Фунта Печат и Снабдување (STCC) 2005.312x10 2005 Teadit Стил Плетенка Пакување, PTFE Предиво, Сува, 5/16 КС x 10 lb. Гајтанот

Фунта Печат и Снабдување (STCC) 2005.312x10 2005 Teadit Стил Плетенка Пакување, PTFE Предиво, Сува, 5/16 КС x 10 lb. Гајтанот

DEN 1392.00

Обновено

Достапно за нарачка

SSS Стил 2005 најчесто се користи во вентили и пониски вратило брзина апликации.SSS Стил 2005 година е отпорна на повеќето хемикалии, агресивни течности, гасови и растворувачи, со исклучок на стопена алкално метали.SSS Стил 2005 година, е фирма, висока густина блокирам плетенка пакување изработена од чиста EPTFE filaments pretreated со PTFE дисперзија, но не содржи други масла. 0-14 p H опсег; Температура (минимум -450 F, максимална 536 F) Притисок : Статични до 250 bar (3600 psi); Ротирачки до 20 бар (290 psi); Reciprocating 150 бар (2150 psi); Окно Брзина 987 fpm (5m/s). 13.9 ft.по фунти.Приближната приноси +/- 10%.SSS Стил 2005 година, е фирма, висока густина блокирам плетенка Пакување изработена од Чиста EPTFE filaments pretreated со PTFE дисперзија, но не содржи други масла На PTFE дисперзија обезбедува ниска триење површина и го спречува протекување низ плетенка SSS Стил 2005 најчесто се користи во вентили и пониски вратило брзина апликации Таа е отпорна на повеќето хемикалии, агресивни течности, гасови и растворувачи, со исклучок на стопена алкално метали.

Избор на клиент

uxcell Нитрилна Гума O-Прстени, 45mm OD 40mm ID 2,5 mm Ширина, Метрички Запечатување Заптивка, Пакување од 10 Обновено
uxcell Нитрилна Гума O-Прстени, 45mm OD 40mm ID 2,5 mm Ширина, Метрички Запечатување Заптивка, Пакување од 10

[Size] 45mm надворешен Дијаметар, 40mm Внатрешен Дијаметар од 2,5 mm пресек со Дијаметар [Цврстина] 70 A Durometer (Брег

DEN 0.00
X-DREE 20 Компјутери Црна 9.5mmx1.8мм Масло Отпорни Запечатување Прстен O-форма NBR Гума Grommets(20 piezas Гора 9.5mmx1.8мм Обновено
X-DREE 20 Компјутери Црна 9.5mmx1.8мм Масло Отпорни Запечатување Прстен O-форма NBR Гума Grommets(20 piezas Гора 9.5mmx1.8мм

Внатре Дијаметар : 9.5 mm / 0.37"; Земја на Производство : КИНА.Материјал : NBR,Гума; Нето Тежина : 3g.Пакет Содржин�

DEN 955.20
uxcell Нитрилна Гума O-Прстени 8мм OD 6.8 mm ID 0.6 mm Ширина, Метрички Запечатување Заптивка, Пакување од 30 Обновено
uxcell Нитрилна Гума O-Прстени 8мм OD 6.8 mm ID 0.6 mm Ширина, Метрички Запечатување Заптивка, Пакување од 30

[Size] 8мм надворешен Дијаметар, 6.8 mm Внатрешен Дијаметар, 0.6 mm пресек со Дијаметар [Цврстина] 70 A Durometer (Брег�

DEN 0.00
AMBF WN1S44X8V Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, 304 Обновено
AMBF WN1S44X8V Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, 304

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 407.52
AMBF WE150S1EX8V-30 Спб. String Рана Полипропилен Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 9.875 Инчен Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WE150S1EX8V-30 Спб. String Рана Полипропилен Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 9.875 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5612.40
AMBF WE125S36X8V-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, Обновено
AMBF WE125S36X8V-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00
AMBF WS125S4TX8V-15 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 19.5 Инчен Должина, Конзервирани Обновено
AMBF WS125S4TX8V-15 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 19.5 Инчен Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 3969.84
XLBH Машини Печат 104U Серија WC/СА/FPM 18 19 20 22 25 30 35 45-100mm Механички Вратило Печат за Пумпа за Вода Цврсто Запечатени Обновено
XLBH Машини Печат 104U Серија WC/СА/FPM 18 19 20 22 25 30 35 45-100mm Механички Вратило Печат за Пумпа за Вода Цврсто Запечатени

Стационарни Прстен : Јаглерод.Ротари Прстен : Волфрам Карбид(WC).Средно Печат : FPM.Пролетта и на Случај : 304 �

DEN 0.00
uxcell Нитрилна Гума O-Прстени 7.5 mm OD 4.5 mm ID 1.5 mm Ширина, Метрички Buna-N Запечатување Заптивка, Пакување од 30 Обновено
uxcell Нитрилна Гума O-Прстени 7.5 mm OD 4.5 mm ID 1.5 mm Ширина, Метрички Buna-N Запечатување Заптивка, Пакување од 30

[Size] 7.5 mm надворешен Дијаметар, 4.5 mm Внатрешен Дијаметар од 1,5 мм пресек со Дијаметар [Цврстина] 70 A Durometer (Б

DEN 0.00
AMBF WE1S76X8V-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, Обновено
AMBF WE1S76X8V-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9253.44
EAI Нафта Печат EC62x8 Крајот Капа Покрие Plug Печат. VK Печат Големина - 62mmx8mm Обновено
EAI Нафта Печат EC62x8 Крајот Капа Покрие Plug Печат. VK Печат Големина - 62mmx8mm

Покривката се со цел да се вклопи во понесе со истиот толеранција како OD на нафта печат.Оваа EC62x8 печат гл

DEN 0.00
AMBF WP30M2EX8-30 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 30 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WS125S5EX8V-15 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 20 Инчи Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WS125S5EX8V-15 Спб. String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 20 Инчи Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00
uxcell 5pcs Црна Нитрилна Butadiene Гума NBR О-Прстен 9mm Внатрешна Кол на 0,9 mm Ширина Обновено
uxcell 5pcs Црна Нитрилна Butadiene Гума NBR О-Прстен 9mm Внатрешна Кол на 0,9 mm Ширина

Земја на Производство : КИНА; Материјал : NBR.Net Тежина : 1g; Пакет Содржина : 5pcs x ОПрстен.Главната Боја : Црна.

DEN 280.80
Фунта Печат и Снабдување (STCC) 2019.125X5 Teadit Стил 2019 Синтетичко Предиво со PTFE, Подмачкани, 1/8 КС x 5 lb. Гајтанот Обновено
Фунта Печат и Снабдување (STCC) 2019.125X5 Teadit Стил 2019 Синтетичко Предиво со PTFE, Подмачкани, 1/8 КС x 5 lb. Гајтанот

На SSS Стил 2019 е блокирам плетенка користење carded синтетичко предиво целосно се импрегнирани со PTFE suspensoid.Н

DEN 0.00
AMBF WP150S1EX8V-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Обновено
AMBF WP150S1EX8V-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 10178.64
AMBF WP50S4EX3V-25 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WP50S4EX3V-25 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9140.64
AMBF WP125S1TX8V-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Обновено
AMBF WP125S1TX8V-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина,

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00
uxcell Најлон Рамни Подлошки М3 6mm OD 3мм ID 0.5 mm Дебелина Запечатување Заптивка за Славина Цевка за Вода Црево, Јасно, Обновено
G34636 Се Вклопува Во Случај Backhoe Бум Кофа Лок. Мечка Dozer Цилиндар Печат Комплет 310G 880 ++ Обновено
G34636 Се Вклопува Во Случај Backhoe Бум Кофа Лок. Мечка Dozer Цилиндар Печат Комплет 310G 880 ++

Една Нова Замена Вклопува Случај Backhoe Бум / Кофа / Лок.Мечка / Dozer за Навалување на столбот & Теренот 2 Pc C

DEN 839.76
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ OS-TCH-50X65X8 Црно Масло Отпорни Buna-N Масло Печати Печат -40° до 250° С,50 mm ID,65 mm OD Обновено
САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ OS-TCH-50X65X8 Црно Масло Отпорни Buna-N Масло Печати Печат -40° до 250° С,50 mm ID,65 mm OD

Печат Тип : Масло.За Движење Тип : Ротари Движење.За Запечатување : Шахти.Максимална Брзина : .Макс Притис�

DEN 0.00
uxcell 10мм x 22mm x 26mm Гума Јастуци Пумпа Вратило Запечатување Механички Печат Обновено
uxcell 10мм x 22mm x 26mm Гума Јастуци Пумпа Вратило Запечатување Механички Печат

Име на производ : Механички Печат;Внатрешен Дијаметар : 10мм / 0.4".Вкупната Големина : 22 x 26mm / 0.9" х 1.0" (Max.D*H);

DEN 0.00
X-DREE 30 Компјутери Црна 3.75mmx1.8мм Масло Отпорни Запечатување Прстен O-форма NBR Гума Grommets(30 Unidades Гора 3.75mmx1.8мм Обновено
X-DREE 30 Компјутери Црна 3.75mmx1.8мм Масло Отпорни Запечатување Прстен O-форма NBR Гума Grommets(30 Unidades Гора 3.75mmx1.8мм

Боја : Црна; Име На Производ : Гума О Прстен.Дебелина : 1.8 mm / 0.071"; Внатре Дијаметар : 3.75 mm / 0.15".Земја на Прои�

DEN 0.00
AMBF WE100S4EX8V-25 Спб. String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 19.5 Инчен Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WE100S4EX8V-25 Спб. String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 19.5 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00
AMBF WE0.5S1TX8T-30 Спб. String Рана Полипропилен Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 9.875 Инчен Должина, Конзервирани Обновено
AMBF WE0.5S1TX8T-30 Спб. String Рана Полипропилен Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 9.875 Инчен Должина, Конзервирани

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00
AMBF WE1S6EX8N-15 Спб. String Рана Полипропилен Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WE1S6EX8N-15 Спб. String Рана Полипропилен Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 29.25 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 0.00
AMBF WE5M2EX8-30 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 5 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен Обновено
AMBF WE5M2EX8-30 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 5 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Полипропилен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8855.28