Digi PortServer TS 4 Уред на Серверот - 4 x RJ-45 , 1 x RJ-45 - 70002045

Digi PortServer TS 4 Уред на Серверот - 4 x RJ-45 , 1 x RJ-45 - 70002045

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Нуди премиум квалитет во извонредна заштеда.Одличен производ. 100% задоволство. * Tynex SKU# Ty125129, * Модел# 70002045 Main Карактеристики Производителот : Digi Меѓународни Производителот Дел Број : 70002045 Производ Линија : Port Server Производ Серија : TS Производ Модел : TS 4 Име на Производ : Port Server TS 4 Уред на Серверот Маркетинг Информации : Port Server TS 4 уред на серверот е дизајниран за стандардот и обезбеди сериски-да-Ethernet поврзување.Идеален за РС-232 апликации кои бараат лесна интеграција на постоечка апликација средини и мрежата за управување со уредот.Тип на производ : Уред на Серверот Интерфејси/Порти : 4 x RJ-45, 1 x RJ-45 Пренос на Податоци го Оценувате : 10 Mbps Ethernet, 100 Mbps Брз Етернет, 230 Kbps Serial Form Фактор : Ѕид-mountable Димензии : 0.95" Висина x 3.33" Ширина x 5.25" Длабочина Пакет Содржина : Port Server TS 4 Уред на Серверот , Напојување , RJ-45/DB-9 F crossover кабел Стандардна Гаранција : 5 години UPC # : 663072930042.

Избор на клиент

MEO трговија на Големо Индустриски Одделение Сериски Уред на Серверот 4 Сериски RS232 /485/422 Серверот Уред 10/100Mbps Обновено
MEO трговија на Големо Индустриски Одделение Сериски Уред на Серверот 4 Сериски RS232 /485/422 Серверот Уред 10/100Mbps

Чип : TXIC / TX214 Стандарди : IEEE 802.3, IEEE 802.3 u ,IEEE 802.3 x.Интерфејс : 2 10 / 100 Mbps RJ45 Димензија : 1909229 MM.Напојување : DC12 V / 1

DEN 0.00
StarTech.com 2 Сериски Порт-да-IP Ethernet Уред на Серверот - RS232 - Метал и Mountable - Сериски Уред на Серверот - RS232 Обновено
StarTech.com 2 Сериски Порт-да-IP Ethernet Уред на Серверот - RS232 - Метал и Mountable - Сериски Уред на Серверот - RS232

1 / 7 / Vista, Windows Server 2012, 2008 R2.Форма фактор : Ѕид mountable.Напојување : 100 240 / 12 VAC / VDC (влезен / излезен напон), 1.Димен

DEN 4310.40
Lantronix Уред на Серверот EDS 4100 - Уред на серверот - 4 порти - 10Mb LAN, 100Mb LAN, RS-232 - ED41000P2-01 Обновено
Lantronix Уред на Серверот EDS 4100 - Уред на серверот - 4 порти - 10Mb LAN, 100Mb LAN, RS-232 - ED41000P2-01

Tynex SKU : 125161; Модел# : ED41000 P201 EDS4100 4Port Уред на Серверот со Рое; Стандардна Гаранција : 2 години.Интерфејси / По�

DEN 0.00
GPRS Сериски Уред на Серверот, Алуминиум Легура Трајни Едноставни за Ракување Ethernet Конвертор 4 Фреквенција за Уред Обновено
Sara-u DB9 RJ45 Да RS232 Ethernet TCP/IP Сериски Серверот Модул Ethernet Уред Конвертор Обновено
Sara-u DB9 RJ45 Да RS232 Ethernet TCP/IP Сериски Серверот Модул Ethernet Уред Конвертор

❤Поддршка АвтоMDI / MDIX ❤Поддршка TCP сервер,TCP клиентот, UDP ❤Поддршка web прилагодувања на пребарувачот ❤Baud

DEN 648.00
GPRS Сериски Уред на Серверот, Точноста Процес Сериски Ethernet Конвертор Алуминиум Легура за Електронски Компоненти за Обновено
Digi Поврзете Сп Меи 1port Db-9 Серискиот Да Ethernet Уред на Серверот Обновено
Digi Поврзете Сп Меи 1port Db-9 Серискиот Да Ethernet Уред на Серверот

Се продаваат како 1 Секој.Порти : 1 Димензии : 1" (H) x 1.7" (W) x 3.9" (D).Димензии : 1" (H) x 1.7" (W) x 3.9" (D).Компатибилност : PC

DEN 0.00
Lantronix Xpress д-р Индустриски Уред на Серверот (XSDRSN-03) Обновено
Lantronix Xpress д-р Индустриски Уред на Серверот (XSDRSN-03)

Етернет Технологија : Брз Етернет.Мрежа (RJ45) : Да.Број на Мрежа (RJ45) Ports : 2 Влезен Напон : 30 V DC.Висина : 1.4".На XP

DEN 0.00