Брендон од страна на Меѓународните Sterling Silver Вечера Тап Нож 9 5/8 Flatware

Брендон од страна на Меѓународните Sterling Silver Вечера Тап Нож 9 5/8 Flatware

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Состав : Стерлинг Сребро, Вклучени Иновации И Подобрувања : Меѓународни Фунта Сребро.Возраст : 1900-1940, Производител : International.Бренд : International.Модел : Брендон.Тип : Flatware - Ножеви.Брендон од International Sterling сребро шупливи се справи со тап нож Вечера Нож 9 5/8 во моделот Брендон од страна на Меѓународни.Тоа не е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Избор на клиент

Вечера Нож Aperto од страна на Врховниот Прибор за јадење Towle Јапонија 18-8 Нерѓосувачки Flatware 8 1/4 Обновено
Вечера Нож Aperto од страна на Врховниот Прибор за јадење Towle Јапонија 18-8 Нерѓосувачки Flatware 8 1/4

Земја / Регион На Производство : Јапонија, Производителот : Towle, Стил : Модерна.Рачка Материјал : Нерѓосува

DEN 0.00
La Salle од Dominick & Haff Sterling Silver Вечера Нож француски 9 1/2 Обновено
La Salle од Dominick & Haff Sterling Silver Вечера Нож француски 9 1/2

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Dominick во моделот LA SALLE ОД DOMINICK HAFF.Тоа е monogrammed(MONOS ВАРИРА) и е во одли

DEN 1514.40
Свадба Чипка од Lunt Фунта Редовни Нож 9 1/4 Flatware Обновено
Свадба Чипка од Lunt Фунта Редовни Нож 9 1/4 Flatware

Возраст : Пост1940, Состав : Стерлинг Сребро.Бренд : Lunt.Модел : Булчински Чипка.Тип : Нож.Производител : Lunt.Св�

DEN 1176.00
Mepra Mediterranea 54-Парче Прибор За Јадење Сет, Од Не ' Рѓосувачки Челик Обновено
Mepra Mediterranea 54-Парче Прибор За Јадење Сет, Од Не ' Рѓосувачки Челик

На прибор за јадење поставен има модерна заврши што го прави погоден за било која се заедно.Материјалот

DEN 0.00
Knork Фалсификувани Оригинални Вечера Нож Отвори Акции, Сјај Обновено
Knork Фалсификувани Оригинални Вечера Нож Отвори Акции, Сјај

Ова е појавување на вечера нож до Knork Оригиналното место на поставување (flatware set).Дизајниран со удобност,

DEN 0.00
Oneida Saumur Табела Ножеви (Сет од 12) Обновено
Oneida Saumur Табела Ножеви (Сет од 12)

Домот Американски и Европски Decors.Континентална Големината На Располагање.Се препорачува за употреба в�

DEN 2761.92
Stuyvesant од страна на Меѓународните Sterling Silver Вечера Нож Обновено
Stuyvesant од страна на Меѓународните Sterling Silver Вечера Нож

Проверете ја нашата инфо серија за собирање на сребро на You Tube : STUYVESANT ОД INTERNATIONALSterling Сребро ВЕЧЕРА НОЖ ШУ

DEN 0.00
Англиски Onslow од Worcester Sterling Silver Вечера Нож 10 Преданија Flatware Обновено
Англиски Onslow од Worcester Sterling Silver Вечера Нож 10 Преданија Flatware

Производител : Worcester, Тип : Flatware Ножеви.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : Пост1940 Година Бренд : Worcester.Моде�

DEN 0.00
Вечера Ножеви Сет Од 6, Berglander Нерѓосувачки Челик Сјајна Огледало Вечера Нож, Нож За Путер Засилувач Табела Ножеви Обновено
Mepra AZB10121103 Табела Нож Ginevra, од не ' Рѓосувачки Челик Обновено
Mepra AZB10121103 Табела Нож Ginevra, од не ' Рѓосувачки Челик

ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење прибор за јадење поставен е направена со користење дебели

DEN 0.00
Стариот англиски јазик од страна на Towle Sterling Silver Редовни Тап Нож 8 1/2 Flatware Античкиот Обновено
Стариот англиски јазик од страна на Towle Sterling Silver Редовни Тап Нож 8 1/2 Flatware Античкиот

Производител : Towle, Моделот : Стар Англиски.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : 18501899 Тип : Flatware Ножеви.Бренд

DEN 1327.20
Ricci Sterling Silver Вечера Нож 9 3/4 Обновено
Ricci Sterling Silver Вечера Нож 9 3/4

Бренд : Ricci.Тип : Flatware Ножеви.Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Ricci.RICCI Sterling silver шупливи се справи со �

DEN 3096.00
Амазон Основите Нерѓосувачки Челик Вечера Ножеви со Круг Работ, Пакет на 12 Обновено
Амазон Основите Нерѓосувачки Челик Вечера Ножеви со Круг Работ, Пакет на 12

Сет од 12 нерѓосувачки челик ножеви за трпезарија, кујна или ресторан употреба.Едноставен дизајн може да

DEN 350.88