144-ПАРЧЕ 15mm ПЛАСТИЧНИ ORIFICE РЕДУКТОР ЗА АМПУЛИ (2 DRAM И 3 DRAM) произведено ВО САД

144-ПАРЧЕ 15mm ПЛАСТИЧНИ ORIFICE РЕДУКТОР ЗА АМПУЛИ (2 DRAM И 3 DRAM) произведено ВО САД

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД. ***ЗА АМПУЛИ САМО***.СЕ ВКЛОПУВА 2 И 3 DRAM АМПУЛИ.ЕТЕРИЧНИ МАСЛА.ПЛАСТИЧНИ ORIFICE REDUCERS ЗА СТАКЛЕНИ АМПУЛИ.ОВИЕ REDUCERS СЕ ВКЛОПУВААТ 2 И 3 DRAM СТАКЛЕНИ АМПУЛИ.ОВИЕ REDUCERS НЕ РАБОТАТ НА БОСТОН КРУГ ШИШИЊА.ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА ORIFICE REDUCERS САМО.НЕ АМПУЛИ ИЛИ КАПИ ВКЛУЧЕНИ. 3ММ ДУПКА ГОЛЕМИНА НАПРАВЕН ВО САД.

Избор на клиент

Aexit 25mL Училиште Лабораторија Шишиња и Тегли Лабораторија Транспарентна Пластика Течни Сад Мерење на Издавање Шишиња Обновено
Qorpak GLC-01926 Тип III Стакло Бостон Круг Шише со Зелена Thermoset F217 и PTFE Наредени Капа, 48 мм Дијаметар x 112 mm Обновено
Qorpak GLC-01926 Тип III Стакло Бостон Круг Шише со Зелена Thermoset F217 и PTFE Наредени Капа, 48 мм Дијаметар x 112 mm

Тесен устата лабораториски шише супстанца за контрола и задржување.Килибар стакло тело за цврстина, ре�

DEN 1120.08
Chemglass CG-1167-33 Серија CG-1167 5 L Растворувач Резервоарот Шише Обновено
Chemglass CG-1167-33 Серија CG-1167 5 L Растворувач Резервоарот Шише

Нова и подобрена CG1167 HPLC Капа систем обезбедува најбезбедно и најекономичен начин на чување високи перф�

DEN 1068.00
Dynalon 604085-04 Лента се Шири Издавање Шише со Капа, 4 мл Капацитет (Пакување од 12) Обновено
Dynalon 604085-04 Лента се Шири Издавање Шише со Капа, 4 мл Капацитет (Пакување од 12)

На sealer врвот на јазикот целосно печати на диспензерот spout.Направени од Ниска Густина Полипропилен.Се пр�

DEN 0.00
510 Централна Yorker Стискаш Шишиња (4oz, 6 Pack) Бостон Круг со Црвена Совет Капи - LDPE Пластика - произведено во САД Обновено
510 Централна Yorker Стискаш Шишиња (4oz, 6 Pack) Бостон Круг со Црвена Совет Капи - LDPE Пластика - произведено во САД

Врвен Квалитет 4 унца (120 milliliter) издавање шишиња од 510 на Централна.Лесно да се притисне, течење слободни, �

DEN 1452.00
извори мапата Игла Совет Шише Прецизност Апликатори Пластични 15ml Црвена Капа за DIY, Чистење, Обновување, Течности, 10 Обновено
Kartel 1211Y37EA 206315 Чаша со 500 ml Резервоарот Шише Лабораторија се Прилагодува Јачината Фармацевт, 5-25 ml Волумен Обновено
Kartel 1211Y37EA 206315 Чаша со 500 ml Резервоарот Шише Лабораторија се Прилагодува Јачината Фармацевт, 5-25 ml Волумен

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Димензии : 45.465 Cm L X46.228 Cm W X4.318 См Х Пакет Тежина : 0.85 Lbs.П�

DEN 452.40
Wheaton Наука Производи W217925 Тип III Сода-Варовник Стакло Широк Устата Пакер Шише, Јасно, Бела Полипропилен ЈП Наредени Обновено
MENDA 35742 Стакло/Челик/Pfa(Perfluoroalkoxy Alkanes) Издавање Шише, Чиста-Се Течни Фармацевт Пумпа, Килибар Стакло, Отпорност, Обновено
MENDA 35742 Стакло/Челик/Pfa(Perfluoroalkoxy Alkanes) Издавање Шише, Чиста-Се Течни Фармацевт Пумпа, Килибар Стакло, Отпорност,

На MENDA производ понудата вклучува специјализирани алатки, како што се Circuitracers, Сонди, Spudgers, ESD Vacuums, работн

DEN 0.00
8 мл Килибар Стакло Бостон Круг Шише со Црна Фенолни Конус Наредени Капи (6 Pack) Големи Refillable Празни Контејнери за Обновено
Nalgene 2114-0006 Квадратни Шише, Широк-Устата, HDPE, 175mL (Пакување од 12) Обновено
Nalgene 2114-0006 Квадратни Шише, Широк-Устата, HDPE, 175mL (Пакување од 12)

Ова шише можат да го издржат широк опсег на температури за различни намени, вклучувајќи ладилник за скл�

DEN 0.00
GDGY leakproof ЈП Пластични Празни Мала Уста Дипломирал Лабораторија Хемиски Сад Reagent Шише Примерок Запечатување Течни Обновено
CML Снабдување Безбедност Пумпа Шише, HDPE Нерѓосувачки Челик ESD Безбедно 3.5 оз 100ml Бела Обновено
CML Снабдување Безбедност Пумпа Шише, HDPE Нерѓосувачки Челик ESD Безбедно 3.5 оз 100ml Бела

Совршен за алкохол издавање на памук топката, брисеви, четки.Удобен замав капак, го намалува мириси, одр�

DEN 227.52
СП Бел-Уметност Полиетилен Издавање Југ; 20 Литри (5 Литри), Полиетилен Spigot (H11850-0000) Обновено
СП Бел-Уметност Полиетилен Издавање Југ; 20 Литри (5 Литри), Полиетилен Spigot (H11850-0000)

Се продаваат низ целиот свет, БелУметност и HБ Инструмент бренд лабораториски материјали вклучуваат на�

DEN 1038.00
MENDA 35348 Полиетилен со Висока Густина/Hdpe/Челик/Ниска Густина Полиетилен/Ldpe Издавање Шише, Еден Допир Течни Фармацевт Обновено
ljdeals 8 мл Пластични Стискаш Шишиња, Природни Цилиндар Шишиња со Пресврт Топ Капи, Пакет од 6, BPA Free, произведено Обновено
ljdeals 8 мл Пластични Стискаш Шишиња, Природни Цилиндар Шишиња со Пресврт Топ Капи, Пакет од 6, BPA Free, произведено

HDPE Пластични : HDPE се залага за Полиетилен со Висока Густина и е еден од најчестите пластика се користат в

DEN 263.76
Плоштад Пластични Шишиња со Пластични Масло Издавање Пумпа (15 Pack) – 11.8 оз 350ml Refillable Патување Големина Контејнери Обновено
Плоштад Пластични Шишиња со Пластични Масло Издавање Пумпа (15 Pack) – 11.8 оз 350ml Refillable Патување Големина Контејнери

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 15 Квадратни Пластични Шишиња со Пластични Масло Издавање Пумпи.СПЕЦИФИКАЦИИ : Висин�

DEN 551.76
Qorpak GLC-05481 Килибар Стакло Бостон Круг Шише со 18-400 Црна Фенолни Пулпа/Винил Наредени Капа, 25мм OD x 68mm Висина, Обновено
Qorpak GLC-05481 Килибар Стакло Бостон Круг Шише со 18-400 Црна Фенолни Пулпа/Винил Наредени Капа, 25мм OD x 68mm Висина,

Тие доаѓаат во многу форми за специфични апликации, со голем број на устата или млазницата форми и голем

DEN 0.00
Свет Научни 600409-12 LDPE Широк Устата Екстра Флексибилен Круг Шише со Полипропилен Screwcap, Дипломирани, 100mL Капацитет Обновено
Wheaton Наука Производи W217960 Тип III Сода-Варовник Стакло Широк Устата Пакер Шише, Бела Полипропилен ЈП Наредени Капа, Обновено
Цилиндар Contoured Пластични Шишиња со Пластични Yorker Капа (8 Парчиња) – 17oz 500ml (Шише-Бела, Капа-Црна) Обновено
Цилиндар Contoured Пластични Шишиња со Пластични Yorker Капа (8 Парчиња) – 17oz 500ml (Шише-Бела, Капа-Црна)

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 8 Цилиндри Contoured Пластични Шишиња со Пластични Yorker Капа.СПЕЦИФИКАЦИИ : Висина x Дијаме

DEN 0.00
Консолидираниот Пластика 32oz Бостон Круг Стискаш Шишиња со Yorker Издавање Капа, 6 Pack Обновено
Консолидираниот Пластика 32oz Бостон Круг Стискаш Шишиња со Yorker Издавање Капа, 6 Pack

БостонТркалезна пластика стискаш шишиња се одлични за чување и издавање на широк спектар на производи.�

DEN 263.76