Montex Патка Decoy Врти Крило со Далечински Контролер, Нова Надградена Реални Материјал со Слободни Патка Повик и Опрема Торба за Патка Лов

Montex Патка Decoy Врти Крило со Далечински Контролер, Нова Надградена Реални Материјал со Слободни Патка Повик и Опрема

DEN 1895.76

Обновено

Достапно за нарачка

【Што е Во Пакетот】1* Теал Decoy ; 1* Далечински Контролер Со 500ft Ефективен Опсег; 1* Патка Повик ; 4* Стабилна Удели Со Максимална Висина Од 51 Инчи; 1* Опрема Торба Големина На 24"x12"x12". 【Добро Направени】Нова Надградена Мотор Нуди Неспокојот, Потивок И Побрзо Крило Спин.Тело Направени Од Премиум ЈП Пластика Со Многу Photorealistic Крило Печати И Телото Боја, Која Може да Помогне Да се Привлечат Патки Ефикасно. 【Батеријата Напојува】 Напојува Со 4 АА Батерии (Не се Вклучени) , Го Прави Лесно Да се Префрлате Батерии Кога Сте Во Дивината. 【Лесна Монтажа 】Брза Инсталација Трае Само 30 Секунди, Attachable Крилја И 5-Парче Прашање Го Прави Лесно Да Се Носат Наоколу. 【Одличен Услуги На Клиентите】Ве Молиме Да Не Контактирате Доколку Имате Какви Било Прашања Или Прашања, Нашата Служба За Корисници Тим Ќе Се Вратам На Вас Во Рок Од 24 Часа.Наплата Или Замена Ако Било Какви Прашања Или Проблеми Со Производот.

Избор на клиент

MOJO Отворено Клип на Dove Мамки (Сет од 4) Обновено
MOJO Отворено Клип на Dove Мамки (Сет од 4)

Најреална dove мамки на пазарот : Суперреални хардтело мамки со точнонаживотот боја шеми.Сечење на работ d

DEN 264.00
AvianX Врвот Лет Патка Назад Вода Mallard Decoy (6 Парчиња), Зелена, Една Големина (8070) Обновено
AvianX Врвот Лет Патка Назад Вода Mallard Decoy (6 Парчиња), Зелена, Една Големина (8070)

Пакет димензија : 47.244 cm x 41.402 cm x 31.75 cm.Тип на производ : СПОРТИНГ СТОКИ.Пакет тежина : 10.2 lbs.Произведено ВО К�

DEN 0.00
МОНТАНА DECOY RMEF Крава Elk Обновено
МОНТАНА DECOY RMEF Крава Elk

Иако постојат многу техники да користат при донесувањето на терен со Монтана Decoy, една од најпопуларнит�

DEN 0.00
Среќен Патка - Предатор Decoy Обновено
Среќен Патка - Предатор Decoy

На Yote Coyote е реален животголемина coyote decoy направени од издржлив лесни ЕВА гума.Лесно да се огради за склад

DEN 0.00
MOJO Елита Серија Floater Врти Крило Патка Decoy за Патка Лов, Mallard Дрејк Обновено
MOJO Елита Серија Floater Врти Крило Патка Decoy за Патка Лов, Mallard Дрејк

Плови погодно snap брави за вклучување / исклучување за да патка decoy домување со половина чекор.Плови диза�

DEN 3359.76
МОНТАНА DECOY Пропушти Muley Обновено
МОНТАНА DECOY Пропушти Muley

Набори до лесно и е лесен доволно за да се носат на секој лов.Неговата големина се овозможува подобра ви�

DEN 2073.12