Bushnell Трофеј Xtreme Ласерски Rangefinder со Лак, Мат Црна

Bushnell Трофеј Xtreme Ласерски Rangefinder со Лак, Мат Црна

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Молња брзо мерења од 7 до 850 метри со +/- 1 двор точност во трајни Rainproof домување.Лак лак режим обезбедува точно хоризонтална оддалеченост од 7 до 199 метри и на 4x зголемување ви овозможува да се види голема детали.Широк Спектар таргетирање овозможува стекнување на темнината, не-рефлексивни објекти и дожд guard HD помага да се задржи леќа јасно кога условите се непријатни.На животниот век на батеријата индикатор за и против пролизгување сигурни-зафат заврши.За носење, батерија и врвка за околу рака вклучени.Вклучени компоненти : Rangefinder, случај, рака, батерија, instructions.Class 1 ласерски со

Избор на клиент

Шут Обемот V3 GPS Watch (Црна) и Шут Обемот ПРО L1 Ласерски Rangefinder (Сино) Пакет Обновено
Шут Обемот V3 GPS Watch (Црна) и Шут Обемот ПРО L1 Ласерски Rangefinder (Сино) Пакет

Заштедете повеќе од 15% попуст.Нашите производи се докажани за пониски оценки и хендикепи.Употреба на на�

DEN 8399.76
Athlon Оптика Talos 800Y Rangefinder Тен Обновено
Athlon Оптика Talos 800Y Rangefinder Тен

Talos rangefinders способни да се движат до 800 метри со континуирано скенирање режим со многу интуитивен мени.Аг�

DEN 472.80
Ореол Спектар Пронаоѓач Лов Ласерски Спектар Пронаоѓач Обновено
Ореол Спектар Пронаоѓач Лов Ласерски Спектар Пронаоѓач

Максимална рефлексивни опсег од 600 метри.Ергономски дизајн со не се лизга зафат.Точност : + / еден двор.Ск�

DEN 2999.76
Xirfuni Rangefinder, Прирачник се Фокусира Rangefinder Обложени Леќи на Растојание Мерење за Голф за Целна Снимањето Обновено
Xirfuni Rangefinder, Прирачник се Фокусира Rangefinder Обложени Леќи на Растојание Мерење за Голф за Целна Снимањето

Индустриски одделение мека гума копчиња, изработени од индустриски одделение мека гума, се носат‑отпо�

DEN 0.00
Navitech Црна ЕВА Rangefinder тежок Случај/Покрие со Carabiner Клип на Компатибилен со Ласерски Спектар Пронаоѓач 900 Двор Обновено
Navitech Црна ЕВА Rangefinder тежок Случај/Покрие со Carabiner Клип на Компатибилен со Ласерски Спектар Пронаоѓач 900 Двор

Водоотпорен и shockproof.Го штити уредот од мали испакнатини и паѓа.Клипови за да вашата торба со carabiner клип з

DEN 359.76
FitSand тежок Случај за Aibocn Моќ Банка 10000mAh Надворешна Батерија Полнач Обновено
FitSand тежок Случај за Aibocn Моќ Банка 10000mAh Надворешна Батерија Полнач

Случај Надворешни Големина : инчен, Тежина : g.Добро направени случај : Трајни и мазна 360¡ã двонасочна пат�

DEN 0.00
theOpticGuru ATN Помошни Балистички Ласерски (ABL) w/Bluetooth (1000m) Обновено
theOpticGuru ATN Помошни Балистички Ласерски (ABL) w/Bluetooth (1000m)

Откако се разликуваа во однос на вашата целна вашиот POI (Точка на Влијанието) е веднаш да се прилагодат и

DEN 0.00
FitSand тежок Случај Компатибилен за Izzo Swami 6000 Обновено
FitSand тежок Случај Компатибилен за Izzo Swami 6000

Случај Надворешни Големина : инчен, Тежина : g.Добро направени случај : Трајни и мазна 360¡ã двонасочна пат�

DEN 0.00
CAMMOO Голф Rangefinder 1100 Метри & 12x50 HD Monocular, Точни Мерења, за Птицата Гледа, Лов, Кампување, Голф, Мерење Обновено
CAMMOO Голф Rangefinder 1100 Метри & 12x50 HD Monocular, Точни Мерења, за Птицата Гледа, Лов, Кампување, Голф, Мерење

【Телескоп】 Зголемување : 12 пати; Видливост опсег : 1000 Y Една рака Фокус : Пред мазна фокус тркала дизајн.Ј

DEN 1919.76
Голф Rangefinder Ласерски Rangefinder за Голф & Лов Спектар Пронаоѓач Голф Растојание Мерење со Висока Прецизност Знамето Обновено
Голф Rangefinder Ласерски Rangefinder за Голф & Лов Спектар Пронаоѓач Голф Растојание Мерење со Висока Прецизност Знамето

За да го вклучите повторно, едноставно притиснете го копчето повторно 【7x Зголемување】 : Опремени со 7x з

DEN 3599.76
FitSand (TM Носат Патување Патент ЕВА тежок Случај за Ласерски Rangefinder за Лов и Голф Обновено
FitSand (TM Носат Патување Патент ЕВА тежок Случај за Ласерски Rangefinder за Лов и Голф

Случај Надворешни Големина : инчен, Тежина : g.Добро направени случај : Трајни и мазна 360¡ã двонасочна пат�

DEN 0.00
Sig Sauer SOK10001 Kilo1000 Ласерски Опсег Наоѓање Monocular, 5X20MM, ХТ, Црна, Една Големина Обновено
Sig Sauer SOK10001 Kilo1000 Ласерски Опсег Наоѓање Monocular, 5X20MM, ХТ, Црна, Една Големина

5x20 mm monocular со Spectra Coat TM антиодраз на облоги за супериорен светлина пренос и оптички јасност.Револуционер�

DEN 3689.76
DaZhen Rangefinder 1000 Метри +- 0.5 Y со LCD Висина на Мерење на Агол Дистанца за Мерење на Уредот за Дигитални Ниво Мерен Обновено
DaZhen Rangefinder 1000 Метри +- 0.5 Y со LCD Висина на Мерење на Агол Дистанца за Мерење на Уредот за Дигитални Ниво Мерен

Тилт агол Функција : Цел Леќа : 21mm Зголемување Моќ : 6x Видите Агол : 7.Вертикална висина 8.8 инчи екран со аго

DEN 5056.08