски, и ABS пластика и силиконски подлога гарантира

DEN 1178.16
Honeywell Гранит Тешки Индустриски Одделение Област-Слики Рачни бар-код Скенер за Полнење (Wireless, Полн Опсег (1981i), Обновено
Honeywell Гранит Тешки Индустриски Одделение Област-Слики Рачни бар-код Скенер за Полнење (Wireless, Полн Опсег (1981i),

6 in) Тежина : Скенер : 420 g (14.Техничкотехнолошка ОбластСлики ПерформансиСкенира ниска густина (100 мили) код

DEN 0.00
2600mah Батеријата за CINO 680BT F680BT F780BT BT2100 Обновено
2600mah Батеријата за CINO 680BT F680BT F780BT BT2100

Камерон Кинеско Сосема Нов и Висок Квалитет на Заменетата Батерија за CINO 680 BT F680 BT.Тип : Liion, Volts : 3.7 V, Капац

DEN 839.76
Андроид 10 бар-код Скенер Терминал, RT40 Скенирање Мобилен Компјутер со Лулка, Интегрирани во Honeywell EX30 15 милиони Обновено
Андроид 10 бар-код Скенер Терминал, RT40 Скенирање Мобилен Компјутер со Лулка, Интегрирани во Honeywell EX30 15 милиони

Супер Долга Низа Скенирање : Вграденво индустрисководи единствена супер долгоопсег на скенирање мотор,

DEN 839.76
Honeywell 75E-L0N-C116SF Делфин 75E Рачни Компјутер, Андроид 6.0, 802.11 A/B/G/N/AC, 1D/2D Imager, 2.26 GHZ, Quad-Core, Обновено
Honeywell 75E-L0N-C116SF Делфин 75E Рачни Компјутер, Андроид 6.0, 802.11 A/B/G/N/AC, 1D/2D Imager, 2.26 GHZ, Quad-Core,

2.26 ghz, quadcore процесор 8mp камера 2gb / 16gb меморија.NFC featuted.Делфин 75e е разноврсна мултимодален уред кој им овоз�

DEN 0.00
PRAIA Скенер Кабел,20cm Печатач, Скенер Кабел USB‑Лево Наведнуваат Машки да USB‑Б Лево Наведнуваат Машки Црна Линија Обновено
PRAIA Скенер Кабел,20cm Печатач, Скенер Кабел USB‑Лево Наведнуваат Машки да USB‑Б Лево Наведнуваат Машки Црна Линија

Лево се наведнуваат USB 2.0 маж да остави наведнуваат USB‑Б машки е погодна за печатач, скенер кабел.Со ултр�

DEN 174.96
UpBright 12V AC/DC Адаптер за Замена за Симбол Motorola MC55 MC55A0 MC65 MC67 MC5590 MC5574 MC6596 бар-код Скенер Еден Обновено
UpBright 12V AC/DC Адаптер за Замена за Симбол Motorola MC55 MC55A0 MC65 MC67 MC5590 MC5574 MC6596 бар-код Скенер Еден

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

DEN 311.76
ZRSLGS 1D 2D Bluetooth Безжична Рачни бар-код Скенер со База,2.4 GHz Безжична & USB Кабелска Конекција UPC Батерија Бар-Код Обновено
Зебра Симбол LS1203 Bi-Directional бар-код Скенер (каса Бела), Содржи USB Кабелот Обновено
Зебра Симбол LS1203 Bi-Directional бар-код Скенер (каса Бела), Содржи USB Кабелот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
Тера Безжична бар-код Скенер Компатибилен со Bluetooth, Печатени Дигитални 1D бар-код Читач Скенер Мини погоден за носене Обновено
Datalogic QuickScan QD2131 Рачни 1D бар-код Скенер/Imager со USB Кабел Обновено
Datalogic QuickScan QD2131 Рачни 1D бар-код Скенер/Imager со USB Кабел

Мала тежина и избалансиран дизајн.Екстраширок скенирање агол и екстрадолго скенирање линија.Остри и ви

DEN 4056.00
Уметничките Енергија за Замена на Батеријата за Honeywell/Рачни Производ (HHP) Делфин 6000LU1 и 6000 Мобилни Компјутери: Обновено
Уметничките Енергија за Замена на Батеријата за Honeywell/Рачни Производ (HHP) Делфин 6000LU1 и 6000 Мобилни Компјутери:

Honeywell / Рачни Производ (HHP) Делфин 6000 LU1 и Делфин 6000 Замена на Батеријата.Го заменува батеријата број 6000БОР

DEN 580.80
Intermec SR61 Комплет: SR61BXR-900 Скенер, Полнач 852-901-001 со Напојување, SD61 Базна Станица 3-231019-05 и USB за да Обновено
Intermec SR61 Комплет: SR61BXR-900 Скенер, Полнач 852-901-001 со Напојување, SD61 Базна Станица 3-231019-05 и USB за да

1 x SR61 BXR900 (EX25) Bluetooth Скенер (Батерија, не се вклучени) 1 x SR61 Десктоп / Wallmount Полнач 1 x Напојување & AC Линија мо�

DEN 839.76
3.5 инчен LCD Компатибилен со Honeywell LXE MX7 LCD Екран со Допир Панел Digitizer Користи Обновено
3.5 инчен LCD Компатибилен со Honeywell LXE MX7 LCD Екран со Допир Панел Digitizer Користи

3.5 инчен LCD Компатибилен со Honeywell LXE MX7 LCD екран Со Допир Панел Digitizer КОРИСТИ.Овој производ е оригиналот, но

DEN 0.00
Приклучок За Мобилен, Inc. RFID Серија 6 RFID Приемот бар-код Скенер со NFC и Скенирање Plug-in, Црна Обновено
Приклучок За Мобилен, Inc. RFID Серија 6 RFID Приемот бар-код Скенер со NFC и Скенирање Plug-in, Црна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
Зебра LI2208-SR7U2100SGN LI2208, USB КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА СКЕНЕР (LI2208-SR00007ZZWW) , 7 НОГА USB КАБЕЛ (СВА-U21-S07ZAR) , Обновено
Зебра LI2208-SR7U2100SGN LI2208, USB КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА СКЕНЕР (LI2208-SR00007ZZWW) , 7 НОГА USB КАБЕЛ (СВА-U21-S07ZAR) ,

Дали вашите работници се скенирањето на бар кодови печатени на хартија етикети или електронски бар код�

DEN 3030.72
KDC470L 1D Ласерски Bluetooth бар-код Sled Скенер + Галакси Јазиче Active3 SmartSled Полнење Случај Обновено
KDC470L 1D Ласерски Bluetooth бар-код Sled Скенер + Галакси Јазиче Active3 SmartSled Полнење Случај

Ги поддржува сите Големи 1 D бар кодови 8 MB Внатрешна Флеш Меморија за меморирање на податоци.Bluetooth V2.1+EDR, К

DEN 839.76
Datalogic Скенирање 94ACC0112 Стандарден Капацитет на Батеријата за Elf, 2820 mAh (Пакување од 1) Обновено
Datalogic Скенирање 94ACC0112 Стандарден Капацитет на Батеријата за Elf, 2820 mAh (Пакување од 1)

Функција : 2820 m Ah.Батерија за елф.Произведени од страна Datalogic Скенирање.Datalogic Група е глобален лидер во ав�

DEN 0.00
Motorola/Симбол MC MC9190-G90SWEQA6WR MC9190 WM6.5 11ABG BT LRI 256/1GB 53KEY Пиштол VGA Боја IST Обновено
Motorola/Симбол MC MC9190-G90SWEQA6WR MC9190 WM6.5 11ABG BT LRI 256/1GB 53KEY Пиштол VGA Боја IST

Нови.MOTOROLA / СИМБОЛ MC 1 A MC9190G90 SWEQA6 WR.MOTOROLA / СИМБОЛ MC MC9190G90 SWEQA6 WR MC9190 WM6.5 11 ABG BT LRI 256 / 1 GB 53 KEY ПИШТОЛ VGA БОЈА IST.Гла�

DEN 12216.00
(DMC Тајван) 10.1 Стр-Капа, Intel Core i3-7100U, DDR4G, SSD64G, WiFi, Bluetooth, LTE, Windows 10, 2D бар-код Скенер, IP65 Обновено
(DMC Тајван) 10.1 Стр-Капа, Intel Core i3-7100U, DDR4G, SSD64G, WiFi, Bluetooth, LTE, Windows 10, 2D бар-код Скенер, IP65

Intel Core i37100 U 1.7 GHz процесор, Вградени во предните и задните камери, 1 D / 2 D баркод скенер, и NFC RFID читач 10.1" со в

DEN 0.00
Пиштол Зафат RT40 lndustrial Скенирање Мобилен Компјутер, Андроид 10 Зебра SE4750SR бар-код Скенер PDA, Ниска Температура Обновено
Пиштол Зафат RT40 lndustrial Скенирање Мобилен Компјутер, Андроид 10 Зебра SE4750SR бар-код Скенер PDA, Ниска Температура

Тоа е лесно да се фотографира 1 D / 2 D бар кодови на екранот и хартија, дури и ако тие се контаминирани, збрч

DEN 0.00
Точни Декодирање на бар-код Скенерот Декодер за Продавница за Супермаркет Обновено
Точни Декодирање на бар-код Скенерот Декодер за Продавница за Супермаркет

Брзо скенирање, точни декодирање.Удобна рачка, shockproof, анти падот.Компатибилен со различни оперативни с�

DEN 1650.96