GOSHYDA Телефон, англиски јазик Надворешна Трговија Мало Проширување Телефон со велика БРИТАНИЈА Телефонска Линија, Мини Виси Хотел Пренослив Телефон Фиксни(со црвен

GOSHYDA Телефон, англиски јазик Надворешна Трговија Мало Проширување Телефон со велика БРИТАНИЈА Телефонска Линија, Мини

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

【Мали димензии 】 Мали во големина и лесен во тежина, тоа може да биде ставен на маса или обесени на ѕидот како што е потребно. 【Криви дизајн】 Со Британскиот телефонска линија, криви дизајн, стигнале до две метри. 【Со caller ID функција】 Постои caller ID функција, што е повеќе погоден за употреба и се избегнува губење на време, бидејќи на ирелевантни повици. 【Висок квалитет】 Направени од високо квалитетна ABS материјал, овој телефон е солиден и долготрајни. 【Одлична процесот на производство】 Овој производ изгледа убаво и да е добра дневна соба декорација.Спецификација : Предмет Тип : Телефон Тежина : Околу. 415.00 g Пакување Големина : Прибл. 21.00 x 16.00 x 8.00 cm / x 8.3 6.3 x 3.1 во Модел : Kx-071 Пакување : Боја Кутија Боја : Сива / Црвена (Изборен) Материјал : ABS Caller ID : Yes Пакет Листа : 1 x Phone Маска 1 x Земјени 1 x Телефонската Линија 1 x Упатството 1 x велика БРИТАНИЈА на Телефонска Линија (по Случаен избор Боја).

Избор на клиент

QIaoob Старата Мода Европската Телефон Земјени со Копче за Бирање, Гроздобер Десктоп Телефон за Дома, Оркестарот, Дневна Обновено
ZXNQ Corded Ретро Телефон, Фиксни Телефонски со Старата Мода Ротари Dial Тастатурата, Декоративни Класичната за Подарок,G Обновено
Домашен Телефон Жичен Телефон FSK/DTMF Двоен Систем Дом Хотел Жичен Десктоп Ѕид Телефон на Канцеларијата Фиксни Телефонски Обновено
Qdid Ретро Стил Телефон Метал Цврсто Дрво Домот Земјени Чиста Рака-Насликани Врежан Класичен Биро Телефон со Притисни Botton Обновено
Ретро Телефон, Corded Телефон/Фиксен Телефон, Caller Id, и Hands-Free Јавувате. Црна, Црвена Обновено
Ретро Телефон, Corded Телефон/Фиксен Телефон, Caller Id, и Hands-Free Јавувате. Црна, Црвена

Молња заштита.Не грижете се за грмотевици.Безбеден и се грижислободни.Можете да го поставите алармот.На

DEN 1406.40
UXZDX CUJUX Corded Телефони - мобилни Телефони - Ретро Новина Телефон - Мини Caller ID Телефон, Ѕид-Монтирани Телефонски Обновено
UXZDX CUJUX Corded Телефони - мобилни Телефони - Ретро Новина Телефон - Мини Caller ID Телефон, Ѕид-Монтирани Телефонски

Материјал : ABS.Табела ѕид може да се користи за табела блузи и ѕидовите да бидат поставени како што е потр

DEN 0.00
РКА ViSYS 25425RE1 Четири-Линија Проширување Звучникот со Интегрирани Дигитални Глобален Систем и Авто-Придружник Обновено
РКА ViSYS 25425RE1 Четири-Линија Проширување Звучникот со Интегрирани Дигитални Глобален Систем и Авто-Придружник

4Линија Мал Бизнис Систем Биро Телефон со АвтоПридружник насочува повиците автоматски.Дигитални Answerer с

DEN 3238.80
Мини Ѕид Телефон, Ретро Ѕид Телефон Десктоп Corded Фиксни Телефонски Фиксен Телефон со Flash/Повик Исклучете/повторно бирање Обновено
Panasonic GigaRange KX-TG5571M 5.8 GHz ДСС Проширување Cordless Телефон со Систем за Одговарање и да Разговараат за ИДЕНТИФИКАЦИЈА Обновено
Panasonic GigaRange KX-TG5571M 5.8 GHz ДСС Проширување Cordless Телефон со Систем за Одговарање и да Разговараат за ИДЕНТИФИКАЦИЈА

Со својата 5.Интегриран дигитални глобален систем обезбедува до 21 минути од времето за снимање, далечин�

DEN 1468.80
QIaoob Гроздобер Земјени Corded Телефон Земјени, Класичен Десктоп Corded Телефон, Еден Копче за Бирање, за Office Home Обновено
QIaoob Гроздобер Земјени Corded Телефон Земјени, Класичен Десктоп Corded Телефон, Еден Копче за Бирање, за Office Home

★ [Широка примена]Многу погодна за дневна соба, спална соба, канцеларија, хотел, кафе продавница и многу

DEN 0.00
Acogedor Земјени Corded Канцеларија/Business/Домашен Телефон со Двојна FSK/DTMF Системот, 16-Цифрен LCD Дисплеј, Не се Обновено
Acogedor Земјени Corded Канцеларија/Business/Домашен Телефон со Двојна FSK/DTMF Системот, 16-Цифрен LCD Дисплеј, Не се

✿Висок квалитет на материјалите✿Висок квалитет АБС материјал, издржлив за долг животен век ✿Опремени

DEN 0.00
PDGJG Corded Телефони-мобилни Телефони-Ретро Новина Телефон-Мини Caller ID Телефон,Ѕид-Монтирани Телефонски Фиксна Телефонска Обновено
Qdid Антички Телефон Corded Старата Мода Ретро Телефон,Кабелска Home Office Telephone Оркестарот Систем, Керамички Класичен Обновено
Qdid Антички Телефон Corded Старата Мода Ретро Телефон,Кабелска Home Office Telephone Оркестарот Систем, Керамички Класичен

Овој антички телефон е на прекрасен дизајн кој е совршен за дома декор; цвеќиња се рачно цртање кој не ќе

DEN 2090.64
PDGJG Телефон на Ѕвонење Големината на Вредноста на Ѕидот Виси Табела Мали Фиксен Телефонски (Боја : Б) Обновено
PDGJG Телефон на Ѕвонење Големината на Вредноста на Ѕидот Виси Табела Мали Фиксен Телефонски (Боја : Б)

♥Производ големина : 19 * 7.5 cm ♥Големината на овој почетниот тон на ѕвон на телеф може да се прилагоди сло�

DEN 1987.92
Гледајќи наназад е на брегот Едноставни и Стилски Дигитални Cordless Телефон Земјени Една Машина Машина за ИДЕНТИФИКАЦИЈА Обновено
WODMB Телефон телефонските Земјени Телефонот Дома Канцеларија Фиксен Телефон Дома Декорација (Боја : E) Обновено
WODMB Телефон телефонските Земјени Телефонот Дома Канцеларија Фиксен Телефон Дома Декорација (Боја : E)

Овој телефон е опремен со тон на ѕвонење на вредноста, исклучување, бирање функцијата, може да биде став�

DEN 2002.32
Ретро Гроздобер Телефон,Антички Ротари Бирате Телефонски Кралската Гроздобер Телефон Антички Биро Телефон Corded Ретро Обновено
Vbestlife Cordless Телефон, D1002B‑TAM 1-Слушалка Проширување Cordless Телефон Рацете Слободни Повикувајќи Ниска Зрачење Обновено
Vbestlife Cordless Телефон, D1002B‑TAM 1-Слушалка Проширување Cordless Телефон Рацете Слободни Повикувајќи Ниска Зрачење

3 линиски LCD екран, секој земјени да се поврзете со максимум 5 мобилни телефони, секој телефон за да се пов

DEN 1170.96
UXZDX CUJUX Антички Телефон,Смола Имитација Бакар Ретро старомодни Ротари Dial Дом и Канцеларија Телефон Обновено
UXZDX CUJUX Антички Телефон,Смола Имитација Бакар Ретро старомодни Ротари Dial Дом и Канцеларија Телефон

★Corded Телефон идеален додаток за посебна дневна соба дневна или во вашиот сон куќа, Својот елегантен над

DEN 0.00
PDGJG Ретро Антички Ѕид Телефон,Обликувано Телефон Биро Dial Фиксен Телефон, со Повик Евиденција за Office Home Дневна Обновено
PDGJG Ретро Антички Ѕид Телефон,Обликувано Телефон Биро Dial Фиксен Телефон, со Повик Евиденција за Office Home Дневна

★Боја : орев боја ★Конфигурација : пластични + цинк легура ★Изберете ја вашата големина : L (24.6 × 17.2 × 28.3 cm

DEN 8122.80
XJJZS Ретро Стил Притисни Копче за Бирање Табела Телефон во Собата Дом и Канцеларија Оркестарот Обновено
XJJZS Ретро Стил Притисни Копче за Бирање Табела Телефон во Собата Дом и Канцеларија Оркестарот

☆Ниту надворешно напојување , без батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија...

DEN 0.00
PDGJG Corded Телефони-мобилни Телефони-Ретро Новина Телефон-Мини Caller ID Телефон,Ѕид-Монтирани Телефонски Фиксна Телефонска Обновено
AT&T SynJ SB67158 DECT 6.0 4-Линија Corded/Cordless Мал Бизнис Телефонски Систем со Одговарање на Системот,Црна/сребрена Обновено
AT&T SynJ SB67158 DECT 6.0 4-Линија Corded/Cordless Мал Бизнис Телефонски Систем со Одговарање на Системот,Црна/сребрена

Се однесуваат на прирачник за Корисникот и Отстранување чекори.DECT 6.0 Технологија 1 во до 4Линија Способн

DEN 5855.76
Leviton C2453-CL Телефон Модуларен Handset Замена Приклучоци, Боја Бришење Обновено
Leviton C2453-CL Телефон Модуларен Handset Замена Приклучоци, Боја Бришење

Телефон Модуларен Handset Замена Приклучоци.Боја Јасно.Тесен ширина, 4Диригент приклучоци за раскинувањет�

DEN 0.00
Panasonic Dect 6.0 Темно Сива боја Cordless Телефон со Секретарка (KX-TG6432M) Обновено
Panasonic Dect 6.0 Темно Сива боја Cordless Телефон со Секретарка (KX-TG6432M)

Бесшумен Режим Ви Овозможува да Изберете Кога и Каде Телефонот Ѕвони Сега можете да ги програма секој м�

DEN 0.00