Leviton 80411-W 3-Банда Decora/GFCI Уред Decora Wallplate, Стандардна Големина, Thermoset, Уредот Планината, Бела

Leviton 80411-W 3-Банда Decora/GFCI Уред Decora Wallplate, Стандардна Големина, Thermoset, Уредот Планината, Бела

DEN 151.92

Обновено

Достапно за нарачка

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : 80411-В Точка Пакет Димензии : 18.25" L x 11.5" W x 8.62" H. Точка Пакет Тежина : 1.13 lb.Опис на производот Leviton 80411-W 3-Банда Decora/GFCI Уред Decora Wallplate, Стандардна Големина, Thermoset, Уредот Планината, Бела Од Производителот Leviton Decora (R) бренд дизајнер Wallplates — достапни во широк спектар на бои и стилови — може да се додаде суптилни елеганција на секој дом.Елегантни, разновиден и удобен, тие, исто така, дојде во средината големина, што дава уште поголема покриеност, и може да се сокрие грозен ѕид површината нерегуларности.Сите Leviton Декоративни Wallplates може да застане на тешките користите додека координирање совршено со боја или ѕидни облоги.Мислам на нив, како и завршувањето на допир за да го даваат својот дом потпис изглед. 3-Банда Decora/GFCI Уред Decora Wallplate, Стандардна Големина, Thermoset, Уредот Планината, Бела.Decora е регистрирана трговска марка на Leviton Mfg.Co., Inc.

Избор на клиент

BESTTEN 3 Банда Toggle Светлина Switch Метал Ѕид Плоча со White или Јасно Пластична Фолија, Стандардна Големина Трајно Обновено
BESTTEN 3 Банда Toggle Светлина Switch Метал Ѕид Плоча со White или Јасно Пластична Фолија, Стандардна Големина Трајно

Потсетување : 1 Објектот е предаден со Бела или Јасно пластична фолија, кои мора да бидат отстранети пред

DEN 198.96
CRABTREE - 2 Банда 4 Модул Ѕид Плоча, Бела Украсениот Обновено
CRABTREE - 2 Банда 4 Модул Ѕид Плоча, Бела Украсениот

Инсталации додатоци.Затворен прекинувачи & приклучоци 4 модул украсениот плоча 2 банда плоча да се прифа

DEN 549.36
ENERLITES Toggle Светлина Прекинувач, Еден Пол, 15A 120-277V, УЛ Наведени, Бела, 10 Парчиња и ENERLITES Дуплекс Receptacle Обновено
ENERLITES Toggle Светлина Прекинувач, Еден Пол, 15A 120-277V, УЛ Наведени, Бела, 10 Парчиња и ENERLITES Дуплекс Receptacle

15 Amp, 120 V277 V (AC), Еден Пол.ENERLITES дуплекс receptacle штекер пакет доаѓа со десет стандардна големина 15 A електричн�

DEN 1346.40
Палмини Листови и Hibiscus Цвеќиња Двојно Банда Toggle Ѕид Плоча Декоратор Ѕид Плочи Големина 2-Банда 4.5 H X 4.5 L Обновено
Палмини Листови и Hibiscus Цвеќиња Двојно Банда Toggle Ѕид Плоча Декоратор Ѕид Плочи Големина 2-Банда 4.5 H X 4.5 L

【Додадете Контакт】Сопствени Направени Светлина Switch Плоча Да Додадам Дека Нешто Малку Во Вашата Соба.Т

DEN 0.00
Цвеќиња Пеперутка Печати Ѕид Плоча,Штекер Покрива Ѕидот/Прекинувач Плоча Обновено
Цвеќиња Пеперутка Печати Ѕид Плоча,Штекер Покрива Ѕидот/Прекинувач Плоча

Материјал Опис : На Животната Средина Abs.Производ Перформанси : Изработени Од Поликарбонат Термопластич

DEN 0.00
Френклин Месинг W35241-PW-C Класична Архитектура Еден Прекинувач Ѕид Плоча/Прекинувач Плоча/Маска, Бела И Френклин Месинг Обновено
GROHE 38564SH0 Скејт Воздух WC Ѕид Плоча Обновено
GROHE 38564SH0 Скејт Воздух WC Ѕид Плоча

Погоден за една рамна actuation.Погоден за вертикална инсталација.За да се користи во врска со 38661000 / 38528000 /

DEN 1152.72
Lutron Г.С.-4-СП 4-Банда Claro Ѕид Плоча, од не ' Рѓосувачки Челик Обновено
Lutron Г.С.-4-СП 4-Банда Claro Ѕид Плоча, од не ' Рѓосувачки Челик

За да се префрлате плочи со 4 дупки.Издржливи нерѓосувачки челик.За користење со декораторстил нежните,

DEN 354.00
Уметноста Плочи 2 Банда Decora - GFCI Ѕид Плоча - Злато/Зелена Гранит Обновено
Уметноста Плочи 2 Банда Decora - GFCI Ѕид Плоча - Злато/Зелена Гранит

Злато / Зелена Гранит печатени слика на 2 банда рокер, decora, декоратор, или GFCI цврст метал Ѕид плоча...

DEN 359.76
Leviton PJ226-W 3-Банда 2-за да се Префрлате 1-Decora/GFCI Комбинација Wallplate, Мидвеј Големина, Бела Обновено
Leviton PJ226-W 3-Банда 2-за да се Префрлате 1-Decora/GFCI Комбинација Wallplate, Мидвеј Големина, Бела

Мидвеј wallplates може да се монтира на поголем волумен штекер кутии и / или да се користат за да се скрие ѕид �

DEN 0.00
Една Банда Toggle Светлина Прекинувач Поклопец, Сина, Розова Сјај Switch Плоча За Дома, Спална Соба, Дневна Соба, Канцеларија Обновено
Печатени Switch-Штекер Комбо со појавување на Ѕид Плоча - едгар дега - Танц Foyer Обновено
Печатени Switch-Штекер Комбо со појавување на Ѕид Плоча - едгар дега - Танц Foyer

Сите компоненти се направени во U.Со Уметноста се Префрла од Уметноста Плочи сега можете да изберете од �

DEN 0.00
Дуплекс Receptacle Штекер и Декоратор Switch Комбинација Ѕид Плоча, OZXNO 1-Pack 2 Банда Стандардна Големина Термопластични Обновено
Дуплекс Receptacle Штекер и Декоратор Switch Комбинација Ѕид Плоча, OZXNO 1-Pack 2 Банда Стандардна Големина Термопластични

ТИП : 2Банда Комбинација Ѕид Плоча со дуплекс receptacle штекер и декоратор switch пристаништа, мазна заврши со т

DEN 119.76