Blumenthal Lansing Бамбус Чанта Справува со Овална Форма, 2 Парчиња, 85 x 55'

Blumenthal Lansing Бамбус Чанта Справува со Овална Форма, 2 Парчиња, 85 x 55'

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Вклучува две овален облик на бамбус рачки.Бамбус чанта рачки мерка 85" x 55".Рачките се со природна боја со автентичен бамбус дрво форма и се чувствуваат.Чанта рачки се совршени за DIY проекти или други уметности и занаети!.Персонализирајте го вашиот следен чанта за шиење модел со бамбус рачки кои се сигурни да се издвоите!.Креирај свој DIY проект чанта со овие бамбус чанта рачки!Овален облик со природна боја, овие две чанта рачки се одлични за секоја уметност и занаети проект.Мерки 85" x 55" и вклучува две овален облик на рачки.

Избор на клиент

Kloware 2pack Метални Синџир на Рака со Токи Жените Чанта Чанта Обновено
Kloware 2pack Метални Синџир на Рака со Токи Жените Чанта Чанта

Должина : околу 120cm / 47.24 инчен Ширина : прибл 5mm / 0.2 инчи.Материјал : Железо,Сосема нов и висок квалитет.Гол�

DEN 1039.20
Ташна за на Рака Мода Злато/Сребрена/Пиштол Црна Торба за на Рака 6mm Замена Чанта Синџир Торба Ремени Исклучителна Мали Обновено
YG_Oline 4 Пакет 47 Чанта Синџир, 4 Бои Торба Синџир Crossbody Синџир Рака Замена Обновено
YG_Oline 4 Пакет 47 Чанта Синџир, 4 Бои Торба Синџир Crossbody Синџир Рака Замена

Пакет количина : 4 парчиња торба синџири за замена или резервни, вклучувајќи четири бои : златна, сребрен�

DEN 0.00
PH PandaHall 5pcs Чанта Справи со Рамка, 7.8 Инчен Метална Рамка Бакнеж Затворач Заклучување Gunmetal Бакнеж Затворач Рамка Обновено
zgs78hh 1Pc D Форма Бамбус Рачка за рачно изработени Чанта, DIY Tote Чанта Рамка Донесување Торба Закачалка 11cm Обновено
zgs78hh 1Pc D Форма Бамбус Рачка за рачно изработени Чанта, DIY Tote Чанта Рамка Донесување Торба Закачалка 11cm

✿D Форма бамбус торба справи со добро се вклопува со рака кеси ✿Направи вашиот DIY занает проекти полесн�

DEN 0.00
Xdodnev Магнетски Затворач Пак Заклучување Пресврт не се Заклучи на Метален Хардвер за DIY Чанта Чанта Торба Обновено
Xdodnev Магнетски Затворач Пак Заклучување Пресврт не се Заклучи на Метален Хардвер за DIY Чанта Чанта Торба

Направени од издржлив метал, цврсти и издржливи.Суштински дел од чанта торба, одлична замена за да го за�

DEN 0.00
Чанта Ремени Замена СТП Кожни Чанти Рака Торба Ремени Телефон Pendant (Сина Плетенка-01) Обновено
Чанта Ремени Замена СТП Кожни Чанти Рака Торба Ремени Телефон Pendant (Сина Плетенка-01)

1 .Материјал : Висок квалитет на СТП Кожа и метални токи; 1 PC на рака само 2 Големина : 64cm L x 4cm W (25.20"L x 1.57"W); Ха�

DEN 335.52
Homyl Гроздобер Втиснување Метална Рамка Чанта Затворач Лак за Заклучување за Торба Паричникот Чанта - Злато Обновено
Homyl Гроздобер Втиснување Метална Рамка Чанта Затворач Лак за Заклучување за Торба Паричникот Чанта - Злато

* Антички Стил Плоштадот Занает Рамки со Рачка може да се Направи сте Рака повлечете лесно Врежани Грозд

DEN 0.00
Потковица Чанта Конектор 1/2 Инчи 13mm 1pc Торба Хардвер Метален Клип Затворач Тока Чанта за на Рака се Справува со Завртка Обновено
Gunmetal, 1 1/2 инчи/38mm Цинк Легура Чанта Кука Притисни портата snap Кука за Рака Чанта Чанта Торба Копче Прстен DIY Обновено
Gunmetal, 1 1/2 инчи/38mm Цинк Легура Чанта Кука Притисни портата snap Кука за Рака Чанта Чанта Торба Копче Прстен DIY

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд : 3 DANCraftit

DEN 0.00
HONJIE 4Pcs Мачка форма Purses Брави Декоративни Канџите Затворачи Чанта Пресврт Заклучување за DIY Чанта Рамо се Справи Обновено
3DANCraftit 7 инчен Метал Внатрешни Flex Чанта Рамка се Притисне Малку Чанта Рамки за Чанта Одлуки Паричникот Одлуки D75 Обновено
zgs78hh Мода Жена Чанта Додаток Делови DIY Смола Торба Синџир Рака Рамо Крстот Тело Чанта Замена Синџири Торба Синџир Ремени Обновено
Боја Чанта Рамка, Високо ниво на Безбедност Лесен за Употреба Чанта Рамка за DIY Торба Клип за DIY Чанти Обновено
Боја Чанта Рамка, Високо ниво на Безбедност Лесен за Употреба Чанта Рамка за DIY Торба Клип за DIY Чанти

Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со

DEN 501.36
WinmetEuro Бисери Ѓердан, 2 парчиња Сјае Светло Не е Лесно да се Пробие Чанта Синџир за Декорација за Убавина додаток за Обновено
Misright Метална Рачка Замена за рачно изработени Торба Чанти Чанта Справи со Шармантна Рамка Платно Шопинг Tote Обновено
Misright Метална Рачка Замена за рачно изработени Торба Чанти Чанта Справи со Шармантна Рамка Платно Шопинг Tote

❤ Торба справи со добро се вклопува со рака кеси ❤Се направи вашиот DIY занает проекти полесно и донесе м

DEN 0.00
5 Парчиња/Парче Квадратна Метална Рамка Купи за бакнеж Затворач Монета Чанта Торба Додаток DIY Занает Трајни и Мода Обновено
Gnognauq 3Pcs Метал Чанта Синџир Рака Замена Рамен Синџири Чанта за на Рака со Завртување Куки Затворач за DIY Рамо Кеси Обновено