HXFENA Круг Трпезариска Маса тањир, Јасно Калено Стакло Мрзливи Сузан Плочата Голем Ротирачки Фах Екранот Ротирачка Чинија за Кујна,Транспарентен,39Inch/100Cm

HXFENA Круг Трпезариска Маса тањир, Јасно Калено Стакло Мрзливи Сузан Плочата Голем Ротирачки Фах Екранот Ротирачка Чинија

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

на 360-Степен Слободно Ротирање Калено Стакло Ротирачки Фах Решава Непријатна Ситуација Која Многу Луѓе НЕ Можат да Добијат Јадења Тие Сакаат на Собирање.Зајакнато Стакло Ротирачки Фах, Мазна и Лизгава, Висока Температура Отпор, Анти-Судир,Ng Beacapacity, долгорочна Употреба.Спречување на Судир на Работ Дизајн е Безбедно да го Користите и да Не ги Повредат Вашите Раце.Можете Да Имате Оброк со Вашето Семејство Без да се Грижиш За Безбедност.Мрзливи Сузан Плочата е Многу Погодна за Семејството, Вечера, Роденден, Ресторан, Банкет, Надворешна Тераса или Кујната Countertop, Градина Маса.При Изборот на Големината, ве Молиме да се Измери Вашиот Десктоп Големина Прво.Разликата помеѓу Вкупната Големина на Плочата и Десктоп Големина Треба да Биде 40-50 Cm/15-20 In.

Избор на клиент

MIZP Голема Тркалезна Маса Мрзливи Сузан Плочата,Задебелена Калено Стакло и Алуминиум Легура на База Табела Услуга Плоча Обновено
Lerpan Лакирани Калено Стакло Мрзливи Сузан Плочата,Алуминиум Легура на База Ротирачки Плочата,Мулти-Големина 360-Степен Обновено
70/80/85/90/100 / 110cm,Мрзливи Сузан,Плочата Трпезариска Маса,360 Степени, се Врти тањир,empered Стакло,Погоден за Хотел, Обновено
70/80/85/90/100 / 110cm,Мрзливи Сузан,Плочата Трпезариска Маса,360 Степени, се Врти тањир,empered Стакло,Погоден за Хотел,

Направени на задебелена калено стакло, не е лесно да се скрши, висока температура отпор, посигурни.Усвој

DEN 13079.76
MIZP Калено Стакло Мрзливи Сузан,со Тивок Лежишта 70cm-110cm Големи Калено Стакло Ротирачки Послужавник за Семејни Собири Обновено
Lerpan Ротирачки Плочата Калено Стакло Мрзливи Сузан Плочата,Круг Ротирачки Послужавник,со Висок Капацитет,Безбедност на Обновено
Avera Производи | Уникатно Врежан Манго Дрво Ротирачки Мрзливи Сузан 17 | A Прекрасен Приказ за Секој Дом & Кујна | Совршен Обновено
Вртливата Плоча, 4 инчен Плоштадот Ротирачки Вртливата Плоча Метал Мрзливи Сузан Имајќи Плочата ТВ Рек Биро Алатка Обновено
Lipper Меѓународни 8308 Бамбус Дрво и Плута 10 Мрзливи Сузан , Браун Обновено
Lipper Меѓународни 8308 Бамбус Дрво и Плута 10 Мрзливи Сузан , Браун

Ротира за лесен пристап.Совршен за правење зачини и мирудии лесно достапни на вечерата на маса, кујнски

DEN 0.00
LIANXUE Плоштадот Мрзливи Сузан 360° Ротирачки Тркала Имајќи Плочата 300 кг Лежишта Плоча Обновено
LIANXUE Плоштадот Мрзливи Сузан 360° Ротирачки Тркала Имајќи Плочата 300 кг Лежишта Плоча

Нашите мрзливи сузан лежишта поставите има две монтажа таблички, едно за прикачување на стабилна површ�

DEN 148.08
Flameer Алуминиум Легура Круг Ротирачки Плочата Мрзливи Сузан Имајќи Табела Вртливата Плоча Сребро Бела Хардвер 5-16 Големина Обновено
Генерички Тешки Мрзливи Сузан Имајќи 6/8/ 9/12 Вртливата Круг Плочата Имајќи - 8 Инчен Обновено
Генерички Тешки Мрзливи Сузан Имајќи 6/8/ 9/12 Вртливата Круг Плочата Имајќи - 8 Инчен

за Агол кабинети, складирање решенија,креда spinners,плочата kaleidoscopes,tabletop служат, прикажување, списание пол�

DEN 210.24
Мрзливи Сузан Плочата Лежишта 4 Pack 3 Инчен Плоштадот Тешки Вртливата Плоча 5/16 Инчи Дебела за Бар Столица Чаир Обновено
Мрзливи Сузан Плочата Лежишта 4 Pack 3 Инчен Плоштадот Тешки Вртливата Плоча 5/16 Инчи Дебела за Бар Столица Чаир

Мрзливи Сузан Комплет : погодни за употреба со обновлив полиците во кујната кабинети, planters, служат одмор

DEN 239.28
Ротирачки Имајќи Плочата, Плочата Имајќи Тешка Должност, Индустриски, 360 Степени Ротирачкото, Хардвер, Tabletop Служат Обновено
MECCANIXITY 3 Инчен Ротирачки Вртливата Стои со Челична Топка Лежишта Мрзливи Сузан База на Плочата за Кујна Агол Кабинети, Обновено
Едноставно Бамбус Дрво Мрзливи Сузан Кујна Плочата 13.5 Инчен Дијаметар X 1.5H Обновено
Едноставно Бамбус Дрво Мрзливи Сузан Кујна Плочата 13.5 Инчен Дијаметар X 1.5H

Страна Направена од Бамбус дрво.Совршен за забавни, го прави голем дар.Димензија : 13.5" L x 13.5" W x 1.5" Х Матери

DEN 0.00
YYMB Плочата Калено Стакло Мрзливи Сузан Круг 360° Ротирачки Плочата Табела Сад се Врти Со Лагери, Тепам:10мм, 70-120cm Обновено
YYMB Плочата Калено Стакло Мрзливи Сузан Круг 360° Ротирачки Плочата Табела Сад се Врти Со Лагери, Тепам:10мм, 70-120cm

★Дното на плочата е направен од алуминиум легура двонасочна оска, така што на десктоп и на дното се цврс

DEN 14009.52
ULTNICE 2 парчиња Мрзливи Сузан Плочата Зачин Рек Организатор Провизии Кабинет Складирање Сад Бања Полица Десктоп Шминка Обновено