ANQIAOGreen колекционерски предмети на втората светска војна WW2 германски M31 Хаос Комплет Калај со Кожа за на Рака Вечера во Полето 3 Делови во 1

ANQIAOGreen колекционерски предмети на втората светска војна WW2 германски M31 Хаос Комплет Калај со Кожа за на Рака Вечера

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

1 : 1 обем, Површина за печатење војска на поле зелена боја.Алуминиум материјал се направи тоа дури и подобро, надворешниот големина 7.5" x 7" x 5.5".M31 Хаос комплет, 3 парчиња во вкупно, со 1 парче вистинска кожа кантина појас.Хаос комплет мора треба кожа за на рака како што направивме, бидејќи мора да треба оптоварување оваа кантина на вашиот Y рака или на друго место, како и другите колектор не, ова кантина ви помогне удобен и лесен начин да се користи тоа.Колекција за вашиот WW2 германски брзини или да ја однесете до други отворено спорт.Нова направена предмет : Реплика Германија Војска Хаос колекции Истиот дизајн во споредба со германски воен издадени во првата светска војна 2 Материјал : Нане алуминиум Големина : 7.5" x 7" x 5.5" Тежина : 0.4 kg Германија војска хаос калај, тоа може да биде најдобар еден од вашиот германски колекционерски предмети реплика.Answer : ___________________________ Note : Нашата услуга е повеќе од бродот објект, Секој објект ќе се проверува два пати пред превозот за да се обезбеди објект квалитет!Цел include3 делови хаос калај + 1 црна вистинска кожа носат појас.

Избор на клиент

Goetland 304 од не ' Рѓосувачки Челик НИ Воена Хаос Комплет Плоча Поставете ГИ Тип Отворено Кампување Пешачење Пикник СКАРА Обновено