К&H МИЛЕНИЧЕ ПРОИЗВОДИ Електрични Мали Животни на Температура Подлога Тен 9 X 12 Инчи

К&H МИЛЕНИЧЕ ПРОИЗВОДИ Електрични Мали Животни на Температура Подлога Тен 9 X 12 Инчи

DEN 623.76

Обновено

Достапно за нарачка

ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Овој 9" x 12" цврсти ABS пластика на температура подлога е ниски wattage, користејќи само 25 watts.Овој загреан мали животни подлога е тестиран & заверена од СРЕТНА Лаборатории да го надмине САД/CA електрични стандарди за безбедност.БРЕНД кому му ВЕРУВАТЕ : Дизајниран од страна на К&H со НАД 20 години искуство во креирање на безбедни, иновативни, квалитет на производи за домашни миленици.МОНТАЖА : Пред drilled дупки во аголот на загреана на животните подлога ви овозможи да се качи тоа да кафези и ѕидови, или обезбедување на подот на пенкала, куќи, кафези, зајакот hutches, гаражи палуби и повеќе.Внатрешна или надворешна употреба.Дупки во 4 краишта на подлога се совршен водител на поени за да се задржи подлога во место.

Избор на клиент

CHENJX Милениче Греење Подлога за Мачки, Кучиња,Мека Внатрешна Милениче Електрична Ќебе, Водоотпорен,Животински Кревет Обновено
Домашно милениче Греење Подлога Перат Куче, Мачка Електрични Подлога со 3 Нивоа на Температура Прилагодување за Внатрешна Обновено
HXY2020 Милениче Греење Подлога Рептил Греење Подлога Аквариум Топлина Мат Желка Желка Гуштер Качување Милениче Потопло Обновено
OFQBHJ Мултифункционален Електрична Ќебе,Куче, Мачка Електрична Топлина Подлога Температура Прилагодливи,Пет Кревет Ќебе Обновено
Fluker е Топлина Мат Пустиник Ракови Обновено
Fluker е Топлина Мат Пустиник Ракови

Fluker е Пустиник Штаб, има лесензакористење греење мат за Пустиник Ракови што го задржува вашиот Пустиник

DEN 0.00
Змеј Поводник се Подигнат Плус Bacakpack, Брада Змеј Гуштер Поводник се Подигнат-Брада Змеј Превозникот со Ремени Прилагодливи Обновено
Фарма Иноватори HM-80M 17 x 24 Инчен Пластични Загрева Милениче Мат со Руно Капак и Анти Џвакање Заштитник за Кабелот Кучиња, Обновено
Redxiao~ Мало Куче Греење Кревет, Температура Куќа Постојана Греење Шатор домашно Милениче Мачка Греење Шатор, Мали Кучиња Обновено
Домашно милениче Греење Подлога за Мачки и Кучиња ,18 x 18 18 x 22 и Загревани Куче, Мачка Мат со 8 Топлина Поставување Обновено
Домашно милениче Греење Подлога за Мачки и Кучиња ,18 x 18 18 x 22 и Загревани Куче, Мачка Мат со 8 Топлина Поставување

✔【Вашето домашно Милениче Треба Милениче Греење Подлога】:Во ладна зимска ноќ, потребно е да се задрж�

DEN 468.00
OWNPETS Милениче Греење Подлога, 23.6 x15.7inches Надгради Температура Прилагодливи Куче, Мачка Греење Подлога Водоотпорен, Обновено
AOOF 45x45 cm Електрични милениче Греење подлога Греење подлога Ќебе Куче Зајакот Кревет мачка Обновено
AOOF 45x45 cm Електрични милениче Греење подлога Греење подлога Ќебе Куче Зајакот Кревет мачка

Температурата може да се прилагоди помеѓу 95°F122°F.Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена н�

DEN 0.00
homozy 110v Милениче Греење Подлога за Кучиња и Мачки, Ултра Тенки Електрично Загревани Милениче Мат за Влекачи, Змии,Tortise, Обновено