ДТ-01, 12 Volt DC програмабилни Тајмер

ДТ-01, 12 Volt DC програмабилни Тајмер

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

crimp тип на конектори за да одговара на тајмерот и реле терминали.Внатрешна батерија држи програми и време кога се исклучи од батеријата извор.Тајмерот е минимум "на" време е за 1 минута постепено, НЕ СЕКУНДИ.Програма до 8 on-off циклуси на ден, секој ден, или група на денови од неделата.Жица НЕ е вклучена.

Избор на клиент

Отворено Моќ Удел Тајмер, 6 Куќи и 6 Метарски Продолжетоци Мозок - 16/3 SJTW Моќ Прашање за Двор & Градина Обновено
Отворено Моќ Удел Тајмер, 6 Куќи и 6 Метарски Продолжетоци Мозок - 16/3 SJTW Моќ Прашање за Двор & Градина

Се ПОВТОРУВА на СЕКОИ 24 ЧАСА, и им овозможува повеќе за вклучување / исклучување на подесувањата за секо�

DEN 0.00
5 Минута Песок Тајмери - Мини Обновено
5 Минута Песок Тајмери - Мини

4 5 минути тајмери по пакет.Секој тајмерот е околу 1" x 21 / 2".Корисна пластични тајмери со боја на песок.Трк�

DEN 275.76
Колаче Притиснете Луксузни нерѓосувачки челик колаче машина cookie притиснете со 20 декоративни образец дискови и 4 шлаг Обновено
DEWENWILS Отворено Тајмер Водоотпорен, 24-Час Приклучок во Механички Штекер Тајмер, Тешки Програмабилни Тајмер Прекинувач Обновено
1pc Прилагодливи Switch Циклус Тајмерот За вклучување/Исклучување Реле Модул (DC12V,0-60ми) Обновено
1pc Прилагодливи Switch Циклус Тајмерот За вклучување/Исклучување Реле Модул (DC12V,0-60ми)

【СТАБИЛНА】Тоа е тајмер реле модул со висока прецизност, стабилен и сигурен перформанси 【2 НАЧИНИ】Под�

DEN 1101.60
PBZYDU Тајмер Реле, На Off Близнак Реле Knob Контрола Прекинувач, ATDV-YC 6S-60M(DC24V) Обновено
PBZYDU Тајмер Реле, На Off Близнак Реле Knob Контрола Прекинувач, ATDV-YC 6S-60M(DC24V)

ПРОФЕСИЈА Ова е близнак тајмер реле со мерењето на енергија и моќисклучување функција.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБ

DEN 360.00
Utilitech 7 Ден Дигитален Тајмер Обновено
Utilitech 7 Ден Дигитален Тајмер

Програма до 12 часа.Повеќе прилагодувања : always on, мрак за да се зора или во мрак за 112 часа.Отворено дигитал

DEN 1375.20
Фокс се Кандидира 6227COM Порцелански Јајце Првенство Тајмер, 2.5 x 2 x 1.75 инчи, Бела Обновено
Фокс се Кандидира 6227COM Порцелански Јајце Првенство Тајмер, 2.5 x 2 x 1.75 инчи, Бела

63", длабочина 2.Сет од 2 јајце прстени.Лесно парчиња јајца, без mashing нив.Подготви две храна одеднаш во двос�

DEN 299.76
TIME TIMER Дома МО Неутрален Случаи - за Учење во Училница, Homeschool Студија Алатка, Студент Биро часовници и Канцеларија Обновено
NSi Индустрии TORK 1109A-О Внатрешна/Надворешна 40-Amp Мулти-Volt Механички Осветлување и Апаратот автоматски Тајмер - Обновено
NSi Индустрии TORK 1109A-О Внатрешна/Надворешна 40-Amp Мулти-Volt Механички Осветлување и Апаратот автоматски Тајмер -

TORK е пионер во механички пат се префрлите индустрија уште од 1922 година.Тајмерот карактеристики повеќе з

DEN 0.00