Казабланка Фан Компанија 50390 Port Royale Тавански Вентилатор, 52, Мат Сребрен Финиш

Казабланка Фан Компанија 50390 Port Royale Тавански Вентилатор, 52, Мат Сребрен Финиш

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Реверзибилна моторни ви овозможува да го промени правецот на вашите фотографии од downdraft режим во текот на летото, кој помага да се излади на собна да updraft режимот за време на зимскиот период за да се помогне да кружат заробени топол воздух во близина на таванот.Влажни оценет за употреба како внатрешен или надворешен тавански вентилатор во простории изложени на влага и влажноста на воздухот, како што се тремови, patios, sunrooms, и бањи.Две позиција монтажа систем им овозможува на стандардот или аглеста монтажа.Вклучува Рачни Далечински управувач за лесно брзина и осветлување на вредноста од било каде во собата. 4 Сива Орев / Печено Јавор реверзибилна ножеви вклучени.Производот напон организираме е 110 V.

Избор на клиент

Таванот Фанови со Светла Затворен Молчи Фан Светлина Европски Стил Фан Светлина Нема Фан Дизајн на Спална соба Дневна Соба Обновено
Ловец Фан Компанија 51110 Градител Затворен Тавански Вентилатор со LED Светло и се Повлече Синџир Контрола, 52, Мат Сребрен Обновено
Trevina II Колекција 52 Три-Сечилото Никел Тавански Вентилатор Обновено
Trevina II Колекција 52 Три-Сечилото Никел Тавански Вентилатор

Крај : Насликани Никел Стакло : Бела Опал.Светилка Тип : A19 Медиум База.Материјал : Челик.Оваа тавански ве�

DEN 4438.56
ATEEZ Тавански Вентилатор со LED Осветлување Невидливи Dimmable Вентилатор на Таванот Светлина со Далечински Управувач Обновено
52inch Тавански Вентилатор, Светло 5 Дрво Дланка Лист Ножеви Тропските Стил 3 Брзина Тивок Мотор LED Реверзибилна Фан Светлина Обновено
MoreChange 42 Модерни Паметни Таванот Фанови Светла со Bluetooth Звучници, Далечински Управувач 3 Боја Промени Акрилик Обновено
MoreChange 42 Модерни Паметни Таванот Фанови Светла со Bluetooth Звучници, Далечински Управувач 3 Боја Промени Акрилик

Оваа тавански вентилатор, светло интегрира фан, осветлување, амбиентална светлина и speakers A тивок мотор ш

DEN 1785.84
Westinghouse Осветлување 7201700 Троја Две-Светло 52 Иверица Три-Сечилото Затворен Тавански Вентилатор, Пиштол Метал со Обновено
Westinghouse Осветлување 7201700 Троја Две-Светло 52 Иверица Три-Сечилото Затворен Тавански Вентилатор, Пиштол Метал со

Двесветло 52инчен иверица трисечилото затворен тавански вентилатор за простории до 360 квадратни стапки

DEN 3680.40
Пилот Внатрешна и Надворешна 5-Сечилото Smart Флеш Планината Тавански Вентилатор 54in Графит Корави Сива боја со Ѕидот Обновено Одлична цена
Minka-Aire F696-ПОТ Kafé-XL 60 Инчи Тавански Вентилатор во Бела Завршница Обновено
Minka-Aire F696-ПОТ Kafé-XL 60 Инчи Тавански Вентилатор во Бела Завршница

ДИЗАЈН : Едноставен и елегантен во дизајн, MinkaAire Kafé XL Тавански Вентилатор е дизајниран со Бела завршница

DEN 5010.72
19.7 Гроздобер Индустриски Тавански Вентилатор, Светло со Далечински Управувач Црна Кафез Тавански Вентилатор за дневната Обновено
ATEEZ Таванот Фанови со Светла и Далечински Led Таванот Светлина со Фан Dimmable Далечински Тивко Тивко 3 Брзина Вентилатор Обновено
22.8 Тавански Вентилатор со Светла, 18W Модерна Dimmable Дете Соба Фан Лустери со Далечински Управувач,6-Брзински Низок Обновено
APBEAM 50 Инчи Кристал Тавански Вентилатор со Светла и Далечински Raindrop Лустерот е Реверзибилна Дрвен Нож Модерен Сребрена Обновено