Стариот англиски јазик од страна на Towle Sterling Silver Редовни Тап Нож 8 1/2 Flatware Античкиот

Стариот англиски јазик од страна на Towle Sterling Silver Редовни Тап Нож 8 1/2 Flatware Античкиот

DEN 1327.20

Обновено

Достапно за нарачка

Производител : Towle, Моделот : Стар Англиски.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : 1850-1899. Тип : Flatware - Ножеви.Бренд : Towle.Стариот англиски јазик од страна на Towle Sterling сребро шупливи се справи со тап нож Редовни Нож 8 1/2 во моделот Стариот англиски јазик од страна на Towle.Тоа не е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Избор на клиент

Floreale од Zaramella Argenti италијански Sterling Silver Вечера Нож 9 7/8 Обновено
Floreale од Zaramella Argenti италијански Sterling Silver Вечера Нож 9 7/8

Производител : Zaramella Argenti, Моделот : Floreale ака Флорални.Состав : Стерлинг Сребро, Тип : Нож.Возраст : Пост1940 Г

DEN 0.00
BRINOX 12 Парче Бистри Колекција Професионална Одделение Бифтек Нож Обновено
BRINOX 12 Парче Бистри Колекција Професионална Одделение Бифтек Нож

Бистри колекција flatware е направен со Дебели индустриски одделение 420 нерѓосувачки челик.Содржи 12 бифтек

DEN 0.00
Walco 1145 Barclay - Med Тежина 18/0 Вечера Нож - Случајот на 1 Дузина Обновено
Walco 1145 Barclay - Med Тежина 18/0 Вечера Нож - Случајот на 1 Дузина

Модел # : 1145 Материјал : 18 / 0 Нерѓосувачки Челик.Модел : Barclay™.Должина : 85 / 8" 18% хром.Walco Нерѓосувачки Barclay™ 85

DEN 0.00
Crestware Belinda Вечера Нож, 12-Пакет Обновено
Crestware Belinda Вечера Нож, 12-Пакет

Професионална одделение.За комерцијална употреба.Издржливи, тешка тежина.Економски, нож.Висок квалите�

DEN 0.00
Свадба Чипка од Lunt Фунта Редовни Нож 9 1/4 Flatware Обновено
Свадба Чипка од Lunt Фунта Редовни Нож 9 1/4 Flatware

Возраст : Пост1940, Состав : Стерлинг Сребро.Бренд : Lunt.Модел : Булчински Чипка.Тип : Нож.Производител : Lunt.Св�

DEN 1176.00
STANTON ТРГУВАЊЕ 18/8 Нерѓосувачки Челик Маса Нож Евра Опашот на Венецијански Шема, (Сет од 12) Обновено
STANTON ТРГУВАЊЕ 18/8 Нерѓосувачки Челик Маса Нож Евра Опашот на Венецијански Шема, (Сет од 12)

Венецијанскиот Шема 18 / 8 Нерѓосувачки Челик.Комплетен место прилагодувања се достапни.Издржливи ресто�

DEN 690.48
Ricci Sterling Silver Вечера Нож 9 3/4 Обновено
Ricci Sterling Silver Вечера Нож 9 3/4

Бренд : Ricci.Тип : Flatware Ножеви.Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Ricci.RICCI Sterling silver шупливи се справи со �

DEN 3096.00
Вечера Нож w/Солидна се Справи ~ Astragal од Oneida Нерѓосувачки Flatware 9 3/8 Обновено
Вечера Нож w/Солидна се Справи ~ Astragal од Oneida Нерѓосувачки Flatware 9 3/8

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Тип : Вечера Нож.Модел : Astragal.Бренд : Oneida.Солидни се Справи со Вечера Нож �

DEN 0.00
Четиринаесеттиот Век од страна на Shreve Sterling Silver Вечера Тап Нож МоноD 2 Обновено
Четиринаесеттиот Век од страна на Shreve Sterling Silver Вечера Тап Нож МоноD 2

Бренд : Shreve D;, #2, 9 5 / 8; во моделот Четиринаесеттиот Век од страна на Shreve.Тоа е monogrammed (види фото) и е во одлич

DEN 1756.80
Berkley Плоштадот Тешки PS Заградени Нож, Вечера Должина, Бела Пластика, 500/Кутија (1071010) Бела Обновено
Berkley Плоштадот Тешки PS Заградени Нож, Вечера Должина, Бела Пластика, 500/Кутија (1071010) Бела

Заштеда на време и енергија, без да се жртвува квалитетот.Бела ножеви се направени од стиропор материја�

DEN 677.28
Четиринаесеттиот Век од страна на Shreve Sterling Silver Вечера Тап Нож МоноD 3 Обновено
Четиринаесеттиот Век од страна на Shreve Sterling Silver Вечера Тап Нож МоноD 3

Бренд : Shreve D;, 9 5 / 8; во моделот Четиринаесеттиот Век од страна на Shreve.Тоа е monogrammed (види фото) и е во одлична

DEN 0.00
Gorham Sterling Silver Flatware-Камелија Шема-Француски Шупливи Нож-Не Лопез И Од Неодамна Обновено
Gorham Sterling Silver Flatware-Камелија Шема-Француски Шупливи Нож-Не Лопез И Од Неодамна

Gorham Фунта Flatware.Gorham Camillia Сребро.Не Лопез И Од Неодамна.Француски Шупливи Нож.Оваа гроздобер, Gorham sterling silver

DEN 0.00
Брендон од страна на Меѓународните Sterling Silver Вечера Тап Нож 9 5/8 Flatware Обновено
Брендон од страна на Меѓународните Sterling Silver Вечера Тап Нож 9 5/8 Flatware

Состав : Стерлинг Сребро, Вклучени Иновации И Подобрувања : Меѓународни Фунта Сребро.Возраст : 19001940, Прои

DEN 0.00
Winco 12-Парче Виндзор Тешка Тежина Вечера Нож Во Собата, 18-0 Нерѓосувачки Челик Обновено
Winco 12-Парче Виндзор Тешка Тежина Вечера Нож Во Собата, 18-0 Нерѓосувачки Челик

Тешка категорија Виндзор шема 12парче вечера нож сет е идеален за секојдневна употреба.Одлична издржлив

DEN 347.76
Амазон Основите Нерѓосувачки Челик Вечера Ножеви со Круг Работ, Пакет на 12 Обновено
Амазон Основите Нерѓосувачки Челик Вечера Ножеви со Круг Работ, Пакет на 12

Сет од 12 нерѓосувачки челик ножеви за трпезарија, кујна или ресторан употреба.Едноставен дизајн може да

DEN 350.88