30130-719 - Chatsworth Универзална Хоризонтална Кабел Менаџер-Еден Двострано; 19.25W x 3.47'H

30130-719 - Chatsworth Универзална Хоризонтална Кабел Менаџер-Еден Двострано; 19.25W x 3.47'H

DEN 1384.80

Обновено

Достапно за нарачка

Производ Серија Преглед Создава атрактивна хоризонталната патека на користење coax, бакар и оптички влакна.Производ Серија Преглед Создава атрактивна хоризонталната патека на користење coax, бакар и оптичките кабли.По рутирање кабли или кабли, едноставно snap-на капакот за чиста, професионален изглед.Клучните Карактеристики и Предности Екстра-широк и contoured кабел водич прсти, распоредени 1.75" (44.5 mm) освен, се одделат и да организираат patch кабли за брзо и лесно се движи, се додава и менува Кабел водичи се надомести за да се обезбеди соодветна свиткување радиуси на patch кабли, дури и маскирани patch кабли Патентиран прсти се исполнат барањата на УЛ 94 V-0 запаливост оценка Snap-на покрива се лесни за употреба и отвори 180? се нагоре или надолу со соседните инсталација Опфаќа и панел имаат црно во прав-грб текстура заврши, намалување на отпечатоци од прсти и smudges Ориентација : Хоризонтална Материјал : Алуминиум Ro HS : Y Управување со Ширина : 19 ОВЖС Рек Висина : 3.47 Ширина : 19 Длабочина : 5.14 Крај/Боја : Црна.

Избор на клиент

MECCANIXITY Кабел Raceway Кабелот Покрие 15.7 Lx0.94 Wx0.55 Ч самолепливи Жица Hider Канал за Крие во ЖИВО Проводници, Обновено
MECCANIXITY Кабел Raceway Кабелот Покрие 15.7 Lx0.94 Wx0.55 Ч самолепливи Жица Hider Канал за Крие во ЖИВО Проводници,

Кабелот слот се користи за да се организираат и да се скрие проводници и кабли, особено во ЖИВО проводни�

DEN 0.00
XX-Large Latching Кабел Raceway - 3 x 2 Канал Големина - 2 Стапови - 3FT Долго (6FT Вкупно) - Црна Обновено
XX-Large Latching Кабел Raceway - 3 x 2 Канал Големина - 2 Стапови - 3FT Долго (6FT Вкупно) - Црна

Нарачката е за 2 Стапчиња се Држиме Должина : 3 Стапки Вкупно Нозе : 6 Канал Големина : 3"W x 2"H...

DEN 1051.20
SleekTray Кабел за Управување Под Биро Послужавник за КОМПЈУТЕР, Лаптоп Компјутер, Workstations, и Лична Работна Организација, Обновено
Panduit T45ICIW Моќ Оценет Raceway Внатре Агол е Фитинг, Надвор Бела Обновено
Panduit T45ICIW Моќ Оценет Raceway Внатре Агол е Фитинг, Надвор Бела

T45 фитинзи се дизајнирани за да се задржи за минлив исхемичен напад / ОВЖС бара 1Инчен минимум наведнуваа

DEN 270.00
Не Вежба за да Биро Кабел за Управување со Послужавник, Кабел Полици Под Биро Кабел Организатор Жица за Управување, Здрав Обновено
ZhiYo Професионални Серверот Рек Кабел за Управување со Raceway & TV Кабелот Покритие за Ѕид, 31.5 инчен Пакет Обновено
ZhiYo Професионални Серверот Рек Кабел за Управување со Raceway & TV Кабелот Покритие за Ѕид, 31.5 инчен Пакет

Лесно да Управуваат со Вашата Мрежа и Податочни Кабли : Дизајнирани паралелно со отвори на двата sidewalls, ш

DEN 839.76
NavePoint 2U Метал Рек Планината Хоризонтална Кабел Менаџер Дуктус Raceway за 19 Инчи Серверот Багажник Обновено
NavePoint 2U Метал Рек Планината Хоризонтална Кабел Менаџер Дуктус Raceway за 19 Инчи Серверот Багажник

Количина : 1 панел.Месеци на стандарден 19" rack.Идеална алатка за организирање и поддршка на хоризонтална к

DEN 872.40
Потрагата FRA-32412 Raceway Десен Агол 1 Бела 2 Компјутери. Обновено
Потрагата FRA-32412 Raceway Десен Агол 1 Бела 2 Компјутери.

Можете да креирате и да ги прилагодите на вашите сопствени уникатен жица работи најдобро да го скриете �

DEN 0.00
Хама 00083166 Кабелски Канал, Бела Обновено
Хама 00083166 Кабелски Канал, Бела

Алуминиумски поклопецот на кабелски канал овозможува "невидливи" Кабел за поставување и служи како сво�

DEN 0.00
MECCANIXITY Кабел Raceway Кабелот Покрие 15.7 Lx1.5 Wx0.7 H самолепливи Жица Hider Канал за Крие во ЖИВО Проводници, Компјутерски Обновено
MECCANIXITY Кабел Raceway Кабелот Покрие 15.7 Lx1.5 Wx0.7 H самолепливи Жица Hider Канал за Крие во ЖИВО Проводници, Компјутерски

Кабелот слот се користи за да се организираат и да се скрие проводници и кабли, особено во ЖИВО проводни�

DEN 571.20
Кабел Маска, 6 Пакети, 70.8 инчи Ѕид ТВ Кабелска Управување со Кабелот Raceway Скрие за Полнење да се Скрие Кабли, Канапи, Обновено
Црна Кутија Rackmount Кабел Raceway 34 H x 4 W x 4 Д единствено еднострана Вертикална Обновено
Црна Кутија Rackmount Кабел Raceway 34 H x 4 W x 4 Д единствено еднострана Вертикална

Инсталацијата е snapпланината тоа лесно врз било која дистрибуција на решетката.Вклучува кабел помине пр

DEN 1804.80
10 ft Paintable Кабел за Управување со Комплет за да се Скрие и да се Скрие Кабли, Жици, или Кабли од EasyLife Техника, Обновено
10 ft Paintable Кабел за Управување со Комплет за да се Скрие и да се Скрие Кабли, Жици, или Кабли од EasyLife Техника,

10 ft на кабел raceway (120 во), одлично за крие жици и мозок организирање.СамоЛепило лесно да се инсталира на base

DEN 1120.80
StarTech.com Управување со Кабел Raceway, во 3.0 (75 mm) x 3.0 во (75 mm), Сива Обновено
StarTech.com Управување со Кабел Raceway, во 3.0 (75 mm) x 3.0 во (75 mm), Сива

ПРОФЕСИОНАЛНО ОРГАНИЗИРА УЛ 94 V0 Оценет; УЛ / АДС одобрени.ФЛЕКСИБИЛЕН ДИЗАЈН : Лесно да додадете или отст

DEN 1356.00
Кабел за Управување со Кутија Ѕид монтажа на Кабел за Управување со Кутија Со Дете Заклучување на ТВ Компјутерски Кабел Обновено