10pcs Круг Лице во Прав Влошки Меша Сунѓерот Издувам, Козметички Памук Шминка Плескавици со Рака за Прав Фондацијата, Лабава Минерални во Прав, Телото Прав (55 x 7mm Вајт)

10pcs Круг Лице во Прав Влошки Меша Сунѓерот Издувам, Козметички Памук Шминка Плескавици со Рака за Прав Фондацијата, Лабава

DEN 167.76

Обновено

Достапно за нарачка

Заштедете повеќе козметика : Ова издувам нема да впие до премногу прав.Материјал : Прав издувам е направен од velour и мек сунѓер, многу меко чувство и меки.27 инчен - Премиум материјалот не ги повредува вашите деликатна кожа. - Одлично да се применуваат во лабава прав за лице фондацијата шминка.Професионална шминка алатка за долготрајна шминка. ☛Пакет Вклучуваат : 10 x прав puffs ☛Напомена : -ве Молиме чистење на шминка издувам за првата употреба.Чиста памучна ткаенина материјал, со панделка.Лента на грбот обезбедува лесен за употреба и источна да се носат без smudging вашите прсти.Погоден за слобода, минерални и поставување на прав, blusher крем фондацијата мешање.Големина на : 55 x 7 mm / 2. ☛Карактеристики - Боја : Бела. Големина на : 55 x 7 mm / 2.Примена : Меки прав плескавици, може да се користи за да се и двете деца и возрасни лице и тело. ☛Апликација : Меки прав плескавици, може да се користи за да се и двете деца и возрасни лице и тело.Ви даде мазна и беспрекорна дури и фондацијата апликација.Лесно да се применуваат еднакво, не повеќе губиш во прав.Пакет вклучувајќи.Исто така добро за професионална употреба.Лесен за употреба и лесно да се мијат. - Нежни и меки за кожата.Професионална шминка алатка за долготрајна шминка. 10 Парчиња во Прав издувам. - Лента на грбот обезбедува лесен за употреба и источна да се носат без smudging вашите прсти.Погоден за слобода, минерални и поставување на прав, blusher крем фондацијата мешање.

Избор на клиент

Topwon 4 Лабава Прав Издувам Големи Тело Издувам W Лента (10cm) - 3 Еез Обновено
Topwon 4 Лабава Прав Издувам Големи Тело Издувам W Лента (10cm) - 3 Еез

Овие 4"Козметички Прав puffs се совршени за покривање на голема површина.Мазна Допирање, MEADIUM МЕКА,ЦВРСТА Р�

DEN 263.76
FOMIYES 18 Компјутери Триаголник Прав Puffs Шминка Прав Puffs Шминка Сунѓерот Издувам Црно Бел Прав Издувам Чист Памук Обновено
FOMIYES 18 Компјутери Триаголник Прав Puffs Шминка Прав Puffs Шминка Сунѓерот Издувам Црно Бел Прав Издувам Чист Памук

А да ви помогне да се шминка.Едноставна монтажа на форма дизајн, лесно да се користи.Лесен и компактен за

DEN 378.96
Topwon 4 Инчен Прав Плескавици, Перат Големи Тело во Прав Издувам, услужни и Кожен - 3Pcs Обновено
Topwon 4 Инчен Прав Плескавици, Перат Големи Тело во Прав Издувам, услужни и Кожен - 3Pcs

SOFTs лесно да се добие боење.По миење тоа само виси во местото на вентилација за да се направи тоа да се ис�

DEN 191.76
Lise Watier Лабава во Прав со Четка, 1 count Обновено
Lise Watier Лабава во Прав со Четка, 1 count

Идеален за сите видови на лице во прав.Може да се користи за притисне прав.Мултифункционален.Лесензакор

DEN 0.00
Чист Памук Прав Издувам,Плескавици, за Прав Фондацијата, 3.15 инчен Нормална Големина, со Рака, Спојувајќи за Лабава Прав Обновено
6 Парчиња Чисто Прав Издувам Лице, Плескавици, за Прав Фондацијата, Перат, Нормална Големина, со Рака, Мека Шминка Прав Обновено
12 Парчиња Прав Издувам Шминка Лице во Прав Издувам за Лабава Прав Круг на Триаголник Воздух Перница Сунѓерот Прав Издувам Обновено