Не Вежба за да Биро Кабел за Управување со Послужавник, Кабел Полици Под Биро Кабел Организатор Жица за Управување, Здрав Метал Кабел Фах Кошница за Канцеларијата и

Не Вежба за да Биро Кабел за Управување со Послужавник, Кабел Полици Под Биро Кабел Организатор Жица за Управување, Здрав

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

38 во/35mm) без дупчење било дупки на вашето биро.Кабел за управување со лента е наменета да се стега директно да биро рамки, можете едноставно да ја ротирате црна knob од страна на рака, за да се стега за кабел рек цврсто за вашето работно биро, наместо на дупчење дупки на биро.C-стеги овозможи лесно прилог на страната на вашето биро (секоја рамка дебелина од 0.Не Вежби, Нема Знаци, Само Стеги - Нема дупки треба да биде drilled на вашиот монитор.Под Биро Кабел за Управување со Послужавник - Користете го овој кабел за управување со лента на дом/канцеларија стои маса и држи неуредна моќ кабли, USB хабови, моќ ленти од земја, го чува вашите кабли уредно и организирани.Тоа е целосно запечатени и премачкани со црно во прав, слој нема да кора исклучување или бојата дури и по неколку години на употреба.Цврстата Конструкција - Челик е сигурно посилни и потрајни од пластика.На метал кабел решетката е направен од челик за трајни платформа.Нашите под биро кабел за управување со решение не трајно да се остави белег на вашето биро и лесно може да се пресели на друга локација. 2 Пакет на Голем Капацитет Кабел Послужавник - Подобар дизајн со 2 пакет на кабелот за управување со коцки обезбеди вкупно 34 инчи на кабелот за управување со просторот, кабли може да помине низ и кошници може да се движи поблиску или подалеку од едни на други за да се вклопи во просторот.Со голем капацитет вие веќе не ќе биде проблематичен со неуредна жици.Вие веќе не ќе мора да се грижите за жици фитили или робот правосмукалка цицање на кабли надвор.

Избор на клиент

J Канал Кабел Raceway - Биро Кабел Менаџмент - Биро Кабел Организатор - J Канал Raceway –Кабел Concealer комплет со 118 Обновено
J Канал Кабел Raceway - Биро Кабел Менаџмент - Биро Кабел Организатор - J Канал Raceway –Кабел Concealer комплет со 118

СИТЕ НОВИОТ ДИЗАЈН : J Канал Кабел Raceway е направен од висок квалитет на АБС материјал, издржлив и силен, Се

DEN 0.00
Црна Кутија Rackmount Кабел Raceway 34 H x 4 W x 4 Д единствено еднострана Вертикална Обновено
Црна Кутија Rackmount Кабел Raceway 34 H x 4 W x 4 Д единствено еднострана Вертикална

Инсталацијата е snapпланината тоа лесно врз било која дистрибуција на решетката.Вклучува кабел помине пр

DEN 1804.80
Yecaye 304in Кабел Raceway Concealer Комплет, Ѕидот на Папочната Hider Систем, Cuttable Кабелот Кријат за Канапи, Трајни Обновено
Yecaye 304in Кабел Raceway Concealer Комплет, Ѕидот на Папочната Hider Систем, Cuttable Кабелот Кријат за Канапи, Трајни

Сите на вашите неуредна кабли ќе се уредно организирани дали тие работат кратко и директно или span долго

DEN 408.00
Потрагата FRA-32412 Raceway Десен Агол 1 Бела 2 Компјутери. Обновено
Потрагата FRA-32412 Raceway Десен Агол 1 Бела 2 Компјутери.

Можете да креирате и да ги прилагодите на вашите сопствени уникатен жица работи најдобро да го скриете �

DEN 0.00
ACL 1.75 инчен Surface Mount Кабел Raceway Внатре Агол/База, боја на слонова коска, Pack 3 Обновено
ACL 1.75 инчен Surface Mount Кабел Raceway Внатре Агол/База, боја на слонова коска, Pack 3

Користи површинска монтажа на кабел raceways да се заштити и да се среди кабел тече низ дом или канцеларија �

DEN 0.00
StarTech.com Управување со Кабел Raceway, во 3.0 (75 mm) x 3.0 во (75 mm), Сива Обновено
StarTech.com Управување со Кабел Raceway, во 3.0 (75 mm) x 3.0 во (75 mm), Сива

ПРОФЕСИОНАЛНО ОРГАНИЗИРА УЛ 94 V0 Оценет; УЛ / АДС одобрени.ФЛЕКСИБИЛЕН ДИЗАЈН : Лесно да додадете или отст

DEN 1356.00
Кабел Маска, 6 Пакети, 70.8 инчи Ѕид ТВ Кабелска Управување со Кабелот Raceway Скрие за Полнење да се Скрие Кабли, Канапи, Обновено
Electriduct Нерѓосувачки Челик Жица Guard Површината Raceway - Сребро - 10 Стапки (2 x 5FT) - Канал Големина: 2.1W x 0.65H Обновено
Electriduct Нерѓосувачки Челик Жица Guard Површината Raceway - Сребро - 10 Стапки (2 x 5FT) - Канал Големина: 2.1W x 0.65H

Канал Големина : 2.1"W x 0.65"H" Должина : 5 Метри |Цел е за 1 Голема единица.Вкупно Производ Димензии : 0.7" H x 3.125" W x

DEN 0.00
Кабелот Покрие Raceway Комплет, Кабел Покрие Канал, Paintable Кабелот Concealer Систем Кабел Hider, Кабелот Жици, се Крие Обновено
Кабелот Покрие Raceway Комплет, Кабел Покрие Канал, Paintable Кабелот Concealer Систем Кабел Hider, Кабелот Жици, се Крие

излупете & стап самолепливи назад 3.И може да биде намален за било должината.Добро за било мазни и чисти �

DEN 0.00
Под-Биро Кабел За Управување Со Црна Метална Жица Кабелот Организатор, 2 Пакет Црна Обновено
Под-Биро Кабел За Управување Со Црна Метална Жица Кабелот Организатор, 2 Пакет Црна

►Жица и Кабел за Управување : Со овој ефикасен кабел за управување со лента под маса или на ѕид монтиран�

DEN 527.76
YARNOW Под Биро Кабел за Управување со Фах 1PC Под Биро Кабелот Организатор со Менгеме Планината Систем за Жица за Управување Обновено
Panduit T45ICIW Моќ Оценет Raceway Внатре Агол е Фитинг, Надвор Бела Обновено
Panduit T45ICIW Моќ Оценет Raceway Внатре Агол е Фитинг, Надвор Бела

T45 фитинзи се дизајнирани за да се задржи за минлив исхемичен напад / ОВЖС бара 1Инчен минимум наведнуваа

DEN 270.00
ORICO Кабел за Управување со Кутија Колекции, 2 Моќ Лента Hider со Телефонот Таблета Носителот Застане и да се Тркалаат Обновено
Кабел Concealer, ПВЦ Кабелот Маска, 94.5 во Paintable Кабелот Hider да се Сокријат Жиците за ТВ и компјутер во Домашна Обновено
Кабел Concealer, ПВЦ Кабелот Маска, 94.5 во Paintable Кабелот Hider да се Сокријат Жиците за ТВ и компјутер во Домашна

Економски Кабел Hider за Полнење; кабелот покрие комплет содржи сè што ви треба за криење на твојот неуред�

DEN 0.00
ZhiYo Професионални Серверот Рек Кабел за Управување со Raceway & TV Кабелот Покритие за Ѕид, 31.5 инчен Пакет Обновено
ZhiYo Професионални Серверот Рек Кабел за Управување со Raceway & TV Кабелот Покритие за Ѕид, 31.5 инчен Пакет

Лесно да Управуваат со Вашата Мрежа и Податочни Кабли : Дизајнирани паралелно со отвори на двата sidewalls, ш

DEN 839.76
Хама 83159 ПВЦ Кабелски Канал, полукружна, 100cm x 7cm x 2.1 cm, Црна Обновено
Хама 83159 ПВЦ Кабелски Канал, полукружна, 100cm x 7cm x 2.1 cm, Црна

Производителот гаранција може да не се применува.За безбедно поставување кабли и жици и заштита од нив �

DEN 858.00
Electriduct Метал Кабел Shield Кабелот Покрие Отворено Алуминиум Raceway 5 Метри - CSX-СРЕТНА-1 (2 Парчиња) Обновено
Electriduct Метал Кабел Shield Кабелот Покрие Отворено Алуминиум Raceway 5 Метри - CSX-СРЕТНА-1 (2 Парчиња)

Нарачката е за 2 стапчиња на модел : CSXСРЕТНА1 Канал големина : (W x H) 0.4375" x 0.22" |Производ Димензии : (L x W x H) 59" x

DEN 0.00
Aexit 14pcs 32-милиметри Кабелот за Управување со Гума Една Страна Затворени Слепи Blanking Дупка Кабел Raceways Кабел Обновено
Aexit 14pcs 32-милиметри Кабелот за Управување со Гума Една Страна Затворени Слепи Blanking Дупка Кабел Raceways Кабел

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Rubber.Net Тежина : 58g; Пакет Содржина : 14pcs x Гума Grommets.Главната Боја : �

DEN 0.00
MECCANIXITY Кабел Raceway Кабелот Покрие 15.7 Lx0.94 Wx0.55 Ч самолепливи Жица Hider Канал за Крие во ЖИВО Проводници, Обновено
MECCANIXITY Кабел Raceway Кабелот Покрие 15.7 Lx0.94 Wx0.55 Ч самолепливи Жица Hider Канал за Крие во ЖИВО Проводници,

Кабелот слот се користи за да се организираат и да се скрие проводници и кабли, особено во ЖИВО проводни�

DEN 0.00
Aexit 30pcs 16mm Кабелот за Управување со Монтирани Кол се Држат во Кабел Черупка Grommet Кабел Raceways Заштитник Црна Обновено
Aexit 30pcs 16mm Кабелот за Управување со Монтирани Кол се Држат во Кабел Черупка Grommet Кабел Raceways Заштитник Црна

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 25g; Пакет Содржина : 30 Компјутери x Кабел Snap Черупк

DEN 446.40
StarTech.com Кат Кабелски Канал со Guard - 2in Широк - 6 ft - Raceway Обновено
StarTech.com Кат Кабелски Канал со Guard - 2in Широк - 6 ft - Raceway

RD50_2 Оваа 6 ft 2инчен кат кабелски канал карактеристики заокружен врвот со предвремените капак кој обезбе�

DEN 0.00
Кабел Raceway Комплет, 138 инчен Отворен Слот Жици Raceway Канал со Капак Кабел за Управување со Систем за да се Скрие Обновено
Кабел Raceway Комплет, 138 инчен Отворен Слот Жици Raceway Канал со Капак Кабел за Управување со Систем за да се Скрие

Alritz кабел concealer комплет се користи за уредно организирање под маса или зад мебел кабли, кабелот за напој�

DEN 0.00
Хама 00083166 Кабелски Канал, Бела Обновено
Хама 00083166 Кабелски Канал, Бела

Алуминиумски поклопецот на кабелски канал овозможува "невидливи" Кабел за поставување и служи како сво�

DEN 0.00
Кабелот Покрие Кабел Raceway, 1.75 инчен Surface Mount Кабел Raceway Таванот Влез На Ѕидот на Папочната Concealer, Кабелот Обновено
Кабелот Покрие Кабел Raceway, 1.75 инчен Surface Mount Кабел Raceway Таванот Влез На Ѕидот на Папочната Concealer, Кабелот

Ако сте уморни од гледање на сите кабли во текот на ѕидот, се кандидира на вашиот кабли преку ова На Ѕид К

DEN 0.00
AIMEZO 31.5 Инчен Тешки Челик Кабел за Управување со Послужавник - Под Биро Жица за Управување Организатор на Компјутерски Обновено
Црна Кутија 2.25 H x 1.5 W, 72 L Црна Дупчиња-Канал Raceway Обновено
Црна Кутија 2.25 H x 1.5 W, 72 L Црна Дупчиња-Канал Raceway

Дупчиња дупки се овозможи флексибилен кабел за монтажа.Иновативни го впери прстот дизајн има кабел без�

DEN 0.00
1U 19Inch Хоризонтална Рек Планината Кабел за Управување,од Легиран Челик 12 Слот Кабел Организатор со 4 Групи на Завртки Обновено