Gabo Филтри S-BA994C3 замена сет за BARCO модел DP2K-23B

Gabo Филтри S-BA994C3 замена сет за BARCO модел DP2K-23B

DEN 1629.60

Обновено

Достапно за нарачка

Gabo Филтри S-BA994 C3 замена сет за BARCO модел DP2 K-23 B Оваа серија на производот се состои од : Д-BA06 C=1 7.8"x 8.1" 198x207 Д-BA05 C=1 6.3"x11.6" 160x294 Д-BA04 C=1 10"x15.1" 253x383 Купи Денес и да се Спаси.Овој производ е во парк и се подготвени да брод.Ние силно сугерира на размена филтри на секои три месеци да го зголеми животниот век на проектор.Gabo Филтри S-BA994 C3 замена сет за BARCO модел DP2 K-23 B Оваа серија на производот се состои од : Д-BA06 C=1 7.8"x 8.1" 198x207 Д-BA05 C=1 6.3"x11.6" 160x294 Д-BA04 C=1 10"x15.1" 253x383 Купи Денес и да се Спаси.Овој производ е во парк и се подготвени да брод.Ние силно сугерира на размена филтри на секои три месеци да го зголеми животниот век на проектор.

Избор на клиент

SECJSKJ F10/ДОВЕДЕ ДО Дома Проектор 720P Мини Преносни Smart Проектор 2+16G домашно Кино Проектор (Боја : Црна, Големина Обновено
SECJSKJ F10/ДОВЕДЕ ДО Дома Проектор 720P Мини Преносни Smart Проектор 2+16G домашно Кино Проектор (Боја : Црна, Големина

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 6882.24
WiFi Проектор, VILINICE 5000L Мини Bluetooth Филмски Проектор ,Пренослив Телефон Проекторот со Безжична Прикажување,1080P Обновено
WiFi Проектор, VILINICE 5000L Мини Bluetooth Филмски Проектор ,Пренослив Телефон Проекторот со Безжична Прикажување,1080P

Отворете го settings на вашиот телефон, се најде "Екран Споделување", и кликнете на "Dualcast***".Проекторот е мајч�

DEN 0.00
Gabo Филтри Д-CH02A за Кристи Дигитални CP2000-SB Дел 003-001184-01 Обновено
Gabo Филтри Д-CH02A за Кристи Дигитални CP2000-SB Дел 003-001184-01

Gabo Филтри ДCH02 A замена на Филтер за Воздух за Кристи Дигитални модели CP2000S Оваа серија на производот се с�

DEN 492.00
Optoma CinemaX P2 Smart 4K HDR UHD Ласерски Сите-во-Едно Систем за Домашна Забава Пакет со Minolta 120 домашно Кино Проектор Обновено
Optoma CinemaX P2 Smart 4K HDR UHD Ласерски Сите-во-Едно Систем за Домашна Забава Пакет со Minolta 120 домашно Кино Проектор

0 soundbar Smart+ технологија Dolby Digital Plи DTS аудио пропуст.Светла 3,000 lumens ласерски извор на светлина 2,000,000 : 1 контр

DEN 0.00
NCBH Мини Проектор вградената Батерија,Android Паметни Пренослива Безжична Проектор Домашна WiFi Проекција Погоден за Домашна Обновено
RedIightRoad Проектор,1080P Проектор 3000 Лукс Надградба на Full HD Видео Проектор, Корекција на Грешките Поддршка 4K,LCD Обновено
RedIightRoad Проектор,1080P Проектор 3000 Лукс Надградба на Full HD Видео Проектор, Корекција на Грешките Поддршка 4K,LCD

Мини проекторот е само i Phone 8 во големината и дебелината е како кокакола.Толку мали и преносливо, можете �

DEN 0.00
Welights 720P Холограмот LED Дисплеј, прикажување на 3D Holographic Фотографии и Видеа, 42cm/16.5 инчен Дијаметар Промотивни Обновено
Welights 720P Холограмот LED Дисплеј, прикажување на 3D Holographic Фотографии и Видеа, 42cm/16.5 инчен Дијаметар Промотивни

384 увезени RGB LED монистра и увезени чип, 100000 часа работно време, висока осветленост, вистинска 3 D ефекти.720

DEN 1967.76
Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за Vizio M551D-А2 M420SL M420SR LCD LED Плазма ТВ HDTV Обновено
Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за Vizio M551D-А2 M420SL M420SR LCD LED Плазма ТВ HDTV

Не програмирање потребно.Без батерија и инструкции се вклучени.Општи далечински управувач одговара за

DEN 376.56
Sony, VPL Fh31 LCD Проектор 4300 Lumens 1920 X 1200 Widescreen Hd 1080P Производот Категорија: периферни уреди/Проектори Обновено
Sony, VPL Fh31 LCD Проектор 4300 Lumens 1920 X 1200 Widescreen Hd 1080P Производот Категорија: периферни уреди/Проектори

SONY, VPL FH31 LCD проектор 4300 lumens 1920 x 1200 widescreen HD 1080p SONY, VPL FH31 LCD проектор 4300 lumens 1920 x 1200 widescreen HD 1080p.SONY, VPLFH31 / W LCD Про�

DEN 0.00
HCDZ Замена DLP Проектор DMD Чип Одбор 8060-6338B 8060-6139B 80606038B 8060-6039B за NEC RUNCO Smart Одбор Побара Proxima Обновено Одлична цена
HCDZ Замена DLP Проектор DMD Чип Одбор 8060-6338B 8060-6139B 80606038B 8060-6039B за NEC RUNCO Smart Одбор Побара Proxima

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2760.00
Vbestlife Мини Проектор 1080P LED Пренослив Проектор Цртан филм Проекторот за домашно Кино WiFi USB Конекција Вградени Обновено
Vbestlife Мини Проектор 1080P LED Пренослив Проектор Цртан филм Проекторот за домашно Кино WiFi USB Конекција Вградени

Опремени со Високи Перформанси Декодирање Чип USB Интерфејс : 5 V 2 AMicro Usb Интерфејс, можете Да го Користите

DEN 0.00
Mxzzand 16:9 HD Проекторот Екран 16:9 Свитлива HD Електронски Канцеларија Опрема 60-100inch за Дома во Училница, Сала за Обновено
Mxzzand 16:9 HD Проекторот Екран 16:9 Свитлива HD Електронски Канцеларија Опрема 60-100inch за Дома во Училница, Сала за

Висококвалитетни материјали : направен од висококвалитетни материјали со висока репродукција на боите

DEN 547.20
Promethean PRM-25 Краток Фрли DLP Проектор 2000 ANSI HD HDMI 1080i Обновено
Promethean PRM-25 Краток Фрли DLP Проектор 2000 ANSI HD HDMI 1080i

Класа дигитален проектор Препорачува Употреба презентација и мултимедијални Тип DLP проектор Пренослив

DEN 0.00
BXZYYL Проектор Преносни Видео-Проектор,30000 Часа Мултимедијален систем за домашно Кино, Филм Проектор,Компатибилен со Обновено
Проектор [Meauro Надградена Верзија],WiFi Mini Проектор,1080P& 200 Екран Поддржани,Преносни Филмски Проектор,Забава Стан Обновено
Проектор [Meauro Надградена Верзија],WiFi Mini Проектор,1080P& 200 Екран Поддржани,Преносни Филмски Проектор,Забава Стан

【WIFI Екран Sync Технологија и Внатрешната Меморија】Корист од најновите WIFI паметен телефон синхронизират

DEN 5039.76
Gabo Филтри Д-CH02A за Кристи Дигитални D4K2560 Дел 003-001184-01 Обновено
Gabo Филтри Д-CH02A за Кристи Дигитални D4K2560 Дел 003-001184-01

Gabo Филтри ДCH02 A Замена на Филтер за Воздух Кристи Дигитални D4 K2560 Дел# 00300118401 Оваа серија на производот се

DEN 0.00
1080P HD Проекторот, WiFi Проектор Bluetooth Проектор, FANGOR 230 Преносни Филмски Проектор со Tripod, домашно Кино Видео Обновено
1080P HD Проекторот, WiFi Проектор Bluetooth Проектор, FANGOR 230 Преносни Филмски Проектор со Tripod, домашно Кино Видео

FANGOR F506 Wi Fi, Bluetooth проекторот е опремен со 3*HDMI порт, 2*USB портови, 1*AV порт, 1*VGA приклучок, 1* 3 · 19201080 мајчин рез�

DEN 4559.52
Проектор, TOPVISION 1080P Поддржани Led Проекторот со 6000L,60,000 Часа Филмски Проектор за Внатрешна/Надворешна Употреба, Обновено
Проектор, TOPVISION 1080P Поддржани Led Проекторот со 6000L,60,000 Часа Филмски Проектор за Внатрешна/Надворешна Употреба,

(Забелешка : Адаптер не е вклучена во пакетот) Dolby звук не е поддржан (Адаптер НЕ е вклучен).Таа ги исполну�

DEN 0.00
BXZYYL Видео Проектор, Full HD 1080P Проекторот со ТВ Стап, HDMI, VGA, USB, Лаптоп,за Презентација, Дома Отворено Филм Обновено
BXZYYL Видео Проектор, Full HD 1080P Проекторот со ТВ Стап, HDMI, VGA, USB, Лаптоп,за Презентација, Дома Отворено Филм

[Им даде на вашето дете подарок направен]Projectoruses дифузна одраз слики, светлината не е директно во око, и н

DEN 0.00
MuslimStreet Lumens Висока Осветленост Проектор,паметен Телефон Преносни Видео Проектор, со HDMI Вертикална Клуч, LED Извор Обновено
HiFi Звучник за 3D LED Beamer Поддршка 4K Дома Кино Проектор Истиот Екран Верзија - НИ Приклучок Обновено
HiFi Звучник за 3D LED Beamer Поддршка 4K Дома Кино Проектор Истиот Екран Верзија - НИ Приклучок

Резолуцијата за Поддршка Max Поддршка 4 K Резолуција.Осветленоста 4500 Lumens.Бренд Vivibright Модел L2 Општи Матери�

DEN 0.00
Замена за 2 Диск Ремен Сет ELMO FP8-C FP-C Двојна 8мм Супер 8 Филмски Проектор Обновено
Замена за 2 Диск Ремен Сет ELMO FP8-C FP-C Двојна 8мм Супер 8 Филмски Проектор

Замена за 2 ДИСК РЕМЕН СЕТ ELMO FP8C FPC Двојна 8мм Супер 8 Филмски Проектор.Brand New Неискористени Делови.Резервн

DEN 1596.00
Epson VS260 3-Чип 3LCD XGA Проекторот, 3,300 Lumens Боја на Светлината, 3,300 Lumens Бела Светлина, HDMI, Вграден Звучник, Обновено
Epson VS260 3-Чип 3LCD XGA Проекторот, 3,300 Lumens Боја на Светлината, 3,300 Lumens Бела Светлина, HDMI, Вграден Звучник,

Разноврсна конективност — карактеристики HDMI порт, па лесно може да се спроведе зум видео конференциски

DEN 4799.76
ViewSonic PRO9800WUL 5500 Lumens WUXGA HDMI Леќа Shift Проектор Обновено
ViewSonic PRO9800WUL 5500 Lumens WUXGA HDMI Леќа Shift Проектор

7x оптички зум на вредноста, а во центарот на објективот дизајн, и вертикално / хоризонтално леќа shift функ�

DEN 0.00
ЗОШТО-YUE Holographic Проекција Фан - Голо Око 3D Holographic Фан Проектор Антенски Слики Рекламирање Машина Ѕид-Монтирани Обновено
ЗОШТО-YUE Holographic Проекција Фан - Голо Око 3D Holographic Фан Проектор Антенски Слики Рекламирање Машина Ѕид-Монтирани

Новиот надграден моделот, сеопфатна функционални предности од стариот модел 1 Далечински управувач : ос

DEN 535.20
Panasonic PT-DX810ULS DLP Проектор - 720p - HDTV - 4:3 PTDX810ULS Обновено
Panasonic PT-DX810ULS DLP Проектор - 720p - HDTV - 4:3 PTDX810ULS

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 4199.76
Проектор DMD Чип ЗА Мицубиши 1910-6143W 1910-6145W 276P595010 1910-6103W DLP Проекција ТВ Телевизија DMD Чип Обновено
Проектор DMD Чип ЗА Мицубиши 1910-6143W 1910-6145W 276P595010 1910-6103W DLP Проекција ТВ Телевизија DMD Чип

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 5350.80