[Божиќ Сегашноста]Обновлив се Справи со Рака на Воланот,Jarchii Обновлив се Справи со Рака на Воланот, Црна Силна Изолација Струг Брусилки фреза Задните Бран Рака Трка?

[Божиќ Сегашноста]Обновлив се Справи со Рака на Воланот,Jarchii Обновлив се Справи со Рака на Воланот, Црна Силна Изолација

DEN 278.16

Обновено

Достапно за нарачка

Широко Се Користи Во Индустриска Машина Алатки, Како Што Се Фреза, Стругови, Брусилки Итн.48 Инчен, 10 X 80 Mm/0.Рака На Воланот Доаѓаат Со Отстранлив Обновлив Рачка, Рака На Воланот Има Дупка За Завртка Лесно Се Справи Со Собранието.Оваа страна воланот е задните бран рака дизајнирани тркала, погоден за замена на скршени еден од струг.Рака на воланот доаѓаат со отстранлив обновлив рачка, рака на воланот има дупка за завртка лесно се справи со собранието.Опис : Оваа Страна Воланот Е Задните Бран Рака На Воланот Дизајниран, Со Отстранлив Обновлив Рачка, Рака На Воланот Има Дупка За Завртка Лесно Се Справи Со Собранието.Роман Модел, Лесно Да Се Движите, Со Силен Капацитет На Носивост.Карактеристики : Струг Мелничката Рака Воланот Е Направен Од Висок Квалитет На Bakelit, Силна Изолација И Издржливи Во Употреба.Оваа Страна Воланот Е Задните Бран Рака Дизајнирани Тркала, Погоден За Замена На Скршени Еден Од Струг.

Избор на клиент

Kipp 06277-4080XCO Алуминиум/Duroplastic/Поцинкуван Челик 2 Зборуваше Рака се Врти Тркалото со Рачка, 80 мм Дијаметар, Обновено
Kipp 06277-4080XCO Алуминиум/Duroplastic/Поцинкуван Челик 2 Зборуваше Рака се Врти Тркалото со Рачка, 80 мм Дијаметар,

Spoked рака на воланот во алуминиум.Цилиндрични контрола во црна duroplastic PC 31ДИН 7708 Центар за учество во поци�

DEN 1393.20
Kipp 06273-2315X30 Алуминиум/Челик Рака Тркала со Фиксна Машина Рачка, 315 мм Дијаметар, 30 мм Понесе Големина Обновено
Kipp 06273-2315X30 Алуминиум/Челик Рака Тркала со Фиксна Машина Рачка, 315 мм Дијаметар, 30 мм Понесе Големина

Рака на воланот и машина се справи во алуминиум.Оска дел во челик, црна оксид заврши.Тркало на rim се сврте

DEN 0.00
1 buc Црна Струг фреза Задните Бран Рака се Врти Тркалото со Рачка(8 * 63mm) Обновено
1 buc Црна Струг фреза Задните Бран Рака се Врти Тркалото со Рачка(8 * 63mm)

Струг мелничката рака воланот е направен од висок квалитет на bakelite, силна изолација и издржливи во упот�

DEN 0.00
Okuyonic Мелничката Рака на Воланот 1080 Задните Бран се Врти се Справи со 1Pcs за Мелење Машина за Индустриска Машина Обновено
Okuyonic Мелничката Рака на Воланот 1080 Задните Бран се Врти се Справи со 1Pcs за Мелење Машина за Индустриска Машина

Рака на воланот доаѓаат со отстранлив обновлив рачка, лесно да се справи со собранието.Струг мелничката

DEN 335.76
Полиран Алуминиум Dished Рака Тркала со Обновлив се Справи со 3-15/16 Дијаметар, 1/2 Дупка со Дијаметар од (Пакување од Обновено
Полиран Алуминиум Dished Рака Тркала со Обновлив се Справи со 3-15/16 Дијаметар, 1/2 Дупка со Дијаметар од (Пакување од

Материјал : притисок фрлија алуминиум.Огледало полски завршница на rim, снимен експлозијата завршница на

DEN 818.64
Kipp 06277-4080X12 Алуминиум/Duroplastic/Поцинкуван Челик 2 Зборуваше Рака се Врти Тркалото со Рачка, 80 мм Дијаметар на Обновено
Kipp 06277-4080X12 Алуминиум/Duroplastic/Поцинкуван Челик 2 Зборуваше Рака се Врти Тркалото со Рачка, 80 мм Дијаметар на

Spoked рака на воланот во алуминиум.Цилиндрични контрола во црна duroplastic PC 31ДИН 7708 Центар за учество во поци�

DEN 0.00
Рака на Воланот, Пластични Струг Рака на Воланот, 1 buc Црна Струг фреза Задните Бран Рака се Врти Тркалото со Рачка(1063mm) Обновено
1PC 12100mm Црна Круг 3 Зборуваше Рака на Воланот, за Струг Мелење Машина Обновено
1PC 12100mm Црна Круг 3 Зборуваше Рака на Воланот, за Струг Мелење Машина

Струг мелничката рака воланот е направен од висок квалитет на bakelite, модернадизајн, силна изолација и из�

DEN 0.00
Kipp 06271-4500XCS Сиво Леано Железо/Челик Handwheel со се Врти Машината се Справи, Инчен, 500 мм Дијаметар, 1.00 го Понесе Обновено
Kipp 06271-4500XCS Сиво Леано Железо/Челик Handwheel со се Врти Машината се Справи, Инчен, 500 мм Дијаметар, 1.00 го Понесе

Handwheel во сиво леано железо, машина се справи во челик.Тркало на rim се сврте и полиран финиш.DIN 950 Машина се �

DEN 0.00
Velaurs Круг со Завртка Дупка Круг Рака на Воланот, 1PC Пластични Рака на Воланот, за Мелење Машина Стругови Обновено
Velaurs Круг со Завртка Дупка Круг Рака на Воланот, 1PC Пластични Рака на Воланот, за Мелење Машина Стругови

Овие рака тркала се досадуваат на стандардот бунари со дијаметар за нивната големина, и исто така се при

DEN 0.00
Bettomshin 1Pcs 6.30 инчен Против Пролизгување Струг Назад Бран Handwheel Црна Balelite w Обновлив се Справи со Центар Обновено
Bettomshin 1Pcs 6.30 инчен Против Пролизгување Струг Назад Бран Handwheel Црна Balelite w Обновлив се Справи со Центар

【Големина】На handwheel diameteroa 160 / 6.3 инчи,центарот дупка со дијаметар е 16mm / 0.63 инч 【Материјал】производот е �

DEN 0.00
3.15 Кол., .312 Понесе, w/Обновлив се Свитка Настрана Рачка, 2 Зборуваше Technopolymer, Црна Мат, Elesa Рака Тркала (1 Обновено
3.15 Кол., .312 Понесе, w/Обновлив се Свитка Настрана Рачка, 2 Зборуваше Technopolymer, Црна Мат, Elesa Рака Тркала (1

Истиот опис како погоре рака на воланот, освен тоа се добива со обновлив се свитка настрана се справи.Др�

DEN 2364.00