Soundcore од Anker Слобода 3 Про Бучава Поништување Earbuds, Точно Безжична Earbuds со ACAA 2.0, HearID АНГ, Фузија Удобност, Hi-Res Аудио Wireless, 6 Mics за Повици, 32H Изведба

Soundcore од Anker Слобода 3 Про Бучава Поништување Earbuds, Точно Безжична Earbuds со ACAA 2.0, HearID АНГ, Фузија Удобност,

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Пребарување за "Soundcore Слобода 3 Про" во својата втора уред Bluetooth мени.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Притиснете и задржете го копчето на случај за 10 секунди, додека Led диодите внатре флеш 3 пати.Медиумите автоматски ќе прекинете со репродукција кога ќе примите дојдовен повик.Ресетирање е успешна кога Led блиц брзо.За да се префрлате помеѓу уредите, стоп за медиумите, на уредот што е во моментов игра, а потоа да се игра медиумите на вториот уред.Ако сте во моментов се користење на две earbuds, стави earbud вие воопшто не сакате да ја користите назад во полнење случај.Пар на earbuds со првиот уред, ги стави во ушите, а потоа долго притиснете и touchpads за 5s во исто време.Стави пупки во ушите на овој агол.Пресврт да се заклучи на своето место.Персоналните Поништување Бучава : Стандард бучава поништување само се приспособува на бучава врз основа на податоци. 5 големини на течностите силикони уво совети и флексибилни уво крилја се обезбеди да добие силен печат и сигурна потпора.Отворите за полнење случај па earbuds внесете спарување на владата.Вие сега може да поврзете на earbuds нормално.Можете да продолжите со користење на други earbud по сопствена.Што ќе се слушне на спарувањето индикатор за режим.Фузија Удобност Одговара : Слобода 3 Про earbuds имаат тројна точка ергономски облик и вграден во уво притисок олеснување за сите-ден удобност.Со широк soundstage е детален и пространа, бас има длабок удар, mids се претрупан, и treble сјаат.

Избор на клиент

APEKX Bluetooth Слушалки Вистински Безжична Earbuds со Полнење Случај IPX7 Водоотпорен Стерео Звук на Слушалки Вграден Обновено
APEKX Bluetooth Слушалки Вистински Безжична Earbuds со Полнење Случај IPX7 Водоотпорен Стерео Звук на Слушалки Вграден

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 815.76
Inventure, IVC Уво Куки Дизајниран за Apple AirPods 1, 2 и Ујп (Бела) Обновено
Inventure, IVC Уво Куки Дизајниран за Apple AirPods 1, 2 и Ујп (Бела)

БЕЗБЕДНА AIRPODS ВО УШИТЕ : C облик на уво куки ќе обезбеди вашиот Air Pods и / или Airpods Про остане безбедно во ваш�

DEN 203.76
Saramonic GamesMonic Bluetooth 5.0 Безжична TWS Earbuds со Вграден Микрофон, Полнење Случај, IPX5 Отпорност на Вода, Premium Обновено
Saramonic GamesMonic Bluetooth 5.0 Безжична TWS Earbuds со Вграден Микрофон, Полнење Случај, IPX5 Отпорност на Вода, Premium

Полнење случај се обезбедува заштита и моќ.Дали по дома, на воз или во салата, Games Monic earbuds може да се задрж

DEN 0.00
Urbanista Лондон Вистински Безжична Earbuds Слушалки со Активен Бучава Поништување, 25 Часа Изведба, Допрете Контроли & Обновено
Urbanista Лондон Вистински Безжична Earbuds Слушалки со Активен Бучава Поништување, 25 Часа Изведба, Допрете Контроли &

Нашите производи се инспирирани од градови, слобода и со урбаниот начин на живот во умот.Нашиот џеб голе

DEN 1919.76
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Празник Божиќ Дедо мраз Снег Flurries Новина во Уво Earbud Слушалки Обновено
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Празник Божиќ Дедо мраз Снег Flurries Новина во Уво Earbud Слушалки

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н�

DEN 215.76
КОРМИЛОТО Вистински Безжична Bluetooth 5.0 Слушалки, Earbuds, Audiophile HiFi Звук, Qualcomm aptX, Удобност Безбедна Одговара, Обновено
КОРМИЛОТО Вистински Безжична Bluetooth 5.0 Слушалки, Earbuds, Audiophile HiFi Звук, Qualcomm aptX, Удобност Безбедна Одговара,

ЗВУК ПРАШАЊА : CDКако Квалитет на Звукот со Најновите 24битна apt X Аудио Технологија за Исклучителни Hi Fi Кв�

DEN 0.00
Удобно Носење Мека earhook Безжична Спорт Earbuds Bluetooth Над увото Слушалки со IPX7 Водоотпорен HiFi Длабок Бас Стерео Обновено
Удобно Носење Мека earhook Безжична Спорт Earbuds Bluetooth Над увото Слушалки со IPX7 Водоотпорен HiFi Длабок Бас Стерео

57 инч, приклучок за слушалки големина на : 0 【(^o^) / YES!Богат Бас со треперат звук】Инспириран од технологиј

DEN 549.60
JIBEILA S18 Вистински Безжична Earbuds Bluetooth 5.0 IPX68 Водоотпорен Стерео Слушалки на Уво Вграден Микрофон Слушалки Обновено
JIBEILA S18 Вистински Безжична Earbuds Bluetooth 5.0 IPX68 Водоотпорен Стерео Слушалки на Уво Вграден Микрофон Слушалки

Мала големина, но долготрајна Батерија : 2.0 технологија, поддржува A2 DP, AVRCP, HFP, HSP и да се обезбеди стерео п�

DEN 599.76
во Слушалки на Уво, Двојно се Движат Серпентина 3,5 мм во Уво HiFi Бас Музика Жичен Слушалка Спорт Слушалки - Бела Обновено
во Слушалки на Уво, Двојно се Движат Серпентина 3,5 мм во Уво HiFi Бас Музика Жичен Слушалка Спорт Слушалки - Бела

Ергономски во уво дизајн, удобно да се носат.Двонасочна dualединица дизајн, неговата висока фреквенција е

DEN 0.00
Bluetooth Слушалки со Микрофон, Длабок Бас Bluetooth Слушалки на Уво, Бучава Поништување Earbud за Водење на Салата Музика Обновено
Bluetooth Слушалки со Микрофон, Длабок Бас Bluetooth Слушалки на Уво, Бучава Поништување Earbud за Водење на Салата Музика

Секој Bluetooth earbud има мултифункција копче што може да се направи или да примате повици, репродуцирате или �

DEN 959.76
Жичен Earbuds Бучава Изолација во Уво Слушалки Слушалки со Микрофон Контрола на Јачина на звук 3,5 mm Приклучок за Спорт Обновено
Toshiba Neckband Bluetooth Слушалки | Безжична Bluetooth Earbuds | Bluetooth Neckband Слушалки w/Длабока База | 65FT Работен Обновено
Toshiba Neckband Bluetooth Слушалки | Безжична Bluetooth Earbuds | Bluetooth Neckband Слушалки w/Длабока База | 65FT Работен

65 FT РАБОТЕН ОПСЕГ Нашите Toshiba Bluetooth Neckband Слушалки имаат силна 65 FT работен опсег со кристално јасна аудио

DEN 0.00
Т THKAIVEQI Безжична Bluetooth Слушалки Neckbands со Earbuds, 10 мм Драјвери, USB-C Брзо Полнење, 12hrs Играње 2.4 G Hz Обновено
Т THKAIVEQI Безжична Bluetooth Слушалки Neckbands со Earbuds, 10 мм Драјвери, USB-C Брзо Полнење, 12hrs Играње 2.4 G Hz

[ЕРГОНОМСКИ & БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН] : Карактеристики ергономски зад ушите и вратот човековите инженерство и д

DEN 623.76
TWS F9-5 Безжични Earbuds Слушалки со Полнење Случај, во Уво HiFi Слушалки Стерео CVC8.0 Бучава Поништува со Вграден Микрофон, Обновено
F Fityle А5 Спиење Слушалки Слушалки, Мека Удобно Силикони Бучава Изолирање на Earbuds со Микрофон Earplugs за ноќен живот, Обновено
Тип C Слушалка Аудио Кабел, Трајни Слушалки Аудио Кабелот за напојување погоден за носене за гледање Филмови за да Играат Обновено
Безжична Earbud, Bluetooth 5.0 Слушалки со Полнење Случај, 3D Стерео Воздух Пупки во Уво на Уво Пупка со Длабоки Бас Допир Обновено