Стариот англиски јазик од страна на Towle Sterling Silver Редовни Тап Нож 8 1/2 Flatware Античкиот

Стариот англиски јазик од страна на Towle Sterling Silver Редовни Тап Нож 8 1/2 Flatware Античкиот

DEN 1327.20

Обновено

Достапно за нарачка

Производител : Towle, Моделот : Стар Англиски.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : 1850-1899. Тип : Flatware - Ножеви.Бренд : Towle.Стариот англиски јазик од страна на Towle Sterling сребро шупливи се справи со тап нож Редовни Нож 8 1/2 во моделот Стариот англиски јазик од страна на Towle.Тоа не е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Избор на клиент

Gorham Sterling Silver Flatware-Камелија Шема-Француски Шупливи Нож-Не Лопез И Од Неодамна Обновено
Gorham Sterling Silver Flatware-Камелија Шема-Француски Шупливи Нож-Не Лопез И Од Неодамна

Gorham Фунта Flatware.Gorham Camillia Сребро.Не Лопез И Од Неодамна.Француски Шупливи Нож.Оваа гроздобер, Gorham sterling silver

DEN 0.00
Гинко Меѓународни Неапол Вечера Нож Обновено
Гинко Меѓународни Неапол Вечера Нож

Гинко Меѓународни Неапол Вечера Нож, 1 Парче.Отворање на акции се изгради од вашиот flatware поставите колку

DEN 203.76
Четиринаесеттиот Век од страна на Shreve Sterling Silver Вечера Тап Нож МоноD 2 Обновено
Четиринаесеттиот Век од страна на Shreve Sterling Silver Вечера Тап Нож МоноD 2

Бренд : Shreve D;, #2, 9 5 / 8; во моделот Четиринаесеттиот Век од страна на Shreve.Тоа е monogrammed (види фото) и е во одлич

DEN 1756.80
Вечера Ножеви Сет Од 6, Berglander Нерѓосувачки Челик Сјајна Огледало Вечера Нож, Нож За Путер Засилувач Табела Ножеви Обновено
Венеција со Валас-Италија Sterling Silver Вечера Нож Модерна 10 1/8 Flatware Обновено
Венеција со Валас-Италија Sterling Silver Вечера Нож Модерна 10 1/8 Flatware

Производител : ВаласИталија, Тип : Flatware Ножеви.Состав : Стерлинг Сребро.Материјал : Сребро.Бренд : ВаласИ�

DEN 0.00
Valueline - Власт Нерѓосувачки Flatware Вечера Нож, 3 Дузина Обновено
Valueline - Власт Нерѓосувачки Flatware Вечера Нож, 3 Дузина

Димензии : *Околу 8" l.Answer : ___________________________ Note : машина за миење Садови безбедно.Овој производ е конкурентни

DEN 0.00
Oneida Вечера Ножеви Flatware, Поставување на 36, Сребро. Обновено
Oneida Вечера Ножеви Flatware, Поставување на 36, Сребро.

Убава и Елегантна, ВисокоКвалитетни Заврши.Извонредна Издржливост.Се препорачува за употреба во Здрав�

DEN 0.00
Mepra AZB1097C1103 Табела Нож Coccodrillo Oro, Црна Обновено
Mepra AZB1097C1103 Табела Нож Coccodrillo Oro, Црна

На Coccodrillo flatware колекција е исклучиво наменета во Италија од страна на Mepra дизајнери.Секоја единствена де

DEN 2232.00
Lenox Студио Вечера Нож Обновено
Lenox Студио Вечера Нож

Направена од 18 / 10 Нерѓосувачки Челик.Парче е убаво дизајнирана во "Вечера" големината.Идеален за неформ�

DEN 0.00
Вечера Нож w/Солидна се Справи ~ Astragal од Oneida Нерѓосувачки Flatware 9 3/8 Обновено
Вечера Нож w/Солидна се Справи ~ Astragal од Oneida Нерѓосувачки Flatware 9 3/8

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Тип : Вечера Нож.Модел : Astragal.Бренд : Oneida.Солидни се Справи со Вечера Нож �

DEN 0.00
Mepra AZB10I61103 Табела Нож Vicuna, Сива Обновено
Mepra AZB10I61103 Табела Нож Vicuna, Сива

Изработени со највисок квалитет од нерѓосувачки челик и посебен смола Направени со Најлон и Fiberglass.Colorfull

DEN 0.00
Mepra AZB10231112 Boheme Табела Нож со Шупливи се Справи со, [Пакет на 24], 23.495 cm, Нерѓосувачки Челик, машина за миење Обновено
Mepra AZB10231112 Boheme Табела Нож со Шупливи се Справи со, [Пакет на 24], 23.495 cm, Нерѓосувачки Челик, машина за миење

Тоа е празен рачка за лесно зафат.Оваа serveware може да се користи за сите видови на маса поставувања како ф�

DEN 1173.60
Ла Vigne од 1881 Роџерс Плоча Silverplate Вечера Нож w/СП Тап Нож Обновено
Ла Vigne од 1881 Роџерс Плоча Silverplate Вечера Нож w/СП Тап Нож

Состав : Silverplate.Производител : 1881 Роџерс.ЛА VIGNE ОД 1881 РОЏЕРС Silverplate ШУПЛИВИ се СПРАВИ со ВЕЧЕРА НОЖ W / SILVERPLA

DEN 2856.00
Брендон од страна на Меѓународните Sterling Silver Вечера Тап Нож 9 5/8 Flatware Обновено
Брендон од страна на Меѓународните Sterling Silver Вечера Тап Нож 9 5/8 Flatware

Состав : Стерлинг Сребро, Вклучени Иновации И Подобрувања : Меѓународни Фунта Сребро.Возраст : 19001940, Прои

DEN 0.00
Англиски Onslow од Worcester Sterling Silver Вечера Нож 10 Преданија Flatware Обновено
Англиски Onslow од Worcester Sterling Silver Вечера Нож 10 Преданија Flatware

Производител : Worcester, Тип : Flatware Ножеви.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : Пост1940 Година Бренд : Worcester.Моде�

DEN 0.00
Виолина Тема Париз, Франција Sterling Silver Вечера Нож Француски 10 1/8 Обновено
Виолина Тема Париз, Франција Sterling Silver Вечера Нож Француски 10 1/8

Материјал : Сребро.Модел : Виолина Тема.Регионот : Франција.Тип : Нож.Виолина Темата Paris Sterling Сребрена рач

DEN 0.00
Grunwerg Пакет на 12 Dubarry Табела Ножеви, 22.5 x 2 x 0.5 cm, Челик 12 Пакет Обновено
Grunwerg Пакет на 12 Dubarry Табела Ножеви, 22.5 x 2 x 0.5 cm, Челик 12 Пакет

Вредност Прибор за јадење, Стилски Дизајн – Табела Ножеви (220mm).Издржливи 18 / 0 Нерѓосувачки Челик со Огле

DEN 820.80
Стариот англиски јазик од страна на Towle Sterling Silver Вечера Тап Нож СП Сечилото w/Bevel 9 5/8 Обновено
Стариот англиски јазик од страна на Towle Sterling Silver Вечера Тап Нож СП Сечилото w/Bevel 9 5/8

Производител : Towle, Тип : Нож.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : 18501899 Бренд : Towle.Модел : Стар Англиски.Стари�

DEN 0.00
Француски Провинциски од Towle Sterling Silver Редовни Нож француски 8 7/8 Flatware Обновено
Француски Провинциски од Towle Sterling Silver Редовни Нож француски 8 7/8 Flatware

Производител : Towle, Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : Пост1940 Година Бренд : Towle.Модел : Француски Провинци�

DEN 1176.00
Континентална со Меѓународните Sterling Silver Вечера Нож француски 9 1/2 Flatware Обновено
Континентална со Меѓународните Sterling Silver Вечера Нож француски 9 1/2 Flatware

Производител : International, Шема : Континентал.Вклучени Иновации И Подобрувања : Меѓународни Фунта Сребро, Ти

DEN 0.00
Hiware 12-парче Добро не ' Рѓосувачки Челик Вечера Ножеви, 9 Инчи Обновено Одлична цена
Hiware 12-парче Добро не ' Рѓосувачки Челик Вечера Ножеви, 9 Инчи

За разлика од останатите, овие не оцрни дури и по стотици мие за да бидете сигурни дека тие изгледа само �

DEN 407.76