Брендон од страна на Меѓународните Sterling Silver Вечера Тап Нож 9 5/8 Flatware

Брендон од страна на Меѓународните Sterling Silver Вечера Тап Нож 9 5/8 Flatware

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Состав : Стерлинг Сребро, Вклучени Иновации И Подобрувања : Меѓународни Фунта Сребро.Возраст : 1900-1940, Производител : International.Бренд : International.Модел : Брендон.Тип : Flatware - Ножеви.Брендон од International Sterling сребро шупливи се справи со тап нож Вечера Нож 9 5/8 во моделот Брендон од страна на Меѓународни.Тоа не е monogrammed и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Избор на клиент

Mepra AZ10111103 Табела Нож Луна, од не ' Рѓосувачки Челик Обновено
Mepra AZ10111103 Табела Нож Луна, од не ' Рѓосувачки Челик

Изработени со највисок квалитет од нерѓосувачки челик.Многу издржливи, ергономски.Машина за миење садо

DEN 1987.20
Mepra AZB1097C1103 Табела Нож Coccodrillo Oro, Црна Обновено
Mepra AZB1097C1103 Табела Нож Coccodrillo Oro, Црна

На Coccodrillo flatware колекција е исклучиво наменета во Италија од страна на Mepra дизајнери.Секоја единствена де

DEN 2232.00
Valueline - Власт Нерѓосувачки Flatware Вечера Нож, 3 Дузина Обновено
Valueline - Власт Нерѓосувачки Flatware Вечера Нож, 3 Дузина

Димензии : *Околу 8" l.Answer : ___________________________ Note : машина за миење Садови безбедно.Овој производ е конкурентни

DEN 0.00
Walco 1145 Barclay - Med Тежина 18/0 Вечера Нож - Случајот на 1 Дузина Обновено
Walco 1145 Barclay - Med Тежина 18/0 Вечера Нож - Случајот на 1 Дузина

Модел # : 1145 Материјал : 18 / 0 Нерѓосувачки Челик.Модел : Barclay™.Должина : 85 / 8" 18% хром.Walco Нерѓосувачки Barclay™ 85

DEN 0.00
Grunwerg Пакет на 12 Dubarry Табела Ножеви, 22.5 x 2 x 0.5 cm, Челик 12 Пакет Обновено
Grunwerg Пакет на 12 Dubarry Табела Ножеви, 22.5 x 2 x 0.5 cm, Челик 12 Пакет

Вредност Прибор за јадење, Стилски Дизајн – Табела Ножеви (220mm).Издржливи 18 / 0 Нерѓосувачки Челик со Огле

DEN 820.80
Lenox Студио Вечера Нож Обновено
Lenox Студио Вечера Нож

Направена од 18 / 10 Нерѓосувачки Челик.Парче е убаво дизајнирана во "Вечера" големината.Идеален за неформ�

DEN 0.00
Crestware Belinda Вечера Нож, 12-Пакет Обновено
Crestware Belinda Вечера Нож, 12-Пакет

Професионална одделение.За комерцијална употреба.Издржливи, тешка тежина.Економски, нож.Висок квалите�

DEN 0.00
Oneida Вечера Ножеви Flatware, Поставување на 36, Сребро. Обновено
Oneida Вечера Ножеви Flatware, Поставување на 36, Сребро.

Убава и Елегантна, ВисокоКвалитетни Заврши.Извонредна Издржливост.Се препорачува за употреба во Здрав�

DEN 0.00
Вечера Нож Aperto од страна на Врховниот Прибор за јадење Towle Јапонија 18-8 Нерѓосувачки Flatware 8 1/4 Обновено
Вечера Нож Aperto од страна на Врховниот Прибор за јадење Towle Јапонија 18-8 Нерѓосувачки Flatware 8 1/4

Земја / Регион На Производство : Јапонија, Производителот : Towle, Стил : Модерна.Рачка Материјал : Нерѓосува

DEN 0.00
Floreale од Zaramella Argenti италијански Sterling Silver Вечера Нож 9 7/8 Обновено
Floreale од Zaramella Argenti италијански Sterling Silver Вечера Нож 9 7/8

Производител : Zaramella Argenti, Моделот : Floreale ака Флорални.Состав : Стерлинг Сребро, Тип : Нож.Возраст : Пост1940 Г

DEN 0.00