Cat6 Етернет Кабел 75 FT Бела, BUSOHE Мачка-6 Рамен RJ45 Компјутер на Интернет LAN Мрежата Ethernet Patch Кабел Мозок - 75 Метри

Cat6 Етернет Кабел 75 FT Бела, BUSOHE Мачка-6 Рамен RJ45 Компјутер на Интернет LAN Мрежата Ethernet Patch Кабел Мозок -

DEN 407.76

Обновено

Достапно за нарачка

24 во (6mm) Дебелина : 0.Купи со Доверба Сите BUSOHE Ethernet кабли доаѓаат со 30-дневна гаранција за враќање на парите за која било причина и 18-месечна гаранција за квалитет на прашања поврзани.Изграден за Брзина и Сигурен Поврзување На Интернет кабелот е способен да пренесува податоци со брзина до 1.Неговото рамно природа ви овозможува да извршите оваа жица совршено низ ѕид, заедно подот, околу рамка на врата, или под теписи и килими.Доаѓа со 30 БЕСПЛАТНИ монтажа на кабел клипови (повеќе или помалку); ROHS ОВЖС/минлив исхемичен напад во согласност; 30 ден пари гаранција за враќање на, 18-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите.На Intelart рамен Ethernet кабли се супер флексибилна кога се работи под тепих, зад мебел или свиткана во рамнината на нејзината тенка пресек како што се врати, ротирачки оружје, фиоки и слично, подобрување на изгледот на вашиот дом или канцеларија жици.Станот кабел дизајн, во дебелина од само 1,5 mm, помага да се избегне испреплетени кабли и заштедува простор.Во однос на Мачка 5e печ мозок, толку повеќе строгите спецификации и подобрување на квалитетот во извртување на жици, обезбедуваат подобра заштита од crosstalk, шум и интерференција.Тоа е доста издржливи, а исто така се доволно флексибилен за да се заврши околу агол.Спецификации : Тип : Мачка-6 4-Пар во UTP пропусниот Опсег : 250 MHz Брзината на Трансфер на Податоци : 1 Gbps Диригенти : 32 AWG Заробени Голи Бакар Конектори : позлатени RJ45 (8 P8 C) Жици Стандард : 568 B Ro HS : Потврди Јакна Материјал : ПВЦ Ширина : 0.

Избор на клиент

MyCableMart 20ft Cat6 Аглеста-UP Ethernet RJ45 Patch Кабел, Не СТАРТУВА, Црна Обновено
MyCableMart 20ft Cat6 Аглеста-UP Ethernet RJ45 Patch Кабел, Не СТАРТУВА, Црна

ИСПОРАКА ТЕЖИНА (Секоја од нив) : 0.55 lbs.Се поврзува било CAT6 апликација како што е компјутер за центар, patch pa

DEN 0.00
GearIT Мачка 6 Етернет Кабел 6 ft (24-Pack) - Cat6 Patch Кабел, Мачка 6 Patch Кабел, Cat6 Кабел, Мачка 6 Кабел, Cat6 Етернет Обновено
GearIT Мачка 6 Етернет Кабел 6 ft (24-Pack) - Cat6 Patch Кабел, Мачка 6 Patch Кабел, Cat6 Кабел, Мачка 6 Кабел, Cat6 Етернет

Висока прецизност, Мачка 6, ANSI / минлив исхемичен напад568Ц 2 во согласност, ETL Потврдена, Ethernet LAN patch кабел, п

DEN 0.00
UGREEN Мачка 6 Етернет Кабел Плетенка Cat6 Gigabit и RJ45 Приклучок Cat6 100 Пакет RJ45 Помине Преку Приклучокот Завршува Обновено
UGREEN Мачка 6 Етернет Кабел Плетенка Cat6 Gigabit и RJ45 Приклучок Cat6 100 Пакет RJ45 Помине Преку Приклучокот Завршува

Gigabit Ethernet Кабел : UGREEN Cat6 Етернет кабел поддржува до 1000 Mbps трансфер на податоци (10x во споредба со Cat5e со 100 Mb

DEN 515.76
NavePoint Cat6 (ЦЦА), 500ft, Бели, Цврсти најголемиот Дел Етернет Кабел, 550MHz, 23AWG 4 Пар, Unshielded Извртени Пар (UTP) Обновено
NavePoint Cat6 (ЦЦА), 500ft, Бели, Цврсти најголемиот Дел Етернет Кабел, 550MHz, 23AWG 4 Пар, Unshielded Извртени Пар (UTP)

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ, НИСКА ЦЕНА ЕТЕРНЕТ КАБЕЛ.Погоден за Ethernet инсталација во дом или канцеларија 10 / 100 / 10

DEN 1367.04
Кабел Прашања 5-Pack 1-Нога Snagless Краток Cat6 Ethernet Кабел (Cat6 Кабел, Мачка 6 Кабел) во Сина & 5-Pack 3-Нога Cat6A Обновено
Кабел Прашања 5-Pack 1-Нога Snagless Краток Cat6 Ethernet Кабел (Cat6 Кабел, Мачка 6 Кабел) во Сина & 5-Pack 3-Нога Cat6A

Високи Перформанси Интернет кабел е Cat6 оценет; Етернет кабелот со 24 AWG бакарна жица обезбедува универза�

DEN 570.96
Етернет Кабел Extender,RJ45 Спојка, во Согласност Спојка за Cat7/Cat6/Cat5e/cat5 Етернет Кабел Extender Конектор - Ethernet Обновено
Етернет Кабел Extender,RJ45 Спојка, во Согласност Спојка за Cat7/Cat6/Cat5e/cat5 Етернет Кабел Extender Конектор - Ethernet

❤️RJ45 спојка се користи за поврзување на две машки ethernet кабли заедно и да се прошири на должината на ете�

DEN 143.76
RJ45 конектори RJ-45 Cat5 Машки да се Женски Ethernet Мрежа Продолжување Кабел Кабелот Панел Планината + Завртки 30cm - Обновено
RJ45 конектори RJ-45 Cat5 Машки да се Женски Ethernet Мрежа Продолжување Кабел Кабелот Панел Планината + Завртки 30cm -

Кабел должина : 5m.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Производи статус : АКЦИИ.Тип : Ethernet Кабли.Објекто

DEN 128.40
Tripp Лајт - 50Pk 7Ft Cat6 Rj45 Производот Категорија: Кабли Компјутер & Av/Network Мачка 6 Patch Обновено
Tripp Лајт - 50Pk 7Ft Cat6 Rj45 Производот Категорија: Кабли Компјутер & Av/Network Мачка 6 Patch

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
Вредност 21.99.1438 15 m UTP PatchCord Cat6a Етернет Кабел - Жолта Обновено
Вредност 21.99.1438 15 m UTP PatchCord Cat6a Етернет Кабел - Жолта

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
Youanshanghang LIN Мрежен Кабел 7.6 m CAT8 Компјутер Префрлете Рутер Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе Обновено
Youanshanghang LIN Мрежен Кабел 7.6 m CAT8 Компјутер Префрлете Рутер Ултра-Тенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе

7.6 m CAT8 Компјутер Префрлете Рутер Ултратенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе RJ45 1 На оваа висококвал�

DEN 0.00
90 степени Десен Агол Cat6 Етернет Кабел за Продолжување RJ45 Мачка 6 Машки да се Женски Ethernet LAN Мрежата Кабел Адаптер Обновено
164 ft/50m Ethernet Мрежа најголемиот Дел Кабел | FTP 23AWG Заштитените Gigabit Анти-Притискање Интернет Кабел Отворено Обновено
164 ft/50m Ethernet Мрежа најголемиот Дел Кабел | FTP 23AWG Заштитените Gigabit Анти-Притискање Интернет Кабел Отворено

Ова вклучува Xbox, PS4, HDTV, прекинувачи, принтери.Внатрешна и надворешна сигналите не се атенуирани.Едноста�

DEN 0.00
Конектори Cat6 Етернет Кабел за Продолжување RJ45 Мачка 6 Машки да Rj45 Женски Ethernet LAN Мрежата Кабел Адаптер за Лаптоп Обновено
Cmple - Мачка-6 Цврст PVC UTP 23AWG Голи Бакар ЦМР Кабел со Gigabit Ethernet Сива Обновено
Cmple - Мачка-6 Цврст PVC UTP 23AWG Голи Бакар ЦМР Кабел со Gigabit Ethernet Сива

214 Доаѓа во повлече, нога обележани и лесно за користење кутија за Кабел Должина : 1000ft Кабел Диригент Мат�

DEN 4232.88
trueCABLE Cat6 Заштитените Столб (ЦМР), 1000ft, Розова, 23AWG Солидна Голи Бакар, 550MHz, ETL Наведени, Целокупната Фолија Обновено
trueCABLE Cat6 Заштитените Столб (ЦМР), 1000ft, Розова, 23AWG Солидна Голи Бакар, 550MHz, ETL Наведени, Целокупната Фолија

Розова столб оценет јакна е за употреба во меѓу катови, во ѕид, и неplenum простори ✓ ЗАВЕРЕНА од true CABLE.Пого

DEN 0.00
Кабел Прашања УЛ Наведени 12-Порта Cat6, Мачка 6 Вертикална Мини Patch Panel со 89D Заградата & 25-Pack Cat6 RJ45 Корекција Обновено
Кабел Прашања УЛ Наведени 12-Порта Cat6, Мачка 6 Вертикална Мини Patch Panel со 89D Заградата & 25-Pack Cat6 RJ45 Корекција

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1190.16
L-Com/Бесконечна Електроника - TRD695ASZBLK-15 - LSZH Заштитените Категорија 6a Кабел, RJ45 / RJ45, 26AWG Заробени, Црна, Обновено
L-Com/Бесконечна Електроника - TRD695ASZBLK-15 - LSZH Заштитените Категорија 6a Кабел, RJ45 / RJ45, 26AWG Заробени, Црна,

нова Ниска Чад Нула Халоген Јакна (LSZH) серија на кабли се исполнат строгите барања на нова.нова Ниска Чад

DEN 1534.80
gofanco 100ft Unshielded UTP Ethernet CAT6 Кабел - Чист Бакар Кабел, 23AWG, EIA-568-B Стандарди, Идеален за МАЧКА Обновено
gofanco 100ft Unshielded UTP Ethernet CAT6 Кабел - Чист Бакар Кабел, 23AWG, EIA-568-B Стандарди, Идеален за МАЧКА

✔ 100% ЧИСТ БАКАР – идеален за високи перформанси A / V сигнал трансфери со помалку DC отпор и сигнал за слаб

DEN 1336.56
NCElec Водоотпорна Рамен Мачка 6 (Cat6) Етернет Кабел, RJ45 Приклучок, 32AWG, До 1.0 Gbps и 250 MHz (50 Метри, Бела) Обновено
NCElec Водоотпорна Рамен Мачка 6 (Cat6) Етернет Кабел, RJ45 Приклучок, 32AWG, До 1.0 Gbps и 250 MHz (50 Метри, Бела)

Cat6 Етернет Кабел, 32 AWG, 100% Гола Бакар, RJ45 snagless конектор, 6mm ширина, 1.5 мм дебелина.До 1.0 Gbps брзина на пренос с�

DEN 287.76
Отворено Ethernet 330ft Cat6 Кабел, DbillionDa Заштитените Основи УВ Отпорни Водоотпорен Закопан-а во можност Мрежа Кабелот Обновено
Отворено Ethernet 330ft Cat6 Кабел, DbillionDa Заштитените Основи УВ Отпорни Водоотпорен Закопан-а во можност Мрежа Кабелот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2759.76
StarTech.com Бела Моделирани RJ45 UTP Gigabit Cat6 Patch Кабел - 7 Метри (C6PATCH7WH) Боја: Бела Големина: 7 ft/2.1 m Преносни Обновено
StarTech.com Бела Моделирани RJ45 UTP Gigabit Cat6 Patch Кабел - 7 Метри (C6PATCH7WH) Боја: Бела Големина: 7 ft/2.1 m Преносни

50micron злато конектори за да се обезбеди оптимално спроводливост, додека елиминирање на сигналот на мреж�

DEN 479.76
TRENDnet 48-Порта Празно Корекција Заштитените 2U HD Patch Panel, ТЦ-KP48S, 2U 19 Метал Rackmount Домување, Управување Обновено
TRENDnet 48-Порта Празно Корекција Заштитените 2U HD Patch Panel, ТЦ-KP48S, 2U 19 Метал Rackmount Домување, Управување

48порта празно корекција заштитените patch panel 2 U 19" rackmount подготвени.Користење со ТЦK06 C6 A Cat6 A заштитените ко

DEN 1080.48
Црна Кутија 1000' CAT6A 650MHz Солидна најголемиот Дел Кабел F/UTP CMP Зелена Обновено
Црна Кутија 1000' CAT6A 650MHz Солидна најголемиот Дел Кабел F/UTP CMP Зелена

Користење со Црна Кутија; CAT6 A компоненти за 10 GBASEТ канали.Тестирани до 500 MHz.Фолија shield изградба практичн�

DEN 0.00
Monoprice Cat6A Ethernet Patch Кабел - 0.5 Нозе - Црвена (10 Парчиња) Мрежа Интернет-Кабелот, Snagless RJ45 UTP Чисто Голи Обновено
Monoprice Cat6A Ethernet Patch Кабел - 0.5 Нозе - Црвена (10 Парчиња) Мрежа Интернет-Кабелот, Snagless RJ45 UTP Чисто Голи

Високи Перформанси.Потенки и Полесни.Snagless и Тесен Подигање Дизајн.Полесно е да насочите и да ги зачувув�

DEN 0.00
СФ Кабел 1000ft CAT6 Ethernet Мрежен Кабел, 500MHz, 4 Извртени Парови (UTP), Цврсти, 23 AWG, најголемиот Дел Кабел, Сина Обновено
СФ Кабел 1000ft CAT6 Ethernet Мрежен Кабел, 500MHz, 4 Извртени Парови (UTP), Цврсти, 23 AWG, најголемиот Дел Кабел, Сина

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 4804.56