Primeline Премиум Мал I. D. Speargun Бенд Гумени Цевки 5/8in(16mm) К. Г. 1/16in(1.5 мм) I. D. (Одберете ја Должината/Боја)

Primeline Премиум Мал I. D. Speargun Бенд Гумени Цевки 5/8in(16mm) К. Г. 1/16in(1.5 мм) I. D. (Одберете ја Должината/Боја)

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

5/8in(16mm) надворешен Дијаметар x Мал 1/16in(1.5 мм) Внатре во Дијаметар. 75% помал внатрешен волумен значи повеќе гума и помалку вода упад за супериорни перформанси.Произведени од страна на Primeline Индустрии, на светските водечки производител на speargun цевки.Боја и Големина на : (Изберете Боја и Должина).Производителите Дијаметар Толеранција : +/- 0.02 во.Квалитетот дебели ѕидови латекс цевки.Произведени од страна на светската лидер на Primeline Индустрии.Популарни апликации вклучуваат изработка speargun бендови и отпор опрема за вежбање .Претпазливост : Не треба да се постапува од страна на оние кои се алергични на латекс.Овој производ може да се користи за правење делови компатибилен со некои од производите од следниве производители : A. B. Biller, Daryl Вонг, Riffe, Ален Роб, Spearfishing Специјалитети, Хамилтон, Пикасо,Cressi-Sub, Глупак, Maorisub, Александар, JBL, Море Hornet, Seasniper, Poseidonsub, Spetton, Rabitech, Patco, Mako, Mythicon, Bandito.Spearit Група ДОО нема поврзаност со овие производители.

Избор на клиент

Глупак Еволуција^2, Алуминиум Барел Speargun, Направени во Хаваи Обновено
Глупак Еволуција^2, Алуминиум Барел Speargun, Направени во Хаваи

174 Топлина Третираат Нерѓосувачки Челик Ајкулаперка Вратило, Двојна Моќ Хеликс Бендови.Авион Одделение

DEN 0.00
Palantic Spearfishing 104cm Сина Алуминиум Безбедност Speargun Харпун со Ракавици Обновено
Palantic Spearfishing 104cm Сина Алуминиум Безбедност Speargun Харпун со Ракавици

Лесно да се носат и лесен за употреба, ultralight.Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум со антикорозија сло�

DEN 0.00
AB Biller Редизајниран Професионални Speargun, од не ' Рѓосувачки или Дрво (Направен во САД) Обновено
AB Biller Редизајниран Професионални Speargun, од не ' Рѓосувачки или Дрво (Направен во САД)

Се прилагодува и за двете десната и левата рака позиција.Како ефикасен копје Ловец, ќе треба да има тиши�

DEN 0.00
Westin WS07103 5398-0063 Мајк На Штука Тешко и Опрема за Риболов Обновено
Westin WS07103 5398-0063 Мајк На Штука Тешко и Опрема за Риболов

Пакет должина : 3.8 cm.Пакет ширина : 11.2 cm.Пакет висина : 33.9 cm.Тип на производ : ОПРЕМА за РИБОЛОВ.Б WT46 P Weasel jiggin

DEN 0.00