CR Пломби (SKF) 24875 Еден Усна Маснотии Печат - Цврст, 2.500 во Окно, 3.125 во OD, 0.250 во Ширина, HM21 Дизајн, Нитрилна Гума (NBR) Усна Материјал

CR Пломби (SKF) 24875 Еден Усна Маснотии Печат - Цврст, 2.500 во Окно, 3.125 во OD, 0.250 во Ширина, HM21 Дизајн, Нитрилна

DEN 1080.00

Обновено

Достапно за нарачка

Цврсти / Подели : -Цврсти.Вратило Дијаметар : -2.500 во.Надворешен Дијаметар : -3.125 во.Ширина : -0.250 во.Дизајн Тип : -HM21. Се користи за умерено бара маснотии подмачкано applications For се користи во апликации кои делуваат на умерена speeds Maximum исклученост, се соочуваат со усна нанадвор ,Спецификации : Цврсти / Подели : -Цврсти Бунари со Дијаметар : -2.500 во надворешен Дијаметар : -3.125 во Ширина : -0.250 во Дизајнот Тип : -HM21 Усна Материјал : -Нитрилна Гума (NBR) Усна Тип : -Прави усна Број на Усни : -1 Обвивка : -Челик Случај Дизајн : -Метал случај Температурата на работа Опсег : 40 до 210 °F Притисок Толеранција : -3 psi Печат Тип : -Ротари вратило печат/Радијална вратило печат Пролет Тип : -Ниту еден Компатибилен Носат Ракави : -99248;99250;99253;99840 Компатибилен V-Прстени : -400650;400651;400654;400655;400659 Тип на Лубрикант : -Маснотии Изградба Опис : -Маснотии печат.

Избор на клиент

CR Пломби (SKF) 2200550 - Нитрилна Нафта Печат - HDS1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 22.0000 во Окно, 24.0000 во OD, 0.8125 Обновено
CR Пломби (SKF) 2200550 - Нитрилна Нафта Печат - HDS1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 22.0000 во Окно, 24.0000 во OD, 0.8125

вратило дијаметар : 22.0000 во.обвивка : Метал Случаи.надворешен дијаметар : 24.0000 во.притисок толеранција : 101

DEN 0.00
CR Пломби (SKF) 38703 - Нитрилна Нафта Печат - CRWH1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 3.8750 во Окно, 5.1260 во OD, 0.4375 Обновено
CR Пломби (SKF) 38703 - Нитрилна Нафта Печат - CRWH1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 3.8750 во Окно, 5.1260 во OD, 0.4375

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 0.00
Масло и Маснотии Печат 2.559x 5.512x 0.551 Инчен Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет ID 2.559 OD 5.512 Обновено
Масло и Маснотии Печат 2.559x 5.512x 0.551 Инчен Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет ID 2.559 OD 5.512

Внатрешен Дијаметар : 2.559".Надворешниот Дијаметар : 5.512".Ширина Дијаметар : 0.551".Печат Материјал : Нитрилна

DEN 850.32
EAI VITON Нафта Печат 38mm X 62mm X 7mm (6 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Обновено
EAI VITON Нафта Печат 38mm X 62mm X 7mm (6 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена

!!ИСТИОТ РАБОТЕН ДЕН ПРЕВОЗОТ!!СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВОСТ : EAI Viton Масло Пломби се изведуваше со ви

DEN 0.00
Масло и Маснотии Печат TC360x390x16 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет Обновено
Масло и Маснотии Печат TC360x390x16 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет

Масло и Маснотии Печат Двојно Усна Вратило Кол 360mm Ширина 16mm За Понесе Кол 390mm Нитрилна Гума Усна Материј

DEN 5032.56
EAI VITON Нафта Печат 140mm X 170mm X 15mm (2 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Обновено
EAI VITON Нафта Печат 140mm X 170mm X 15mm (2 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton

Некои од неверојатни карактеристики на овој производ : Топквалитетни нерѓосувачки челик пролет матери�

DEN 3021.84
Масло и Маснотии Печат TC155x185x14 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет Обновено
Масло и Маснотии Печат TC155x185x14 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет

Внатрешен Дијаметар : 155mm.Надворешниот Дијаметар : 185mm.Ширина Дијаметар : 14mm.Печат Материјал : Нитрилна Buta

DEN 1024.56
CR Пломби (SKF) 2475520 - Нитрилна Нафта Печат - HDS1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 24.7500 во Окно, 26.7500 во OD, 0.6250 Обновено
CR Пломби (SKF) 2475520 - Нитрилна Нафта Печат - HDS1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 24.7500 во Окно, 26.7500 во OD, 0.6250

вратило дијаметар : 24.7500 во.максимална вратило површината на ветер : 5000 fpm.надворешен дијаметар : 26.7500 во.о

DEN 1569.60
EuisdanAA Нафта Печат, ТЦ 50mm x 70mm x 12mm Нитрилна Гума Покрие Двојно Усна со Пролетта за Автомобилската Вратило Оска, Обновено
EuisdanAA Нафта Печат, ТЦ 50mm x 70mm x 12mm Нитрилна Гума Покрие Двојно Усна со Пролетта за Автомобилската Вратило Оска,

97inch Outer Дијаметар : 70mm / 2 [Предност] Добра отпорност на многу нафтени масла, greases, хидраулични течности, а

DEN 196.56
МАЧКА Гасеница 9J5567 Резервни Ограничени Клипот на Т-Печат Собрание (7 1/2 Инчи) од страна на Комплет Кралот САД Обновено
МАЧКА Гасеница 9J5567 Резервни Ограничени Клипот на Т-Печат Собрание (7 1/2 Инчи) од страна на Комплет Кралот САД

4 Парче на Снежните Клипот на ТПечат Собранието Пазете се од натпревари 2 парче печат.Ги исполнува или г�

DEN 0.00
Garlock 23 X 5634 - Klozure 25003-5634 МЕЛНИЦА-ПРАВО N - Нитрилна Нафта Печат - Модел 23, Сплит Печат, Еден Усна со Пролетта, Обновено
Garlock 23 X 5634 - Klozure 25003-5634 МЕЛНИЦА-ПРАВО N - Нитрилна Нафта Печат - Модел 23, Сплит Печат, Еден Усна со Пролетта,

вратило дијаметар : 53.6250 во.изградба опис : Подели Печат, Еден Усна со Лиенво не ' Рѓосувачки Челик Прст Пр

DEN 0.00
Националната Масло Печати 455079 Нафта Печат Обновено
Националната Масло Печати 455079 Нафта Печат

Дизајн тип : пролет натоварени; еден усна.Температурата опсег : 40°F до 225°F / 40°C до 107°C Добра ниска темпер�

DEN 364.56
EAI Нафта Печат 10мм X 18mm X 4mm ТЦ Двојно Усна w/Пролет. Метал Случај w/Нитрилна Гума Слој Обновено
EAI Нафта Печат 10мм X 18mm X 4mm ТЦ Двојно Усна w/Пролет. Метал Случај w/Нитрилна Гума Слој

ПЕЧАТ ИСКЛУЧУВАЊЕ на ИСТЕКУВАЊЕ и НЕЧИСТОТИЈА : Нема повеќе да се навлегува до истакна страна spills од ваш

DEN 214.80
Aicosineg Вратило Нафта Печат Тркала Оска Нафта Печат Нитрилна Гума Двојно Усна Печати Нафта Печат 40mm x 64mm x 10мм 1Pcs Обновено
Aicosineg Вратило Нафта Печат Тркала Оска Нафта Печат Нитрилна Гума Двојно Усна Печати Нафта Печат 40mm x 64mm x 10мм 1Pcs

【Материјал】 вратило нафта печат е направен од високосила гума и е издржлив и лесен и не е лесно да се во

DEN 158.16