Калено Стакло Мрзливи Сузан Плочата,23 ~ 47 Круг Стакло Табела Врвот Ротирачки Услуга Фах,Мазна и Ивица за Безбедна Употреба,Погодни за Хотел Семејство Банкет Собир

Калено Стакло Мрзливи Сузан Плочата,23 ~ 47 Круг Стакло Табела Врвот Ротирачки Услуга Фах,Мазна и Ивица за Безбедна Употреба,Погодни

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

▶【Интимни дизајн】 High-end и убави, многу погодни за употреба во хотели или вили кои споделување на вечера со семејството или пријателите за време на одмор.Тоа може да ротира 360° непречено, обезбедување на вас со поудобно јадење простор. ▶【Висока јачина калено стакло】 Еколошки материјал, висока температура отпор, водоотпорен, лесно да се чисти и се изедначи на работ полиран, не burrs, рака да не повреди, издржливи. ▶【Лесен за употреба】 На плочата усвојува интегриран дизајн, и може да се користи веднаш по добивањето на пакетот, без инсталацијата, која е многу погодно. ▶【Стабилна и безбедна】Здрав база, поголем големина, може ефикасно да се спречи прекумерна странични притисок, нема да се олабави, побезбедно. ▶【Мулти-големина options】 23" ~ 47" се достапни, 8mm дебели, можете да изберете соодветна големина според големината на вашиот дом или хотел трпезариска маса.

Избор на клиент

Вртливата Плоча, 4 инчен Плоштадот Ротирачки Вртливата Плоча Метал Мрзливи Сузан Имајќи Плочата ТВ Рек Биро Алатка Обновено
COMODOS Повеќенаменски 2-Pack Мрзливи Сузан Плочата - Не се Лизга 9 & 12 Организаторот за Кујната Countertop, Провизии, Обновено
COMODOS Повеќенаменски 2-Pack Мрзливи Сузан Плочата - Не се Лизга 9 & 12 Организаторот за Кујната Countertop, Провизии,

2 ПАКЕТ СЕТ : Ова Мрзливи Сузан Сет вклучува мали 9" и големи 12" бела грамофони направени од висококвалите�

DEN 0.00
Тешки Плочата Калено Стакло Мрзливи Сузан Јасно 360° Ротирачки Вртливата Круг Tabletop Ротирачки Служат Послужавник За Обновено
Кујната Кабинет Мрзливи Сузан Складирање Кошница, 1/8 Оптоварување, 2 Пакет - Сатенски Обновено
Кујната Кабинет Мрзливи Сузан Складирање Кошница, 1/8 Оптоварување, 2 Пакет - Сатенски

Карактеристики КРУЖНИ СКЛАДИРАЊЕ : Мрзливи Сузан складирање кошеви задржи супи, сирупи, џемови, желе, те

DEN 1266.72
2 Ниво Мрзливи Сузан Кабинет Организатор, Не-Пропадна Плочата, Цвет Дизајн 10 Инчен Ротирачки Зачин Багажник за на Маса, Обновено
MECCANIXITY 3 Инчен Ротирачки Вртливата Стои со Челична Топка Лежишта Мрзливи Сузан База на Плочата за Кујна Агол Кабинети, Обновено
LC LICTOP Мрзливи Сузан Плочата Круг Вртливата Плоча 100mm/3.94 Транспарентна Плочата Организатор Акрилик за Зачин Рек Обновено
Кујна Простори KSCL2S6-AMZ Агол Мрзливи Сузан Провизии Организатор, 2 Пакет, Јасно Обновено
Кујна Простори KSCL2S6-AMZ Агол Мрзливи Сузан Провизии Организатор, 2 Пакет, Јасно

ФУНКЦИОНАЛЕН И ДОСТАПЕН : Предмети се во склопот на организиран и лесно да ја видите; на високи ѕидови се

DEN 0.00
MIZP Калено Стакло Мрзливи Сузан,со Тивок Лежишта 70cm-110cm Големи Калено Стакло Ротирачки Послужавник за Семејни Собири Обновено
SZYW Плочата Трпезариска Маса Калено Стакло Ротирачки Фах Бел Круг тањир, Тешки Ротирачки Послужавник, 68-118cm, Лесно Обновено
360-степен Трпезариска Маса Ротирачки Послужавник, Мрзливи Сузан Плочата за маса, 10ММ Дебели Големи Плочата, За Роденден Обновено
ULTNICE 2 парчиња Мрзливи Сузан Плочата Зачин Рек Организатор Провизии Кабинет Складирање Сад Бања Полица Десктоп Шминка Обновено
nycsuoani 31.5 инчен Стакло Плочата Круг Ротирачки Послужавник, тањир Калено Стакло Ротирачки Фах Круг Мрзливи Сузан Плочата Обновено
Дрвени Мрзливи Сузан Плочата Ø24-35inch/60-90cm Тешки-Должност Плочата Лежишта-Молчи Големи Трпезариска Маса Ротирачки Обновено
Персоналните Ротирачки Мрзливи Сузан Кујна Плочата Поставена на 2 - Писмо На Обновено
Персоналните Ротирачки Мрзливи Сузан Кујна Плочата Поставена на 2 - Писмо На

Тоа е совршен за порција сирење и овошје, мезе, колачи, десерти и исто така е совршен за задржување на зач

DEN 719.76
LIANXUE Плоштадот Мрзливи Сузан 360° Ротирачки Тркала Имајќи Плочата 300 кг Лежишта Плоча Обновено
LIANXUE Плоштадот Мрзливи Сузан 360° Ротирачки Тркала Имајќи Плочата 300 кг Лежишта Плоча

Нашите мрзливи сузан лежишта поставите има две монтажа таблички, едно за прикачување на стабилна површ�

DEN 148.08
YANGPIN - Sintered Камен Мрзливи Сузан Ротирачки Фах Круг Tabletop Плочата со Тешки Вртливата Лого, Countertop Декоративни Обновено
YANGPIN - Sintered Камен Мрзливи Сузан Ротирачки Фах Круг Tabletop Плочата со Тешки Вртливата Лого, Countertop Декоративни

★ Стоката пред испорака ние ќе ги провери и пакување, ако примите оштетени пакет, ве молиме бидете сигур

DEN 0.00
Watpot Пластични Мрзливи Сузан Плочата, 2 Пакет 12 & 9 Не-пропадна Кабинет Провизии Кујната Под-Потоне Организатор Зачин Обновено
LRBBH Мрзливи Сузан Служат Плочата, 360° Ротирачки Круг Фах Калено Стакло Трпезариска Маса тањир, за Роденден Партии Семејство Обновено
X-DREE 3-инчен Табела Стол Ротирате Плочата Сребрен Тон 4pcs(Ла сила де меса де 3 pulgadas gira ел tono plateado де ла Обновено
X-DREE 3-инчен Табела Стол Ротирате Плочата Сребрен Тон 4pcs(Ла сила де меса де 3 pulgadas gira ел tono plateado де ла

Име на производ : Плочата; Пакет Содржина : 1 x Плочата.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Метал.Тежина

DEN 0.00
Lerpan Ротирачки Плочата Калено Стакло Мрзливи Сузан Плочата,Круг Ротирачки Послужавник,со Висок Капацитет,Безбедност на Обновено
Flameer Алуминиум Легура Круг Ротирачки Плочата Мрзливи Сузан Имајќи Табела Вртливата Плоча Сребро Бела Хардвер 5-16 Големина Обновено
nycsuoani Кујна Мрзливи Сузан Стакло Плочата Тркалезна Маса Услуга Садот со Алуминиумска Основа, Тешки Не-Пропадна Големи Обновено
Knape & Vogt PFN32ST-W 31.5 од 32 од 32 Полн Круг Полимер Мрзливи Сузан Кабинет Организатор,Бела Обновено
Knape & Vogt PFN32ST-W 31.5 од 32 од 32 Полн Круг Полимер Мрзливи Сузан Кабинет Организатор,Бела

Поништуваат.Полимер конструкција со двоен ѕид 1" rim и зајакнување на ребра.Стандарден пакет вклучува пол

DEN 0.00
Lerpan Голем Дијаметар Помошни Тркала Мрзливи Сузан Плочата Табела Услуга Плоча,Калено Стакло Ротирачки Послужавник,Може Обновено
Генерички Тешки Мрзливи Сузан Имајќи 6/8/ 9/12 Вртливата Круг Плочата Имајќи - 8 Инчен Обновено
Генерички Тешки Мрзливи Сузан Имајќи 6/8/ 9/12 Вртливата Круг Плочата Имајќи - 8 Инчен

за Агол кабинети, складирање решенија,креда spinners,плочата kaleidoscopes,tabletop служат, прикажување, списание пол�

DEN 210.24