Lilax Малку Девојки Поврзана Долг Ракав Копче Затворање Bolero Јакна Стегање

Lilax Малку Девојки Поврзана Долг Ракав Копче Затворање Bolero Јакна Стегање

DEN 383.76

Обновено

Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Лесни убава малку стегање е елегантен, елегантен, мека, и удобно.Долг ракав отворот полите дизајн bolero е совршен за повеќе од било фустан.Ексклузивен дизајн, висок квалитет на прилагодувањето и ткаенини. 100% Акрил.Копчето пред затворање.Направен во Турција.Lilax е бренд што се составува автентични дизајн и убави фустани за деца кои заслужуваат сочувство и љубов.Тие се одлични за секоја прилика.

Избор на клиент

vastwit Деца Мали Девојчиња Cardigans се Отвори Пред Плетени Стегање Џемпер Bolero Блузи со Corsage Обновено
vastwit Деца Мали Девојчиња Cardigans се Отвори Пред Плетени Стегање Џемпер Bolero Блузи со Corsage

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Рака Мие Само.Деца девојки шу

DEN 142.80
Lilax Малку Девојки Поврзана Долг Ракав Копче Затворање Bolero Јакна Стегање Обновено
Lilax Малку Девојки Поврзана Долг Ракав Копче Затворање Bolero Јакна Стегање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Лесни убава малку стегање е е�

DEN 383.76