224 Парчиња 16 Листови Целосна Помине Обвива лак Ленти Помине Уметност полски Налепници самолепливи Помине Уметност Decals со Нокти Датотека Нокти за Полнење за Жени, Д?

224 Парчиња 16 Листови Целосна Помине Обвива лак Ленти Помине Уметност полски Налепници самолепливи Помине Уметност Decals

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Она што ќе добиете : ќе добиете 1 парче на нокти датотека и 16 листови помине уметност полски налепници во различни бои и стилови, секој лист сметки за 14 парчиња помине уметност decals во различни големини, целосно 224 парчиња, што е доволно за да одговара на повеќето луѓе е прстите и ќе ви овозможи да се дизајнира различни стилови на ноктите уметнички дела.Широк спектар на usages : оваа група на лак ленти во различни стилови се едноставни за да се создаде различни ноктите, да уживате во среќни време на DIY помине уметност со вашето семејство или пријатели при собирање на семејството и партијата, исто така, погодна за нокти салони; Можете да го дизајн убава нокти за себе пред присутните лица, свадба, фото снимање и така натаму.Стакло нокти датотека понудени : ноктите датотеката, во овој пакет се направи полесно за вас да се smoothen и обликот на вашите нокти и да се направи добра подготовка пред да помине уметност, нежни доволно што се направи помине непречено, без serrated работ, и да се намали помине напукнување, фрагментација или пилинг.

Избор на клиент

Популарната Нокти Пријател Подароци Мода DIY Помине Уметност Декорација за Денот на Вљубените Holographic Помине Decals Обновено
1500+ Модели Божиќ Помине Уметност Налепници Decals, Kalolary самолепливи Нокти Налепници Дедо Мраз Снегулка Снешко Божиќ Обновено
2400 Парчиња 24 Листови ноќта на Вештерките Помине Уметност Налепници Decals, 3D самолепливи ноќта на Вештерките Нокти Обновено
Kalolary 12 Листови Пеперутка Помине Уметност Налепници Decals, 3D самолепливи Пеперутка за Ноктите Уметност Дизајн Пеперутки Обновено
CJESLNA 10 Листови Помине Уметност француски Совети Налепници Форма Дополнителните Водичи Обновено
CJESLNA 10 Листови Помине Уметност француски Совети Налепници Форма Дополнителните Водичи

Да креирате дизајни се гледа на pinterest;Лесно да се однесуваат и да ги отстраните.Линии се совршени и јасни

DEN 2289.60
8 Листови Прозрачна Нокти Налепници и 8 Листови Пламен Нокти Налепници Обновено
8 Листови Прозрачна Нокти Налепници и 8 Листови Пламен Нокти Налепници

Количина : 8 Листови прозрачна помине уметност лепило налепница 3 D помине уметност дизајн, секоја хартиј

DEN 0.00
Froiny 12 Компјутери Помине Уметност Налепница Збор Вода Трансфер Decal Денот на Вљубените Тетоважа Декорација Обновено
Froiny 12 Компјутери Помине Уметност Налепница Збор Вода Трансфер Decal Денот на Вљубените Тетоважа Декорација

Погоден за партиите децата, роденден партии, бич странките, текот на ноќта партии, концерти, пролет парт�

DEN 160.32
156 Парчиња Писмо Помине Studs 3D големи Букви и Кристал Кристал Помине Decals англиската Азбука Помине Уметност Декорација Обновено
20 Листови лак Налепници Целосна Заврши Нокти Сјајот Налепници самолепливи Помине Decal Тебе Боја на Ноктите Ленти Помине Обновено
8 Листови Ласерски Сјајот Помине Уметност Налепници со 18 Листови Шарени Помине Уметност Налепници Обновено
8 Листови Ласерски Сјајот Помине Уметност Налепници со 18 Листови Шарени Помине Уметност Налепници

Количина : 8 Листови цвеќиња помине уметност лепенки 3 D помине уметност дизајн, секоја хартија мерка 4.1 x 2

DEN 0.00
Пламен Помине Уметност Налепници Помине Уметност Материјали Помине самолепливи Decals Holographic Ласерски Оган Пламен Обновено
XSRJ Ontworpen Volledige Обвива Сјајна Помине Уметност Налепница Decals Multicolor Nagel Налепници Ленти DIY Салон Маникир Обновено
XSRJ Ontworpen Volledige Обвива Сјајна Помине Уметност Налепница Decals Multicolor Nagel Налепници Ленти DIY Салон Маникир

Исклучителна нокти налепници може да се користи лесно да се направи нокти повеќе убави.Merknaam : Lamemoria.grootte :

DEN 0.00
Црна Пламен Помине Уметност Фолија Трансфер 10 Листови Помине Уметност Налепници Смешковците Линија Змија Помине Foils Обновено
Sunfairy 22 Листови / Set Злато Помине Уметност Налепници Луксузни Нокти Decals Ласерски Шарм Holographic Металните Букви Обновено
Sunfairy 22 Листови / Set Злато Помине Уметност Налепници Луксузни Нокти Decals Ласерски Шарм Holographic Металните Букви

Одберете го саканиот модел и нежно се држи на нокти со помош на пинцета; 4.Лесен за користење на природни

DEN 0.00
14 Листови ноќта на Вештерките Помине Обвива ноќта на Вештерките Помине Уметност Налепници Лепило лак Налепница Decals Обновено
9 Листови Златни Нокти Налепници и 8 Листови Златни Нокти Налепници Обновено
9 Листови Златни Нокти Налепници и 8 Листови Златни Нокти Налепници

Количина : ќе добиете 9 листови ласерски злато и црна Валентин помине уметност налепници, секоја хартија

DEN 360.00
МОНИКА Помине Уметност Вода Трансфер Налепници - 16Pcs Мешан Модел Python Животни Нокти DIY Помине Decals,Азбука Цвет Уметност Обновено
SADDPA 144 КОМПЈУТЕРИ Маникир Нокти, Ноктите Совети во 6 Бои, Целосна Покриеност Дизајн, Sequins, Дијаманти и Природни Обновено
SADDPA 144 КОМПЈУТЕРИ Маникир Нокти, Ноктите Совети во 6 Бои, Целосна Покриеност Дизајн, Sequins, Дијаманти и Природни

1 Секој дизајн има различна големина, која може да се вклопи во повеќето ноктите 2 Се препорачува за поче�

DEN 1144.80
Среќа Празнична Тигар Година Фенер Mahjong Помине Decals Нокти Додатоци 2022 Нова Година Помине Уметност Тигар Помине Уметност Обновено