Intel DBS2600CP4 - LGA2011 Intel C600 Чипсет SSI EEB Плоча DDR3 ECC Udimm SATA/САС Gigabit LAN

Intel DBS2600CP4 - LGA2011 Intel C600 Чипсет SSI EEB Плоча DDR3 ECC Udimm SATA/САС Gigabit LAN

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.DBS2600 CP4. 16 DIMM САС I/O SHIELD КАНУ.

Избор на клиент

Bxcqzs X79-3.3 K Desktop Плоча NVME SSD М. 2 Интерфејс за ПРОЦЕСОРОТ Поставите DDR3 x 4 Меморија Слот за Ниска Моќност Обновено
Bxcqzs X79-3.3 K Desktop Плоча NVME SSD М. 2 Интерфејс за ПРОЦЕСОРОТ Поставите DDR3 x 4 Меморија Слот за Ниска Моќност

★Компактен и пренослив : се толку мал и лесен во тежина, овој производ не треба многу простор и лесно мож

DEN 2649.84
Вистински Dell YP693 Optiplex 740 Мала Форма на Фактор (SFF) матична Плоча, Компатибилен Dell Дел Броеви: RY469, PY469 Обновено
Вистински Dell YP693 Optiplex 740 Мала Форма на Фактор (SFF) матична Плоча, Компатибилен Dell Дел Броеви: RY469, PY469

Чипсет : n Vidia Ge Force 6150 LE / Nforce 430 Поддржани Процесори : AMD Athlon 64 X2 DualCore процесор, AMD Athlon 64, AM2 Штекер.Поддржани М

DEN 3596.64
Микро Центар за Intel Core i5-10600K Десктоп Процесор 6 Јадра до 4.8 GHz Отклучен LGA1200 125W Пакет со ASUS Премиер Z590-СТР Обновено
Микро Центар за Intel Core i5-10600K Десктоп Процесор 6 Јадра до 4.8 GHz Отклучен LGA1200 125W Пакет со ASUS Премиер Z590-СТР

2 Генералот Тип 1В, Thunderbolt 4 насловот поддршка.Зголемена моќ решение : 10+1 Dr MOS моќ фази, шест слој за PCB, 8пинс

DEN 11759.76
SuperMicro X9DRT-HIBFF Плоча Обновено
SuperMicro X9DRT-HIBFF Плоча

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
MSI A320M-Про AMD A320 НА4 Микро ATX DDR4-Плоча SDRAM Обновено
MSI A320M-Про AMD A320 НА4 Микро ATX DDR4-Плоча SDRAM

32 GB Двојна DDR4SDRAM.Микро ATX форма фактор.Пристаништа : 2 x USB2.0, 4 x USB3.2 Генералот Тип 1А, 1 x Ethernet LAN (RJ45), 2 x PS / 2, 1 x HD

DEN 0.00
Нескопосник Работ Р RK3399Pro Еден Одбор Компјутер со Работ TPU ПИ Педалот за гас и Двојно Камера Интерфејс, Поддршка 4K Обновено
B75 ETH Рударство Плоча 8 USB 3.0 да PCIE графичкиот процесор Слот DDR3 LGA1155 PC Desktop Плоча со ПРОЦЕСОРОТ Ethereum Обновено
B75 ETH Рударство Плоча 8 USB 3.0 да PCIE графичкиот процесор Слот DDR3 LGA1155 PC Desktop Плоча со ПРОЦЕСОРОТ Ethereum

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
ASUS ATX DDR4 3000 LGA 2011-3 Плочи X99-ДЕЛУКС/U3.1 Обновено
ASUS ATX DDR4 3000 LGA 2011-3 Плочи X99-ДЕЛУКС/U3.1

USB 3.1 AddOn Картичка.Патент ОК Socket Вози ПРОЦЕСОРОТ и DDR4 перформанси, надвор од сите очекувања!...

DEN 0.00
MKIOPNM Десктоп Плоча Одговара за Asrock Z270M 4 LGA 1151 DDR4 Z270 Core I5 6600K I7 7700K Плоча за Гејмерски Компјутер Обновено
MKIOPNM Десктоп Плоча Одговара за Asrock Z270M 4 LGA 1151 DDR4 Z270 Core I5 6600K I7 7700K Плоча за Гејмерски Компјутер

Продолжување на топлина дисипација покрие и да се зголеми на топлина дисипација област, дури и highend проц

DEN 2015.76
Prettyia Оптички Влакна Дистрибуција Случај ABS 86 Десктоп Панели Терминал Кутија за FTTH Обновено
Prettyia Оптички Влакна Дистрибуција Случај ABS 86 Десктоп Панели Терминал Кутија за FTTH

Различни делови, како што се спојување конектори, оптички влакна областа приклучоците и приклучување з�

DEN 167.76
Asus матична Плоча H170M-PLUS/CSM/C/SI Core i7/i5/i3 LGA1151 H170 DDR4 PCI Express Micro-ATX Рефус Обновено
Asus матична Плоча H170M-PLUS/CSM/C/SI Core i7/i5/i3 LGA1151 H170 DDR4 PCI Express Micro-ATX Рефус

Ново Отворената Кутија, неискористени.На мало поле е потребно да се замени.Кафеава кутија.Сите оригинал

DEN 0.00
GIGABYTE H370M D3H GSM (LGA1151/Intel/Микро ATX/Хибрид Дигитален PWM Дизајн/DDR4/USB 3.1 Генералот 2 (USB3.1) Тип Ц и Тип/М Обновено
GIGABYTE H370M D3H GSM (LGA1151/Intel/Микро ATX/Хибрид Дигитален PWM Дизајн/DDR4/USB 3.1 Генералот 2 (USB3.1) Тип Ц и Тип/М

Поддржува 9ти и 8ми Генерација на Intel Core процесори.Dual Channel НеECC Buffered DDR4 Новиот хибрид Дигитален PWM дизајн.Int

DEN 0.00
Waveshare 4 Портен USB ХАБ КАПА за Малина Пи Нула/Нула W/Б+/2B/3Б/3Б+ Компатибилен со USB2.0/1.1 Качи за да USB UART за Обновено
Waveshare 4 Портен USB ХАБ КАПА за Малина Пи Нула/Нула W/Б+/2B/3Б/3Б+ Компатибилен со USB2.0/1.1 Качи за да USB UART за

Ова е 4 портен USB хаб за Малина Пи, обезбедува повеќе USB способност на вашиот Пи, што е уште поважно, тоа ка�

DEN 0.00
2GB Меморија за Biostar G31-M7 ТЕ Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Бренд) Обновено
2GB Меморија за Biostar G31-M7 ТЕ Плоча DDR2 PC2-6400 800MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC26400 800 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC26400 800 MHz 1.8 v 240 pin

DEN 0.00
HEMOTONE Десктоп motherboardFit за BIOSTAR 16X 8 PCI-E Рударство Плоча TB250-BTC D+ Поддршка 8Video Картичка LGA 1151 DDR4 Обновено
HEMOTONE Десктоп motherboardFit за BIOSTAR 16X 8 PCI-E Рударство Плоча TB250-BTC D+ Поддршка 8Video Картичка LGA 1151 DDR4

Дизајниран за високи перформанси игри продолжен кулер, на ATX форма фактор може да се користи за повеќе GP�

DEN 0.00
ASRock X99M УБИЕЦ LGA2011-v3/ Intel X99/ DDR4/ Quad CrossFireX & Quad SLI/ SATA3&USB3.0/ М 2/ A&2GbE/ MicroATX Плоча Обновено
ASRock X99M УБИЕЦ LGA2011-v3/ Intel X99/ DDR4/ Quad CrossFireX & Quad SLI/ SATA3&USB3.0/ М 2/ A&2GbE/ MicroATX Плоча

Слотови : 2x PCIExpress 3.0 x16 Слотови, 1x PCIЕкспрес 2.0 x16 Слот (работи на x4).SATA : 10x SATA3 Пристаништа, Поддршка RAID 0, 1, 5, 10

DEN 0.00
Gigabyte FM2+/FM2 AMD A78 HDMI Dual-Link DVI D-Sub 2-Начин Crossfire mATX Плоча GA-F2A78M-D3H Обновено
Gigabyte FM2+/FM2 AMD A78 HDMI Dual-Link DVI D-Sub 2-Начин Crossfire mATX Плоча GA-F2A78M-D3H

Чашката FM2+.Чипсет : AMD A78 Меморија : 4x DDR32400(ОК) / 2133 / 1866 / 1600 / 1333 DIMM Слотови, Dual Channel, Максимален Капацитет о�

DEN 0.00
2GB Меморија за Intel D955XBK Плоча DDR2 PC2-5300 667MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Бренд) Обновено
2GB Меморија за Intel D955XBK Плоча DDR2 PC2-5300 667MHz DIMM Не-ECC RAM меморија Надградба (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC25300 667 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC25300

DEN 0.00
Dell Вистински G8310 DG396 Optiplex GX280 Desktop (DT) Систем Плоча Плоча Systemboard, Компатибилен Дел Броеви: F7739, Обновено
Dell Вистински G8310 DG396 Optiplex GX280 Desktop (DT) Систем Плоча Плоча Systemboard, Компатибилен Дел Броеви: F7739,

Чипсет : Intel 915 G Express, Процесор : Штекер m PGA775 533 / 800 Mhz, Intel Pentium D, Intel Pentium 4, Intel Celeron.Меморија : 4x 400 & 533 MHz DDR2 SDRAM, 4

DEN 2280.00
Toshiba Satellite U500 HM55 Плоча H000023260 Обновено
Toshiba Satellite U500 HM55 Плоча H000023260

Најголемиот Дел Од Пакување.Toshiba Satellite U500 HM55 Плоча Нови H000023260 08 N10 CK4 Q00 A3 DSC r PGA989 30 дневна гаранција.Toshiba Satel

DEN 0.00
Sparepart: IBM Planar Одбор, 03R0310 Обновено
Sparepart: IBM Planar Одбор, 03R0310

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 22824.00
Sedna - Мега 2560 Р3 со USB Кабел/Мега 2560 Р3 Atmega2560-16au Одбор (Компатибилен со Arduino) Обновено
Sedna - Мега 2560 Р3 со USB Кабел/Мега 2560 Р3 Atmega2560-16au Одбор (Компатибилен со Arduino)

Компатибилен со Arduino Мега 2560 Р3 Дигитални I / O Игли : 54 (од кои 14 се обезбеди PWM излез).Флеш Меморија : 256 KB (ATmeg

DEN 0.00
LILYGO TTGO Т-Камера ESP32 WROVER & PSRAM на Модулот на Камерата ESP32-WROVER-Б OV2640 на Модулот на Камерата 0.96 OLED Обновено
LILYGO TTGO Т-Камера ESP32 WROVER & PSRAM на Модулот на Камерата ESP32-WROVER-Б OV2640 на Модулот на Камерата 0.96 OLED

ТКамера Спецификација Господар Чип : esp32 dualcore Протокол : WiFi 802.11 b / g / n & Bluetooth 4.2 РАНЛИВИТЕ & BR / EDR Флеш : 4 MBytes

DEN 263.76
Rosvola Хард Диск Читателот, Високи Перформанси со Голема Брзина NVME М 2 на PCIE X16 Адаптер Картичка Здрав Трајни производи Обновено
2GB Меморија Надградба за Gigabyte GA-Q67M-D2H-Б3 Плоча DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ Обновено
2GB Меморија Надградба за Gigabyte GA-Q67M-D2H-Б3 Плоча DDR3 PC3-10600 1333MHz DIMM Не-ECC Десктоп RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC310600 DDR3 1333 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот...

DEN 0.00
Qksky Модул Изложени Надворешна Антена RRF-WiFi Компатибилен со Sprider V1.0/1.1 Voron 2.4 Плоча 3D Печатач Плоча Проширување Обновено
Qksky Модул Изложени Надворешна Антена RRF-WiFi Компатибилен со Sprider V1.0/1.1 Voron 2.4 Плоча 3D Печатач Плоча Проширување

Одлично го рестартирате пати.Мултирежим на работа : Не само што може да праќате и примате 2.Мултирежим на

DEN 521.04
MSI X570-ПРО Плоча (AMD НА4, DDR4, PCIe 4.0, SATA 6Gb/s, М. 2, USB 3.2 Генералот 2, HDMI, ATX) Обновено
MSI X570-ПРО Плоча (AMD НА4, DDR4, PCIe 4.0, SATA 6Gb/s, М. 2, USB 3.2 Генералот 2, HDMI, ATX)

Поддржува 2ри и 3та Генерација AMD Ryzen / Ryzen со Radeon Вега Графика Десктоп Процесори за НА4 штекер.Аудио зголе

DEN 0.00
MSI ProSeries AMD Ryzen A320 DDR4 VR Подготвени HDMI USB 3 micro-ATX Плоча (A320M ПРО-VH ПЛУС) Обновено
MSI ProSeries AMD Ryzen A320 DDR4 VR Подготвени HDMI USB 3 micro-ATX Плоча (A320M ПРО-VH ПЛУС)

Поддржува AMD Ryzen 1 и 2 Генерација / Ryzen со Radeon Вега Графички Процесори и AMDсерија / Athlon Процесори за Приклу�

DEN 1679.76