Т-fal Потпис Фрај Пан Сет, 8 Инчен и 10.5 Инчен, Сива

Т-fal Потпис Фрај Пан Сет, 8 Инчен и 10.5 Инчен, Сива

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Погодност и заштеда на време : потпис фрај тави функција фрлаат рабови за dripless служат и одвод.супериорен и подолго-трајни не-стап слој, анти-warping, дури и топлина база и Патентирана Термо-на самото Место технологија.Удобна рачка : ергономски дизајниран топлина-отпорни се справи со обезбеди удобно, безбедно зафат; крај дупки за факултативна виси.Издржливи nonstick : отпорен на гребење и toxin слободни, тешко Титаниум засилен nonstick внатрешни работи, се залага да се честа употреба и овозможува за готвење без фрустрирачки, непотребното, заглавени на мензи; многу силен.Од марка фаворити за авантуристички нови рецепти, уживаат во готвење дома со Т-fal потпис Nonstick садови.

Избор на клиент

ZENFUN Пржени Јајца Пан Плоштадот Омлет Skillet, 7.5 Инчен Nonstick Бургер Јајце Сланина Пан Палачинка Тава Скара Садови Обновено
ZENFUN Пржени Јајца Пан Плоштадот Омлет Skillet, 7.5 Инчен Nonstick Бургер Јајце Сланина Пан Палачинка Тава Скара Садови

Тоа се направени од издржлив хранаодделение алуминиум материјал.Нестап слој е лесно да се превртите хр�

DEN 0.00
Индукција Палачинка Тави, Не-Стап Omelette Пан Гранит Камен Слој Садови Skillet Индукција Компатибилен Четири Форми Кујната Обновено
Двојно Двострано Тава, Сирење На Скара, Творецот Nonstick Сендвич Создателот Флип Грил Тавата За Појадок Тост Panini Вафли, Обновено
Calphalon Современа Хард-Елоксирани Алуминиумски Nonstick Садови, Omelette Фрај Пан, 10-инчен, Црна Обновено
Calphalon Современа Хард-Елоксирани Алуминиумски Nonstick Садови, Omelette Фрај Пан, 10-инчен, Црна

На nonstick површина значи дека може да се готви поздрав користење на помалку масти, со напор расчистување; �

DEN 0.00
Јајце Тава, 4-Чаши Не Држи Алуминиум Пржени Јајца Шпорет, шведски Палачинка, Plett, Палачинка Пан за Шпорет на Гас Обновено
Јајце Тава, 4-Чаши Не Држи Алуминиум Пржени Јајца Шпорет, шведски Палачинка, Plett, Палачинка Пан за Шпорет на Гас

Дизајниран за 34 лице употреба, ви овозможува да пржење 4 јајца во исто време за вашето семејство.Палачин�

DEN 2143.20
IAXSEE Tamagoyaki Пан Јапонски Omelette Пан, Не-стап Слој Плоштадот Јајце Пан да Направи Беспрекорна Omelets или Crepes Обновено
IAXSEE Tamagoyaki Пан Јапонски Omelette Пан, Не-стап Слој Плоштадот Јајце Пан да Направи Беспрекорна Omelets или Crepes

Лесен За Користење : Скатен форма е лесно да флип на јајца, сендвичи, палачинки и omelets.Нерѓосувачки челик

DEN 359.76