Gabo Филтри S-BA994C3 замена сет за BARCO модел DP2K-23B

Gabo Филтри S-BA994C3 замена сет за BARCO модел DP2K-23B

DEN 1629.60

Обновено

Достапно за нарачка

Gabo Филтри S-BA994 C3 замена сет за BARCO модел DP2 K-23 B Оваа серија на производот се состои од : Д-BA06 C=1 7.8"x 8.1" 198x207 Д-BA05 C=1 6.3"x11.6" 160x294 Д-BA04 C=1 10"x15.1" 253x383 Купи Денес и да се Спаси.Овој производ е во парк и се подготвени да брод.Ние силно сугерира на размена филтри на секои три месеци да го зголеми животниот век на проектор.Gabo Филтри S-BA994 C3 замена сет за BARCO модел DP2 K-23 B Оваа серија на производот се состои од : Д-BA06 C=1 7.8"x 8.1" 198x207 Д-BA05 C=1 6.3"x11.6" 160x294 Д-BA04 C=1 10"x15.1" 253x383 Купи Денес и да се Спаси.Овој производ е во парк и се подготвени да брод.Ние силно сугерира на размена филтри на секои три месеци да го зголеми животниот век на проектор.

Избор на клиент

JMGO У2 4K TriChroma Ултра Краток Фрли Ласерски ТВ-лцд Проектор, 2400 ANSI Lumens, HDR10, Ко-Создадена со Dynaudio, Паметни Обновено
JMGO У2 4K TriChroma Ултра Краток Фрли Ласерски ТВ-лцд Проектор, 2400 ANSI Lumens, HDR10, Ко-Создадена со Dynaudio, Паметни

Се препорачува, исто така, да се постави ALR екранот за да се оптимизира светлината да 3600 ANSI Лумен за екстр

DEN 0.00
NCBH Мини Проектор вградената Батерија,Android Паметни Пренослива Безжична Проектор Домашна WiFi Проекција Погоден за Домашна Обновено
Epson BrightLink 595Wi LCD Проектор - 16:10 Обновено
Epson BrightLink 595Wi LCD Проектор - 16:10

Epson Bright Link 595 Wi LCD Проектор 720p HDTV 16 : 10 Предни, Задни Интерактивно UHE 245 W 6000 Час Економија Mode 1280 x 800 WXGA 3300

DEN 9599.76
BBCVTREQA HD Мини Проектор, 1280x720 Резолуција, Android WiFi Proyector, ПРЕДВОДЕНА Преносни HD Beamer за домашно Кино Обновено
BBCVTREQA HD Мини Проектор, 1280x720 Резолуција, Android WiFi Proyector, ПРЕДВОДЕНА Преносни HD Beamer за домашно Кино

Интерфејс : Синхронизирате компјутерски слики на големиот екран за удобен забава и споделување конфере

DEN 0.00
Gabo Филтри Д-CH02A за Кристи Дигитални CP2000-SB Дел 003-001184-01 Обновено
Gabo Филтри Д-CH02A за Кристи Дигитални CP2000-SB Дел 003-001184-01

Gabo Филтри ДCH02 A замена на Филтер за Воздух за Кристи Дигитални модели CP2000S Оваа серија на производот се с�

DEN 492.00
Mxzzand 16:9 HD Проекторот Екран 16:9 Свитлива HD Електронски Канцеларија Опрема 60-100inch за Дома во Училница, Сала за Обновено
Mxzzand 16:9 HD Проекторот Екран 16:9 Свитлива HD Електронски Канцеларија Опрема 60-100inch за Дома во Училница, Сала за

Висококвалитетни материјали : направен од висококвалитетни материјали со висока репродукција на боите

DEN 547.20
1080P HD Проекторот, WiFi Проектор Bluetooth Проектор, FANGOR 230 Преносни Филмски Проектор со Tripod, домашно Кино Видео Обновено
1080P HD Проекторот, WiFi Проектор Bluetooth Проектор, FANGOR 230 Преносни Филмски Проектор со Tripod, домашно Кино Видео

FANGOR F506 Wi Fi, Bluetooth проекторот е опремен со 3*HDMI порт, 2*USB портови, 1*AV порт, 1*VGA приклучок, 1* 3 · 19201080 мајчин рез�

DEN 4559.52
ViewSonic PRO9800WUL 5500 Lumens WUXGA HDMI Леќа Shift Проектор Обновено
ViewSonic PRO9800WUL 5500 Lumens WUXGA HDMI Леќа Shift Проектор

7x оптички зум на вредноста, а во центарот на објективот дизајн, и вертикално / хоризонтално леќа shift функ�

DEN 0.00
Optoma CinemaX P2 Smart 4K HDR UHD Ласерски Сите-во-Едно Систем за Домашна Забава Пакет со Minolta 120 домашно Кино Проектор Обновено
Optoma CinemaX P2 Smart 4K HDR UHD Ласерски Сите-во-Едно Систем за Домашна Забава Пакет со Minolta 120 домашно Кино Проектор

0 soundbar Smart+ технологија Dolby Digital Plи DTS аудио пропуст.Светла 3,000 lumens ласерски извор на светлина 2,000,000 : 1 контр

DEN 0.00
ПТ-F300NTU Мултимедијални Проектор - 1024 x 768 XGA - 4:3-13.67 lb Обновено
ПТ-F300NTU Мултимедијални Проектор - 1024 x 768 XGA - 4:3-13.67 lb

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
Sony, VPL Fh31 LCD Проектор 4300 Lumens 1920 X 1200 Widescreen Hd 1080P Производот Категорија: периферни уреди/Проектори Обновено
Sony, VPL Fh31 LCD Проектор 4300 Lumens 1920 X 1200 Widescreen Hd 1080P Производот Категорија: периферни уреди/Проектори

SONY, VPL FH31 LCD проектор 4300 lumens 1920 x 1200 widescreen HD 1080p SONY, VPL FH31 LCD проектор 4300 lumens 1920 x 1200 widescreen HD 1080p.SONY, VPLFH31 / W LCD Про�

DEN 0.00
Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за Panasonic ТИ-42PX20U ТИ-42PX20UP КТ-32E13 КТ-32E131 КТ-32E131G Плазма Обновено
Универзална Замена за Далечинска Контрола Одговара за Panasonic ТИ-42PX20U ТИ-42PX20UP КТ-32E13 КТ-32E131 КТ-32E131G Плазма

Не програмирање е потребно.Информации за батеријата и упатство се исклучени.Замена далечински управув�

DEN 0.00
HXY2020 3D Холограмот Фан 3D Holographic Фан Проектор Рекламирање на Екранот Светла 3D Холограмот Рекламирање Светла Декоративни Обновено