Orandream 15 Метал Венец Закачалка за Пред Врата Божиќ Декорација Над Вратата Венец Закачалка Една Кука,Вратата Кука

Orandream 15 Метал Венец Закачалка за Пред Врата Божиќ Декорација Над Вратата Венец Закачалка Една Кука,Вратата Кука

DEN 215.76

Обновено

Достапно за нарачка

Спецификација - Венец носителот мерки 15 инчи во должина, ширината на врвот кука е околу 2 инчи.Тоа е погоден за врати до 2 инчи дебела.Здрав Метал Венец Закачалка - 0.04 инчи тенка цврст метал материјал за да се задоволат редовни барање на вратата, отворање и затворање.Тешки Кука : носивоста - до £ 10, тоа нема да се наведнуваат под тензија на тешки предмети.Тоа ви овозможува да ги голем број на венец големини и видови.Без Завртки е Потребно - Само стави венец закачалка на вратата да се придржуваме на тоа.На врвот кука на венец ги одговара на повеќето стандардни големина врати, и мазна површина ќе не нула вашиот рамка на врата.Добредојдовте во Топлина - Добредојдени гости во вашиот дом со прекрасен предната врата.Orandream венец закачалката е тенка доволно за да можете да ја затвори вратата, но се уште трајни да се откажам различни убави венци, и украси за Божиќ, ноќта на Вештерките, Велигден, денот на Благодарноста и сите Празници.Секој знае најдобриот дел на секој празник е добивање за да ги красат.Земете го вашиот празник украси за да на следното ниво со Orandream Венец Закачалка.Овој прекрасен венец закачалката е со висок квалитет и се дизајнирани да издржат елементи, па можете да се откажам вашиот тешки венци и украси (до 10 кг.).Работи совршено со вашата Божиќ венец, Велигден венец, ноќта на Вештерките венец.Дури и вашиот Боксерски Ден венец.Без оглед на сезоната, без разлика на одмор, ова венец кука е совршен начин за прикажување на вашите беспрекорен стил.

Избор на клиент

LEOTHER 2 Парчиња Пред Вратата Метал Венец Закачалка за Божиќ во Текот На Вратата Една Кука Држачот за Практична Партија Обновено
KEYBOO 15 Инчен Божиќ Венец Ги Куките за Пред Врата Божиќ Декорација Метал Над Вратата Кука Практична Облека,Капа,Крпа Обновено
Венец Закачалка, Прилагодлив Венец Вратата Закачалка за Пред Врата се Протега од 15 до 25 Инчи, Текот На Вратата Куки за Обновено
10 Инчен Венец Закачалка Кука Практична Облека Крпа Закачалка Кука Божиќ Метал Над Вратата Куки Здрав Метал Една Врата Обновено
Fovths Метал Божиќ Венец Закачалка 14.5 Инчи Венец Кука со Свети Врежана Дизајн Над Вратата Метал Венец Кука Тешки Венец Обновено
2 парчиња Блек Метал Магнетни Венец Закачалка Венец Носителот Вратата Кука И за Божиќ Венец Декорации Обновено
2 парчиња Блек Метал Магнетни Венец Закачалка Венец Носителот Вратата Кука И за Божиќ Венец Декорации

Идеален за бесење гарланд,swags,знаци и повеќе.Добро дизајн со моќен магнет на грбот,откако стапови на мет�

DEN 0.00
Fovths Метал Божиќ Венец Закачалка 14.5 Инчи Венец Кука со Елка Меѓусебно Икони Над Вратата Метал Венец Кука Тешки Венец Обновено
Празник на Радоста Вшмукување Чаша Куки - Пакет од 4, Гигант Вшмукување Чаши за Туш Ѕид, Пред Вратата и Стакло на Прозорец Обновено
Northlight 4 Притисни за Заклучување Вшмукување Чаша Божиќ Венец Закачалка, Држи до 10 кг Обновено
Northlight 4 Притисни за Заклучување Вшмукување Чаша Божиќ Венец Закачалка, Држи до 10 кг

Јасно Големо Вшмукување Чаша Закачалка Со Стега.Карактеристики кука што ќе се одржи на венец.Се работи �

DEN 167.76
dobar Празник Гордост 14 Метал Венец Закачалка - Прав Обложени Заврши - Среќни Празници (Зелен) Обновено
dobar Празник Гордост 14 Метал Венец Закачалка - Прав Обложени Заврши - Среќни Празници (Зелен)

14 Инчен Божиќ Венец Закачалка.Здрав Метална Конструкција.Отсечени Порака : "СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ".Се вклопув�

DEN 215.28
BNYZWOT 15 Инчи Тешки Венец Закачалка за влезната Врата на Врата Голем Венец Закачалка Божиќ Венци Декоративни Кука Премиум Обновено
Whaline 3Pccs Божиќ Венец Закачалка Над Вратата Метал Венец Кука Ѕвезда Елка Снегулка Кука за Божиќ Партија Оркестарот Обновено
4PCS Венец Закачалка,Метал Над Вратата Кука,15 Инчи Бела Венец Кука за Божиќ Декор,Пред Вратата,Палта Обновено
4PCS Венец Закачалка,Метал Над Вратата Кука,15 Инчи Бела Венец Кука за Божиќ Декор,Пред Вратата,Палта

【Пакет】вклучува 4 парчиња бел метал венец закачалка,15 инчен / 38cm во должина 【Висок Квалитет Метал】вен�

DEN 0.00
3pcs/Постави Венец Закачалка за Пред Врата, Дедо Мраз, Снешко, Метална Кука Држачот за Божиќ Венец Декорација Добредојдовте Обновено
BNYZWOT 12 Инчи Над Вратата Бронза Метал Двоен Венец Закачалка - Има 2 Венци со Овој 2 Двострано Закачалка - Премија Здрав Обновено
Прилагодливи Венец Закачалка Црна, се Протега од 15.5 да беа 25,5, Пред Вратата Венец Закачалка за Есен ноќта на Вештерките Обновено
LOKiVE 16 инчен Над Вратата Венец Кука - Тенок Метал Над Вратата Венец Носителот Сезонски Закачалка за Предната или Задната Обновено