Fellibay Обновливи Сендвич Кеси За Ручек Кеси Патување Ручек Кутија Обновливи Ратан Плетен Ручек Кутија Училиште Изолирани Ручек Торба

Fellibay Обновливи Сендвич Кеси За Ручек Кеси Патување Ручек Кутија Обновливи Ратан Плетен Ручек Кутија Училиште Изолирани

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Средниот слој на најоддалечените слој на ЕП+EPE EPE+алуминиумски внатре.OPP надворешниот слој, EPE пена средниот слој, алуминиумска фолија внатрешниот слој,за зачувување на свежината перформанси.Совршен за работа оброк, пикник оброк, отворено СКАРА, исхрана управување или медицина за складирање, исто така, може да биде преземање торба или шопинг торба.Дизајн : Со три-слој структура и задебелена дизајн,надворешниот слој е водоотпорен и нечистотија-доказ, средниот слој е shockproof и отпорност, и на внатрешниот слој се изолирани и го задржува свежината.72 инчен Пакет се Вклучуваат : 1 x обновливи сендвич кутија.7inch,Тежат : 300g/10oz.Повеќе за Употреба : Тоа е во имитација ратан плетен стил со печатење.Надворешниот слој е водоотпорен и нечистотија-доказ, средниот слој е shockproof и влијание-отпорни, внатрешниот слој има одлична топлина & Ратан печатење ручек кутија совршено за работа, школување, има пикник, оди кампување, итн.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.

Избор на клиент

Елени Одење во Шума Изолирани Ручек Торба, за Обновливи Ручек Кутија Сад Со Рамо, Рака, Ручек и Ладилници Термички Оброк Обновено
ROIY Голем капацитет Храна Поделба Изолација Барел Нерѓосувачки Челик Изолирани Ручек Кутија 304 од не ' Рѓосувачки Челик Обновено
Ручек Кутија Сад, 4 Групи Од Не ' Рѓосувачки Челик Топлина За Зачувување На Храната За Складирање Вечера, Ручек Топлина Обновено
Свиткување Odate комбинезони овална ручек (голема) (јапонија увоз) Обновено
Свиткување Odate комбинезони овална ручек (голема) (јапонија увоз)

Свиткување топлина Akita Odate на дрво не се во пластични ручек кутија за ручек wappa овална (големи) Едноставен

DEN 0.00
U-M Преносни Цртан филм Ручек Кутија за Деца Двоен Слој Овошје Сад Пикник Пластични Бенто Кутија Деца Подарок Зајакот Superior†Обновено
ручек кутија Микробранова Ручек Кутија 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бенто Кутија Преносни Lunchbox за Деца Возрасни Работник Обновено
Жолта Алуминиум Ручек Кутија | Лигњи Игра Dosirak | Метал Храна Контејнер Ужина Ручек Кутија за Деца и Возрасни | Дебел Обновено
Преносни Електрични Ручек Кутија Храна Warmers Andvon 2-Во-1 Храна Грејач Ручек Кутија за Автомобили Камиони и Работа,Течење Обновено
Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака Нова Димензија Обновено
Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака Нова Димензија

1 Димензии : 9.4x6.3x6in / 24x16x15.5cm; Материјал : 300d Оксфорд ткаенина, бисер памук, еколошки алуминиумска фолија; П�

DEN 2373.60
НАНА Taweesab Торба Храна Ратан Ручек Преносни Термички Ручек кутија за Складирање Кошница Изолирани Обновено
НАНА Taweesab Торба Храна Ратан Ручек Преносни Термички Ручек кутија за Складирање Кошница Изолирани

Совршен за носење на вашиот спакувани ручек во стил.Голем складирање, што го прави идеален за ручеци и з�

DEN 1989.60
CUJUX Метал Изолирани Ручек Кутија - Модерна Ручек Кутија, Изолирани Свежи Ручек Кутија, 3 Слоеви Отстранлив Обновено
CUJUX Метал Изолирани Ручек Кутија - Модерна Ручек Кутија, Изолирани Свежи Ручек Кутија, 3 Слоеви Отстранлив

Независна внатрешна кутија : хранаодделение пластични независна внатрешна кутија.Тоа може да се загрев

DEN 0.00
Дете Basix Безбедно Сад, Обновливи Нерѓосувачки Челик Lunchbox Сад за Возрасни, Термос за Топли и Ладни Храна Складирање, Обновено
Ручек кутија Две-Слој Изолирани, Преносни 304 од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Барел со Стигнале Рачка, Изолација Обновено
Veemoon Изолирани Храна Тегла Супа за Ручек Сад не ' Рѓосувачки Челик Ручек Бенто Кутија Вакуум Термички Храна Контејнер Обновено
CUJUX се Зголеми Црвено Изолација Ручек Кутија - не ' Рѓосувачки Челик Три-слој Дизајн Изолација Ручек Кутија Преносни Обновено