Занитвам Пиштол FUMETAX 10.5 4 во 1 Професионални Занитвам Алатки Една Рака Прирачник Занитвам Пиштол со Преносни Клуч, Не се лизга, Естетски, Трајни ШВ-8122002

Занитвам Пиштол FUMETAX 10.5 4 во 1 Професионални Занитвам Алатки Една Рака Прирачник Занитвам Пиштол со Преносни Клуч,

DEN 359.76

Обновено

Достапно за нарачка

【4 Популарни Занитвам Големини】 : На FUMETAX Рака Riveter accommodates 4 различни големини на заковки, во 3/32 "(2.4 mm), 1/8" (3.2 mm), 5/32 "(4.0 mm) и 3 / 16 "(4.8 мм) таа ги исполнува повеќето DIY потреби. 【Цврсти и издржливи】 : На рачки изработени од отпорни челик со дебелина од 2mm со кој се гарантира долг животен век.Тоа може да биде фиксиран на 2 до 3мм дебели челични плочи. 【Солиден Материјал】 : Алуминиум легура тело за обезбедување на премиум анти- ' рѓа перформанси. 【Удобно да се Носат】 : Ергономски дизајн, не се лизга поместена рачки за максимална се вклопуваат и удобност. 【Широка примена】 : Тоа може да биде фиксиран на 2 до 3мм дебели челични плочи.Погоден за автомобил, велосипед, брод, градина алатки, алуминиум обвивка профили, алуминиумски врати, кујнски апарати и резервни делови.

Избор на клиент

Ски-Doo/Море-Doo/Да-Сум Нов ОЕМ 5 Pack Поп Занитвам, 390409600, 390907700, 293150104 Обновено
Ски-Doo/Море-Doo/Да-Сум Нов ОЕМ 5 Pack Поп Занитвам, 390409600, 390907700, 293150104

Се продаваат како еден пакет од Пет (5) менито што се Заковки.Друг Дел #s : 390910600 (Сино Кадифе), 293150066 (Црвено).

DEN 0.00
Голема ROC HRB Еден Начин Рака Riveter (9-1/2/40Rivets/Голема Сл.C) Обновено
Голема ROC HRB Еден Начин Рака Riveter (9-1/2/40Rivets/Голема Сл.C)

40 Навртки.Четири брзо префрлување заврткаво, млазници.Млазницата големина : 3 / 32", 1 / 8", 5 / 32", 3 / 16".Винил об

DEN 0.00
Dorman 963-224 Пред се Вози Тип Занитвам-Џип-Дупка Големина-9.5 mm Компатибилен со Изберете Џип Модели, 2 Пакет Обновено
Dorman 963-224 Пред се Вози Тип Занитвам-Џип-Дупка Големина-9.5 mm Компатибилен со Изберете Џип Модели, 2 Пакет

Директна замена на оваа брана се покријат трим панел retainer натпревари вклопуваат и во функција на фабри�

DEN 299.76
Рака Riveter Главата, Лесен за Користење, Ефикасен Заштеда на Пазарот на Отпорност на Абење Возбудлив Алатка, Дупчење Дом Обновено
Рака Riveter Главата, Метал Возбудлив Алатка, Ефикасна за Орев Riveters Занитвам Дупчење Дома(2) Обновено
Рака Riveter Главата, Метал Возбудлив Алатка, Ефикасна за Орев Riveters Занитвам Дупчење Дома(2)

Мали димензии и лесно да се носат, поефикасно.Премиум метал материјал, подолг сервисен живот и отпорнос�

DEN 0.00
126Pcs Нерѓосувачки Челик Занитвам Пиштол M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Прирачник Возбудлив Алатка за Полнење Рака Riveter Обновено
126Pcs Нерѓосувачки Челик Занитвам Пиштол M3 M4 M5 M6 М8 M10 М12 Прирачник Возбудлив Алатка за Полнење Рака Riveter

Лесен за користење : На ергономски двојно соединение зглоб рачка на занитвам пиштол може да го зголеми п

DEN 2397.36
Резервни Вилици За Riveter 2478/3250 Обновено
Резервни Вилици За Riveter 2478/3250

Резервни Вилици за Ласерски 2478, 3250,3597,3736 Британскиот алатка компанија со седиште во Warwickshire, Велика Брит�

DEN 0.00
Гениј Алатки 1/4 Ultry Должност Воздух Riveter - 503100 Обновено
Гениј Алатки 1/4 Ultry Должност Воздух Riveter - 503100

Гениј Алатки 1 / 4" Ultry Должност Воздух Riveter 503100 СПЕЦИФИКАЦИИ 90 psig Воздушен Притисок, 3,099 lbs...

DEN 0.00
Sealey Ер/Хидраулични Riveter Тешки-Должност Вакуум Систем Обновено
Sealey Ер/Хидраулични Riveter Тешки-Должност Вакуум Систем

Ер / Хидраулични Riveter Вакуум Систем.Riveters.Вакуум Екстракција.Моќна алатка погоден за алуминиум, челик, од

DEN 0.00
BORNTUN Воздух Занитвам Пневматски Пиштол Поп Хидраулични Riveter Ефикасна Тешки Возбудлив Алатки 90 PSI Обновено
BORNTUN Воздух Занитвам Пневматски Пиштол Поп Хидраулични Riveter Ефикасна Тешки Возбудлив Алатки 90 PSI

, погоден за фабрика производство линии, продавници и лична употреба.6 кг Максимална : 11.2 mm), 3 / 32инчен(2 ▲ �

DEN 311.76
Занитвам Пиштол, IndustrialGrade DoubleHandle Riveter Прирачник Riveter Возбудлив Rivnut Орев Пиштол на Главата Алатка Обновено
Занитвам Пиштол, IndustrialGrade DoubleHandle Riveter Прирачник Riveter Возбудлив Rivnut Орев Пиштол на Главата Алатка

Површината на nosepiece е никел / фосфат третман, убава и не е лесно да ' рѓа.TPR rubberized се справи со спогодба со е

DEN 863.76
JUSTCHENGLONG Слепи Занитвам Навој Вметнете Рака Возбудлив Комплет Ореви Riveter Алатка Кутија Сет Рака Прирачник Поправи Обновено
RZX 14 Занитвам Орев Алатка, Рака Riveter Пиштол Слепи Занитвам орев ,Вметнете rivnut Занитвам ги поставува стандардите Обновено
Bryke Трки Голема Глава Мелница Заковки Поп Заковки 1/8 Експлодира Три Виткање Заковки 250ct Обновено
Bryke Трки Голема Глава Мелница Заковки Поп Заковки 1/8 Експлодира Три Виткање Заковки 250ct

Голема Глава 1 / 8" Заковки.Стил : Експлодира.Материјал : Алуминиум Ноктите, Алуминиумска Глава.Контрола О�

DEN 299.28
7250061 GESIPA АЛАТКА ДЕЛОВИ GESIPA ACCUBIRD CORDLESS ЗАНИТВАМ АЛАТКА ЗА ПОЛНЕЊЕ 14.4 V W/БАТЕРИЈА, Обновено
7250061 GESIPA АЛАТКА ДЕЛОВИ GESIPA ACCUBIRD CORDLESS ЗАНИТВАМ АЛАТКА ЗА ПОЛНЕЊЕ 14.4 V W/БАТЕРИЈА,

1457248, Gesipa Батеријата Алатка Accubird 14.4 V Cordless Занитвам Алатка W / Батерија Полнач Случај & 4 Носот Совет Големи

DEN 401.76
UTOOL Мотоцикл Вози Синџир Прекинувач Riveter Машина Алатка за Сечење Поставени Комплет Обновено
UTOOL Мотоцикл Вози Синџир Прекинувач Riveter Машина Алатка за Сечење Поставени Комплет

Мотоцикл Вози Синџир Прекинувач Riveter Машина Алатка За Сечење.Кам Синџир Прекинувач Riveter Паузи и Навртки

DEN 0.00
Чикаго Пневматски 3/16 Инчен Воздух Riveter Обновено
Чикаго Пневматски 3/16 Инчен Воздух Riveter

Воздухнапојува слепи занитвам инсталација на алатки компресира слепи заковки да се приклучат на две па

DEN 11753.52
Allstar Перформанси ALL56232 1.645 Дијаметар x 2.100 UHL x 0.500 Дупка Големина Челик Контрола Рака Черупка Обновено
Allstar Перформанси ALL56232 1.645 Дијаметар x 2.100 UHL x 0.500 Дупка Големина Челик Контрола Рака Черупка

пакет висина : 3.302 cm.пакет должина : 10.921 cm.пакет ширина : 9.144 cm.Тип на производ : АВТО ДЕЛ.Allstar Челик Контрола

DEN 0.00
Сигурен Воздухот Алатки RAT1218 CherryMax Riveter Обновено
Сигурен Воздухот Алатки RAT1218 CherryMax Riveter

Споредете да Gage Bilt 704 и Цреша 704.70 Инчен (18 мм) мозочен Удар, се Повлече Капацитет : 2,530 lb.noses се продава одде�

DEN 1617.60
Colcolo Мото Велосипед Синџир Прекинувач Splitter Линк Riveter Поправка Поставите Возбудлив Поправка Алатка Обновено
Colcolo Мото Велосипед Синџир Прекинувач Splitter Линк Riveter Поправка Поставите Возбудлив Поправка Алатка

Разноврсна доволно да се користи на cam синџир да се вози синџири или како еден синџир прекинато со турка�

DEN 743.76
M4 Занитвам Орев Пиштол на Главата Прирачник Riveter Совет од Легиран Челик Навој Mandrel Индустриски Материјали, со Дијаметар Обновено
Allstar Перформанси ALL56208 Ниска Триење Топ-во Горниот Топката Заеднички Обновено
Allstar Перформанси ALL56208 Ниска Триење Топ-во Горниот Топката Заеднички

Одговара тип : Универзална Одговара.Вклучени компоненти : Топката Заеднички.Пакет Димензии : 6.2 L x 22.8 H x 14.

DEN 0.00
190 Тип Трајни Рачни Воздух Riveter Пиштол Круг Главата Воздух Занитвам Орев Пиштол Професионални Пневматски Возбудлив Обновено
Професионални Поп Занитвам Пиштол со 200 Заковки Рака Поправка Алатки Riveter, Тешки Рака Riveter Сет за Метални, Дрвени Обновено