EAI VITON Нафта Печат 35mm X 68mm X 10мм (6 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Облога

EAI VITON Нафта Печат 35mm X 68mm X 10мм (6 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Тоа е причината зошто ние работиме само со материјали од врвен квалитет и потврдени добавувачи, кои се гарантира да се достави до нашите високи очекувања.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : 35x68x10 MM големина.Оваа 35mm ID печат е лесен за употреба, практично, и разноврсна и е одлично решение за да престане да лубрикант истекување.Тоа е широко се користат во било која апликација, вклучувајќи масло, гориво, минерална киселина.Гумени капак печат е лесен и не е лесно да се возраст.Лесен за употреба и практичен, ова не ' рѓосувачки челик пролет нафта печат помага да се спречи истекување на масла, како и одржување на прашина и нечистотија од машината.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, нашата грижа за корисници одделот има ли покриени!Зошто е овој производ за вас?Нашите неверојатна Двојно Усна Нафта Печат е-мора да има додаток за луѓе кои се користат за да не прават компромиси за нивната автомобилска и индустриски Машини.Во нашата компанија, нема простор за компромис.Тоа ќе го помине тестот на времето како што тоа е направено со страст.Тоа е издржлива, сигурна, и супер еластични на високи температури на 230o C.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВОСТ : EAI масло пломби се изведуваше со Нерѓосувачки Челик Пролет и висока јачина VITON ГУМА за сигурен и траен перформанси.Нашата нафта печат ќе одговара совршено насекаде, каде што треба.!!ИСТИОТ РАБОТЕН ДЕН ПРЕВОЗОТ!!СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВОСТ : EAI Viton Масло Пломби се изведуваше со висок квалитет, од нерѓосувачки челик пролет и висока јачина Viton Гума за сигурен и траен перформанси.

Избор на клиент

CR Пломби (SKF) 18785 Еден Усна Нафта Печат - Цврст, 1.875 во Окно, 2.997 во OD, 0.313 во Ширина, CRW1 Дизајн, Нитрилна Обновено
CR Пломби (SKF) 18785 Еден Усна Нафта Печат - Цврст, 1.875 во Окно, 2.997 во OD, 0.313 во Ширина, CRW1 Дизајн, Нитрилна

Цврсти / Подели : Цврсти.Вратило Дијаметар : 1.875 во.Надворешен Дијаметар : 2.997 во.Ширина : 0.313 во.Дизајн Тип

DEN 0.00
EAI Нафта Печат 42mm X 60mm X 7mm ТЦ Двојно Усна w/Пролет. Метал Случај w/Нитрилна Гума Слој Обновено
EAI Нафта Печат 42mm X 60mm X 7mm ТЦ Двојно Усна w/Пролет. Метал Случај w/Нитрилна Гума Слој

Широка Употреба : Automotive Motorcycle Shock absorbers Engines Gearbox Bearing Axlesspecificationmaterial : Нитрилна Гума и Јаглероден Челик Spring

DEN 0.00
CR Пломби (SKF) 1700553 - Fluoro Гума Нафта Печат - HDS1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 17.0000 во Окно, 19.0000 во OD, Обновено
CR Пломби (SKF) 1700553 - Fluoro Гума Нафта Печат - HDS1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 17.0000 во Окно, 19.0000 во OD,

вратило дијаметар : 17.0000 во.обвивка : Метал Случаи.надворешен дијаметар : 19.0000 во.притисок толеранција : 101

DEN 1766.40
Масло и Маснотии Печат TC230x265x18 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет Обновено
Масло и Маснотии Печат TC230x265x18 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет

Внатрешен Дијаметар : 230mm.Надворешниот Дијаметар : 265mm.Ширина Дијаметар : 18mm.Печат Материјал : Нитрилна Buta

DEN 1599.12
Ддс Вратило Печат, 140mm I. D, 170mm O. Д, (Пакување од 3) (14017015TC) Обновено
Ддс Вратило Печат, 140mm I. D, 170mm O. Д, (Пакување од 3) (14017015TC)

Дизајн Код : ТЦ.Печат Тип : Dual Усна со Пролетта.Усна Материјал : Нитрилна Гума.Надвор Кол : 170 mm.Max.Притисок :

DEN 5709.60
EAI Нафта Печат 40mm X 80mm X 12mm ТЦ Двојно Усна w/Пролет. Метал Случај w/Нитрилна Гума Слој Обновено
EAI Нафта Печат 40mm X 80mm X 12mm ТЦ Двојно Усна w/Пролет. Метал Случај w/Нитрилна Гума Слој

Широка Употреба : Automotive Motorcycle Shock absorbers Engines Gearbox Bearing Axlesspecificationmaterial : Нитрилна Гума и Јаглероден Челик Spring

DEN 0.00
Garlock 87 X 5077 - Klozure 26097-5077 МЕЛНИЦА-ПРАВО V - Fluoroelastomer Нафта Печат - Модел 87, Еден Усна со Пролетта, Обновено
Garlock 87 X 5077 - Klozure 26097-5077 МЕЛНИЦА-ПРАВО V - Fluoroelastomer Нафта Печат - Модел 87, Еден Усна со Пролетта,

вратило дијаметар : 16.0000 во.изградба опис : Една Обратна Bevel Усна; Украсениотво Јаглероден Челик Жартиера

DEN 0.00
SKF 19748 LDS & Мали Понесе Печат, Р Усна Код, HM1 Стил, Инчен, 2 Окно Дијаметар Од 2,5 се Роди Дијаметар, 0.25 Ширина Обновено
SKF 19748 LDS & Мали Понесе Печат, Р Усна Код, HM1 Стил, Инчен, 2 Окно Дијаметар Од 2,5 се Роди Дијаметар, 0.25 Ширина

Држи Мазива и Загадувачи Надвор.Оптимизиран Соединенија Се Изврши Сигурно Во Екстремни Услови На Работ

DEN 485.52
KFidFran Нафта Печат, TC x 25мм 40mm x 10мм Нитрилна Гума Покрие Двојно Усна со Пролетта за Автомобилската Вратило Оска, Обновено
KFidFran Нафта Печат, TC x 25мм 40mm x 10мм Нитрилна Гума Покрие Двојно Усна со Пролетта за Автомобилската Вратило Оска,

Добра отпорност на многу нафтени масла, greases, хидраулични течности, алкохол, минерални масла и маснотии.3

DEN 1317.60
EAI VITON Нафта Печат 40mm X 62mm X 10мм (6 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Обновено
EAI VITON Нафта Печат 40mm X 62mm X 10мм (6 ПАРЧИЊА) ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена

Исто така, нашата Нафта Печати има висока затегнувачка цврстина.!!ИСТИОТ РАБОТЕН ДЕН ПРЕВОЗОТ!!СУПЕРИОР�

DEN 1336.32
Garlock Klozure 59 X 0483 МЕЛНИЦА-ПРАВО V - Fluoroelastomer Нафта Печат - Модел 59, 28.0000 во Окно, 30.0000 во OD, 0.8750 Обновено
Garlock Klozure 59 X 0483 МЕЛНИЦА-ПРАВО V - Fluoroelastomer Нафта Печат - Модел 59, 28.0000 во Окно, 30.0000 во OD, 0.8750

вратило дијаметар : 28.0000 во.притисок толеранција : 7 psi.надворешен дијаметар : 30.0000 во.неусогласеност толе�

DEN 1137.60
CR Пломби (SKF) 9983 Двојно Усна Нафта Печат - Цврст, 1.000 во Окно, 1.752 во OD, 0.250 во Ширина, CRWA1 Дизајн, Fluoro Обновено
CR Пломби (SKF) 9983 Двојно Усна Нафта Печат - Цврст, 1.000 во Окно, 1.752 во OD, 0.250 во Ширина, CRWA1 Дизајн, Fluoro

Цврсти / Подели : Цврсти.Вратило Дијаметар : 1.000 во.Надворешен Дијаметар : 1.752 во.Ширина : 0.250 во.Дизајн Тип

DEN 2064.00
Масло и Маснотии Печат TC360x390x16 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет Обновено
Масло и Маснотии Печат TC360x390x16 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет

Масло и Маснотии Печат Двојно Усна Вратило Кол 360mm Ширина 16mm За Понесе Кол 390mm Нитрилна Гума Усна Материј

DEN 5032.56
EAI VITON Нафта Печат 14mm X 28mm X 7mm ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Облога Обновено
EAI VITON Нафта Печат 14mm X 28mm X 7mm ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Облога

Во нашата компанија, нема простор за компромис.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со ва�

DEN 228.00
Garlock 26-L X 3951 - Klozure 24612-3951 МЕЛНИЦА-ПРАВО V - Fluoroelastomer Нафта Печат - Модел 26, Сплит Печат, Еден Усна Обновено
Garlock 26-L X 3951 - Klozure 24612-3951 МЕЛНИЦА-ПРАВО V - Fluoroelastomer Нафта Печат - Модел 26, Сплит Печат, Еден Усна

вратило дијаметар : 8.7500 во.изградба опис : Еден Усна; Сплит Печат Дизајн; Украсениотво не ' Рѓосувачки Чел

DEN 1471.20
Масло и Маснотии Печат TC155x185x14 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет Обновено
Масло и Маснотии Печат TC155x185x14 Гума Опфатени Двојно Усна w/Жартиера Пролет

Внатрешен Дијаметар : 155mm.Надворешниот Дијаметар : 185mm.Ширина Дијаметар : 14mm.Печат Материјал : Нитрилна Buta

DEN 1024.56
EAI VITON Нафта Печат 170mm X 190mm Х 13mm ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Облога Обновено
EAI VITON Нафта Печат 170mm X 190mm Х 13mm ТЦ Двојно Усна w/Нерѓосувачки Челик Пролет. Метал Случај w/Viton Гумена Облога

Исто така, нашата Нафта Печати има висока затегнувачка цврстина.Во нашата компанија, нема простор за ко�

DEN 1415.76
EAI Нафта Печат 35mm X 62mm X 7mm ТЦ Двојно Усна w/Пролет. Метал Случај w/Нитрилна Гума Слој Обновено
EAI Нафта Печат 35mm X 62mm X 7mm ТЦ Двојно Усна w/Пролет. Метал Случај w/Нитрилна Гума Слој

Оваа гума нафта печат ќе го задржи надвор нечистотија и други загадувачи од надвор, додека избегнување �

DEN 334.80
CR Пломби (SKF) 2475520 - Нитрилна Нафта Печат - HDS1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 24.7500 во Окно, 26.7500 во OD, 0.6250 Обновено
CR Пломби (SKF) 2475520 - Нитрилна Нафта Печат - HDS1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 24.7500 во Окно, 26.7500 во OD, 0.6250

вратило дијаметар : 24.7500 во.максимална вратило површината на ветер : 5000 fpm.надворешен дијаметар : 26.7500 во.о

DEN 1569.60