30130-719 - Chatsworth Универзална Хоризонтална Кабел Менаџер-Еден Двострано; 19.25W x 3.47'H

30130-719 - Chatsworth Универзална Хоризонтална Кабел Менаџер-Еден Двострано; 19.25W x 3.47'H

DEN 1384.80

Обновено

Достапно за нарачка

Производ Серија Преглед Создава атрактивна хоризонталната патека на користење coax, бакар и оптички влакна.Производ Серија Преглед Создава атрактивна хоризонталната патека на користење coax, бакар и оптичките кабли.По рутирање кабли или кабли, едноставно snap-на капакот за чиста, професионален изглед.Клучните Карактеристики и Предности Екстра-широк и contoured кабел водич прсти, распоредени 1.75" (44.5 mm) освен, се одделат и да организираат patch кабли за брзо и лесно се движи, се додава и менува Кабел водичи се надомести за да се обезбеди соодветна свиткување радиуси на patch кабли, дури и маскирани patch кабли Патентиран прсти се исполнат барањата на УЛ 94 V-0 запаливост оценка Snap-на покрива се лесни за употреба и отвори 180? се нагоре или надолу со соседните инсталација Опфаќа и панел имаат црно во прав-грб текстура заврши, намалување на отпечатоци од прсти и smudges Ориентација : Хоризонтална Материјал : Алуминиум Ro HS : Y Управување со Ширина : 19 ОВЖС Рек Висина : 3.47 Ширина : 19 Длабочина : 5.14 Крај/Боја : Црна.

Избор на клиент

Не Вежба за да Биро Кабел за Управување со Послужавник, Кабел Полици Под Биро Кабел Организатор Жица за Управување, Здрав Обновено
J Канал Кабел Raceway - Биро Кабел Менаџмент - Биро Кабел Организатор - J Канал Raceway –Кабел Concealer комплет со 118 Обновено
J Канал Кабел Raceway - Биро Кабел Менаџмент - Биро Кабел Организатор - J Канал Raceway –Кабел Concealer комплет со 118

СИТЕ НОВИОТ ДИЗАЈН : J Канал Кабел Raceway е направен од висок квалитет на АБС материјал, издржлив и силен, Се

DEN 0.00
125.6 во Кабел Concealer,Кабелот Покривање на Ѕид,Кабел за Управување со Комплет за Таванот и Агол,Ѕид Монтира ТВ Жица Обновено
Aexit 30pcs 16mm Кабелот за Управување со Монтирани Кол се Држат во Кабел Черупка Grommet Кабел Raceways Заштитник Црна Обновено
Aexit 30pcs 16mm Кабелот за Управување со Монтирани Кол се Држат во Кабел Черупка Grommet Кабел Raceways Заштитник Црна

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 25g; Пакет Содржина : 30 Компјутери x Кабел Snap Черупк

DEN 446.40
SleekTray Кабел за Управување Под Биро Послужавник за КОМПЈУТЕР, Лаптоп Компјутер, Workstations, и Лична Работна Организација, Обновено
Хама 00083166 Кабелски Канал, Бела Обновено
Хама 00083166 Кабелски Канал, Бела

Алуминиумски поклопецот на кабелски канал овозможува "невидливи" Кабел за поставување и служи како сво�

DEN 0.00
153 Кабел Concealer - Кабелот Покривање на Ѕид Paintable Кабелот Hider, Жица hiders за ТВ на Ѕид - Кабел за Управување Обновено
153 Кабел Concealer - Кабелот Покривање на Ѕид Paintable Кабелот Hider, Жица hiders за ТВ на Ѕид - Кабел за Управување

Супер стабилна заклучен структура и парична казна завршувањето на нашиот мозок hider ѕид совршено се вкло

DEN 0.00
Electriduct Нерѓосувачки Челик Жица Guard Површината Raceway - Сребро - 10 Стапки (2 x 5FT) - Канал Големина: 2.1W x 0.65H Обновено
Electriduct Нерѓосувачки Челик Жица Guard Површината Raceway - Сребро - 10 Стапки (2 x 5FT) - Канал Големина: 2.1W x 0.65H

Канал Големина : 2.1"W x 0.65"H" Должина : 5 Метри |Цел е за 1 Голема единица.Вкупно Производ Димензии : 0.7" H x 3.125" W x

DEN 0.00
StarTech.com Управување со Кабел Raceway, во 3.0 (75 mm) x 3.0 во (75 mm), Сива Обновено
StarTech.com Управување со Кабел Raceway, во 3.0 (75 mm) x 3.0 во (75 mm), Сива

ПРОФЕСИОНАЛНО ОРГАНИЗИРА УЛ 94 V0 Оценет; УЛ / АДС одобрени.ФЛЕКСИБИЛЕН ДИЗАЈН : Лесно да додадете или отст

DEN 1356.00
Под-Биро Кабел За Управување Со Црна Метална Жица Кабелот Организатор, 2 Пакет Црна Обновено
Под-Биро Кабел За Управување Со Црна Метална Жица Кабелот Организатор, 2 Пакет Црна

►Жица и Кабел за Управување : Со овој ефикасен кабел за управување со лента под маса или на ѕид монтиран�

DEN 527.76
ORICO Кабел за Управување со Кутија Колекции, 2 Моќ Лента Hider со Телефонот Таблета Носителот Застане и да се Тркалаат Обновено
ACL 1.75 инчен Surface Mount Кабел Raceway Внатре Агол/База, боја на слонова коска, Pack 3 Обновено
ACL 1.75 инчен Surface Mount Кабел Raceway Внатре Агол/База, боја на слонова коска, Pack 3

Користи површинска монтажа на кабел raceways да се заштити и да се среди кабел тече низ дом или канцеларија �

DEN 0.00
Electriduct Метал Кабел Shield Кабелот Покрие Отворено Алуминиум Raceway 5 Метри - CSX-СРЕТНА-1 (2 Парчиња) Обновено
Electriduct Метал Кабел Shield Кабелот Покрие Отворено Алуминиум Raceway 5 Метри - CSX-СРЕТНА-1 (2 Парчиња)

Нарачката е за 2 стапчиња на модел : CSXСРЕТНА1 Канал големина : (W x H) 0.4375" x 0.22" |Производ Димензии : (L x W x H) 59" x

DEN 0.00
10 ft Paintable Кабел за Управување со Комплет за да се Скрие и да се Скрие Кабли, Жици, или Кабли од EasyLife Техника, Обновено
10 ft Paintable Кабел за Управување со Комплет за да се Скрие и да се Скрие Кабли, Жици, или Кабли од EasyLife Техника,

10 ft на кабел raceway (120 во), одлично за крие жици и мозок организирање.СамоЛепило лесно да се инсталира на base

DEN 1120.80
Yecaye 304in Кабел Raceway Concealer Комплет, Ѕидот на Папочната Hider Систем, Cuttable Кабелот Кријат за Канапи, Трајни Обновено
Yecaye 304in Кабел Raceway Concealer Комплет, Ѕидот на Папочната Hider Систем, Cuttable Кабелот Кријат за Канапи, Трајни

Сите на вашите неуредна кабли ќе се уредно организирани дали тие работат кратко и директно или span долго

DEN 408.00
Кабел Concealer, ПВЦ Кабелот Маска, 94.5 во Paintable Кабелот Hider да се Сокријат Жиците за ТВ и компјутер во Домашна Обновено
Кабел Concealer, ПВЦ Кабелот Маска, 94.5 во Paintable Кабелот Hider да се Сокријат Жиците за ТВ и компјутер во Домашна

Економски Кабел Hider за Полнење; кабелот покрие комплет содржи сè што ви треба за криење на твојот неуред�

DEN 0.00
Кабелот Покрие Кабел Raceway, 1.75 инчен Surface Mount Кабел Raceway Таванот Влез На Ѕидот на Папочната Concealer, Кабелот Обновено
Кабелот Покрие Кабел Raceway, 1.75 инчен Surface Mount Кабел Raceway Таванот Влез На Ѕидот на Папочната Concealer, Кабелот

Ако сте уморни од гледање на сите кабли во текот на ѕидот, се кандидира на вашиот кабли преку ова На Ѕид К

DEN 0.00
ZhiYo 153 инчен Кабел Concealer White & ТВ Кабелот Капак(36in) Беж Пакет Обновено
ZhiYo 153 инчен Кабел Concealer White & ТВ Кабелот Капак(36in) Беж Пакет

9 Дел Пакување : секој дел е 17 инчен должина, 9pcs во вкупен износ ќе биде 153 инчи.Инсталирајте крај до крај, �

DEN 551.76
Кабелот Организатор Raceway Комплет, Ѕидот на Папочната Hider, 157in Кабел Покрие Канал, Некој Кабел Concealer за Ѕид Монтира Обновено
Electriduct 1 Пластични Flanged Жица Guard Кабел Raceway - (5 x 5FT Стапчиња = 25 Стапки) - Црна Обновено
Electriduct 1 Пластични Flanged Жица Guard Кабел Raceway - (5 x 5FT Стапчиња = 25 Стапки) - Црна

Нарачката е за 5 Стапови, Големина : 1" Стап Должина : 59" Боја : Црна.Raceway Канал Димензии : (Б) 1" W x (A) 1" H Дебелин

DEN 304.80