Liyeehao Милениче Греење Подлога, Водоотпорен Супер Тенок Електрични Мат Подлога за Кучиња,Мачки и Желка, Авто Постојана Температура, Затворен Brooder Инкубатор за Рептил

Liyeehao Милениче Греење Подлога, Водоотпорен Супер Тенок Електрични Мат Подлога за Кучиња,Мачки и Желка, Авто Постојана

DEN 1591.20

Обновено

Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти и безбедно за вашите миленици.Топлина мат дистрибуира топлинска рамномерно да се супстрат површината.Топлина мат дистрибуира топлинска рамномерно да се супстрат површината.Супер-тенок дизајн со максимална флексибилност.Температурата е прилагодлив со користење на ротари switch.Карактеристики : Направен од високо квалитетни пластични материјали, цврсти и безбедно за вашите миленици.Спецификација : Состојба : Сосема нов Материјал : Пластични Боја : Црна Моќ : 5 W / 7 W / 14 W / 20 W (Изборен) Моќност 5 W 7 W 14 W 20 W Големина 14 x 15cm / 5.Опис : Ова е високо квалитетни домашни миленици топлина мат.Автоматски термостат, безбедно и водоотпорен.) 28 x 28cm / 11.Супер-тенок дизајн со максимална флексибилност, дистрибуира топлинска рамномерно да се супстрат површината.Исто така, може да се користи за да се изведат желка е јајца во мали кутии.02 инчен (Прибл.Супер-тенок дизајн со максимална флексибилност.54 инчен (Прибл.

Избор на клиент

HGML Милениче Греење Подлога, Водоотпорен Куче Греење Подлога Мат, Затворен Електрични Куче, Мачка Греење Подлога, со Перат Обновено
Sifanhao Милениче Греење Подлога Мачка и Куче Електрични Милениче Греење Подлога Автоматски Термостат Chewable Челик Жица Обновено
Греење Подлога, Безбедно Електрични Треска Топлина Мат USB Греење Подлога за домашно Милениче за Мала Играчка за Mouse Обновено
Uniheat Превозот Потоплите 20+ Часа, 24 Пакет >Плус! Обновено
Uniheat Превозот Потоплите 20+ Часа, 24 Пакет >Плус!

24 Пакет на Uniheat 20+ Час Топлина Пакети **ПОВЕЌЕ** 1 БЕСПЛАТНО 9"x24" Превозот Кеси за да им Помогне на Заклучува

DEN 0.00
homozy 110v Милениче Греење Подлога за Кучиња и Мачки, Ултра Тенки Електрично Загревани Милениче Мат за Влекачи, Змии,Tortise, Обновено
USB Милениче Греење Подлога, 5V Низок Напон, Безбедно Куче Термички Мат, услужни и Топло домашно Милениче на Температура Обновено
Рептил Греење Подлога, Atian Рептил Резервоарот Потопло со Температура Контролер Милениче Топлина Душеци 5W Обновено
Рептил Греење Подлога, Atian Рептил Резервоарот Потопло со Температура Контролер Милениче Топлина Душеци 5W

Како безбедност на претпазливост тоа е најдобро да се обезбеди одреден простор за движење на воздухот...

DEN 0.00
Eujgoov 5V 3-Shift USB Крпа Грејач DC Загрева Облека Подлога Греење Елемент за Пет Потоплите Обновено
Eujgoov 5V 3-Shift USB Крпа Грејач DC Загрева Облека Подлога Греење Елемент за Пет Потоплите

Клиентите кои ги користат во нивната облека, нека ги стави во нивната облека да тест на температура.Преп

DEN 280.56
NUOBESTY 2 парчиња Лесни Милениче Изолација Рампа Пет Затоплување Спиење Мат Топло Рефлексивни Филм Под Резервоар Терариум Обновено