Deflecto Saver Боја Палета и Мешање на Послужавник, 10 x 10.675', Сива

Deflecto Saver Боја Палета и Мешање на Послужавник, 10 x 10.675', Сива

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Чувајте ги вашите бои свежи и спремни за употреба со нашите Боја Saver боја палета и мешање на послужавник.Оваа херметички и течење-доказ фах карактеристики 18 боја бунари и мешање области.Изработени од не-porous материјал за лесно чистење и одржување.Јасно, отстранлив мешање фах продавници во капакот.Најдобро за употреба со акварел и масло бои.Чувајте ги вашите бои свежи и спремни за употреба со нашите Боја Saver боја палета и мешање на послужавник!Оваа херметички и течење-доказ фах карактеристики 18 боја бунари и мешање области.Изработени од не-porous материјал, тоа е лесно да се чисти и да се одржуваат за долгорочна употреба.Јасно, отстранлив мешање фах продавници во капакот и е најдобар се користи со акварел и масло бои.

Избор на клиент

АМЕРИКАНСКАТА Уметност Снабдување 8 x 12 Големи Дрвени Овален Облик на Уметникот Сликарска Палета со Палецот Дупка - Дрво Обновено
Акрилик Масло Палета на Бои Artelier Херметички 330x230x30 Lidded Пластични Палета 24 ХЕРМЕТИЧКИ (4B Уметност Молив x 2 Обновено
Акрилик Масло Палета на Бои Artelier Херметички 330x230x30 Lidded Пластични Палета 24 ХЕРМЕТИЧКИ (4B Уметност Молив x 2

За на доградба на Акрилни Бои, Постер Бои и Масло Бои.Лесно да се Чисти со Пилинг Исклучување Сува Боја.С�

DEN 472.80
Suwimut 2 Парчиња Порцелански Акварел Бои Палета, 7-Добро Круг Уметник Мешање Боја Лента за Акварел Gouache Акрилик Маслото, Обновено
uxcell Пластични Уметник Акварел Бои Плоча Фах Мешање Палета 22 x 17 x 0,8 см Бела Обновено
uxcell Пластични Уметник Акварел Бои Плоча Фах Мешање Палета 22 x 17 x 0,8 см Бела

Погоден за сите вода со седиште во медиумите.Боја фах има шест круг бунари и четири правоаголни велс.Тра

DEN 215.76
Кутија Партнери Работ Заштитници - Пропадна Многу, 3 x 24 225-1100 Секој по Пропадна Обновено
Кутија Партнери Работ Заштитници - Пропадна Многу, 3 x 24 225-1100 Секој по Пропадна

1100 секој по пропадна.Пропадна многу работ заштитници.Превозот Резерви.Работ заштитници се стабилизира

DEN 0.00
Рог Празни Акварел Палета Коцки (2-Пакет со 72 Замена Тави); 12-Count Половина Тави Боја Случаи Сет од 2 Патување-Големина Обновено
Bonarty 2 парчиња Професионални Акрилни Овална Плоштадот Боја Мешање Фах Палета Уметник Материјали Обновено
Bonarty 2 парчиња Професионални Акрилни Овална Плоштадот Боја Мешање Фах Палета Уметник Материјали

Погоден за акварел, масло сликарство, акрилик, gouache и други пигменти.Боја лента со палецот дупка.Мала теж

DEN 0.00
MEEDEN 8-Добро Керамички Уметникот Бои Палета, Плоштад Порцелански Акварел Палета, Бела Керамички Мешање Послужавник за Обновено
Mornenjoy 7 И Порцелан, Керамика Акварел Бои Палета Мешање Фах Цвет Палета Сликарство Мешање Палета Плочи,Акварел Јадење Обновено
5pcs Бела Слика Палета Ножеви Пластични Боја Уметност Пигмент Spatulas Обновено
5pcs Бела Слика Палета Ножеви Пластични Боја Уметност Пигмент Spatulas

【ПЛАСТИЧНИ】Нашата палета нож е изработен од пластика, кои се трајни и лесни да се чистат 【МАЗНА РАЧКА�

DEN 0.00
Nobranded 2 парчиња Измешани 2 Акварел Палета Бои Кутија Бои Контејнери Уметност Резерви Обновено
Nobranded 2 парчиња Измешани 2 Акварел Палета Бои Кутија Бои Контејнери Уметност Резерви

2 парчиња (розова +Сина)професионален уметник боја палета , свитлива палета , погоден за акварели, gouache, ма

DEN 239.76
Бела Бора Пластични Палета за Нафта, Акварели & Акрилни Бои - Вештин член 20 Бунари, 13 x 10 Обновено
Бела Бора Пластични Палета за Нафта, Акварели & Акрилни Бои - Вештин член 20 Бунари, 13 x 10

16 Боја велс : 4 плоштад, 4 кружни и 8 мали кружни.Пластични палета за задржување на масло, акварел или догра

DEN 0.00
(25) од Магацин Рек Етикети, Палети Рек Крстот Зрак Капацитет Индустриски Налепници за Безбедност Магацин Обновено
(25) од Магацин Рек Етикети, Палети Рек Крстот Зрак Капацитет Индустриски Налепници за Безбедност Магацин

Индустриска Сила Склад Безбедност Налепници Состанок БЗР Барањата.Светла за Предупредување Етикета за

DEN 0.00
BAZIC Круг 10-Мешање Палета, Пластични Боја Лента на Палети за на доградба на Акрилни Масло Акварел DIY Занает Професионални Обновено
Justrite Manufacturing Company ДОО 28624 - Истури Палета - Полипропилен, 2500 lb Капацитет, 66 gal Sump Капацитет, Forkliftable Обновено
Justrite Manufacturing Company ДОО 28624 - Истури Палета - Полипропилен, 2500 lb Капацитет, 66 gal Sump Капацитет, Forkliftable

тип : Палети.складирање на ветер : Вертикални.број на тапани : 2 боја : Жолта.sump капацитет : 66 гал.Специфика�

DEN 0.00