federalexports рачно изработени Рачно Ткаени Chindi Област Килими Правоаголна Тепих Durrie Рециклирани Бохемски Плажа Градина Јога Мат Индискиот Кат Kilim Counterpane

federalexports рачно изработени Рачно Ткаени Chindi Област Килими Правоаголна Тепих Durrie Рециклирани Бохемски Плажа Градина

DEN 959.76

Обновено

Достапно за нарачка

Димензија : 70.00 X 44.00 во, 175 X 110 cm.Радијалните модели во различни бои и текстура се комбинираат за да се добие блескави изглед.Може да се користи двете страни (РЕВЕРЗИБИЛНА).Оваа радосна и живописни Chindi Килим е создаден од ленти од светла и рециклиран сари.Тоа се прави со вкрстување weft и да искриват.На килим, исто така, има ткаени завршува и дополнителните на страни. - За добра јога искуство тоа е императив дека ќе го изберат правото јога мат, кој го подобрува концентрацијата и ви дава слобода на телото и умот.Ние ви донесе асортиман на органска храна, еко - пријателски јога душеци направени од органски ткаенини ви трае цел живот за вашиот секојдневен јога пракса. - Овие душеци не само расположи вашата јога пракса, но, исто така, даваат исцелување ефект на целото тело, ум и душа со работа на сите седум енергетски центри на вашето тело, додека ќе се изврши вашата јога пракса.Алтернативно, тие може да се користи како фрли да донесе позитивна енергија во вашиот дом и живот. - Тие се лесно да се грижи, само место чисти и суви станот. - Како ова е рачно изработени ставка, па таа може да има некои мали недостатоци, Но додава дека на нивната етничка жалба!, сепак нема да биде било каков компромис со квалитетот.

Избор на клиент

ПЛАТНО НА ПОБАРУВАЧКАТА Јога и Пилатес Не се Лизга Фитнес Мат со Носење на Рака (Елегантен и Блескави II) 24x70 Обновено
ПЛАТНО НА ПОБАРУВАЧКАТА Јога и Пилатес Не се Лизга Фитнес Мат со Носење на Рака (Елегантен и Блескави II) 24x70

ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние сакаме да се љубовта на вашиот мат!Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве

DEN 0.00
Ведските Vaani Еко Пријателски рачно изработени Црвена Боја Сомот Анти-Пропадна Мека Јога Медитација Повеќенаменски Седи Обновено
Јога Мат Ретро Лаванда Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат за Пилатес и Подот Вежби Обновено
Јога Мат Ретро Лаванда Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат за Пилатес и Подот Вежби

Ние се осигура стил е иста како што е прикажано на слики.3 lb (Приближно).Нашите душеци доаѓаат со бесплате

DEN 0.00
Unicey Верверица Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во Обновено
Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Мермерна Текстура Обновено
Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Мермерна Текстура

И ние обезбедуваме бесплатно diy прилагодување услуга, можете да ни ги испратите вашите омилени слики.▶З

DEN 0.00
Hyococ Јога мат, Јога Мат, 5mm Природна Гума Машки и Женски Фитнес Мат Професионални Проширување Не се Лизга Јога Мат Спортски Обновено
MCHIVER Патување Јога Мат Не се Лизга - Камелеон Гуштер Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор од Мат со Торба Пот Обновено
Siebzeh 8 01 Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Обновено
Unicey Јапонија Планината Fuji Храмот Цреша, Јога Мат, Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Обновено
Јога Мат Не се Лизга TPE мачка Висока Густина Соочи се да ги Избегне Болките во Колената,Совршен за Јога, Пилатес и Фитнес Обновено
Лав Црна Aniaml Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи Обновено
SJQKA-Јога Мат За Почетници, Задебелување, Проширување, Издолжување Фитнес Мат, Влажно И Суво Мат, Јога Мат,Мир Сина Обновено
SJQKA-Јога Мат За Почетници, Задебелување, Проширување, Издолжување Фитнес Мат, Влажно И Суво Мат, Јога Мат,Мир Сина

Боја : сина, зелена вегетација тивка мастило во прав.Материјал : TPE.Големина : 183cm X61cm.Дебелина : 6mm (Почетни�

DEN 1094.40
Персоналните Јога Мат Мрзливи Малку Зајаци Среќни Не се Лизга Јога Мат Вежби Мат Фитнес Подлога за Спорт Протега Пилатес Обновено
Autobestown Јога Мат, Не се Лизга за Вежбање Фитнес Мат,Еко Пријателски Тренингот Мат за Јога, 4mm Дебели Јога Мат,Пилатес Обновено
ZOEO Гроздобер Mandala Шема Јога Мат Не се Лизга Дебели Деца Еко Пријателски Гума Тренингот Количка за Јога Мат Жените Обновено
Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Природата Шума Селтик Обновено
Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Природата Шума Селтик

Поради разликата во снимањето на животната средина и прикажување на различни уреди, може да бидат благо

DEN 0.00
Siebzeh Boho Бохемија Племе Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Обновено
Knsbk Велур Гума Јога 1.5 mm Душеци Печатени Не се Лизга Вежба & Фитнес Мат за Сите Видови на Јога, Пилатес & Кат Вежбање Обновено