Dell P2217 22 Widescreen LCD Монитор

Dell P2217 22 Widescreen LCD Монитор

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

Заврши јасност : Добијте одличен квалитет на слика во согласност со боја застапеност целата @5ms агол на гледање и висок 4 милиони евра : 1 динамичен сооднос на контрастот.И со Power Nap, можете да се грижи помалку за трошат енергија кога сте далеку од вашиот компјутер.Dell P2217 22 Led Lcd Монитор - 16 : 10 - 5 Ms - 1680 X 1050 - 16.Намерно дизајниран за удобност и практичност : Лесно да се прилагоди на вашиот монитор за саканиот агол, висина и положба, па можете да уживате во голема визуелни низ повеќе монитори без проблеми.Enhanced гледање искуство На Dell 22 Следи P2217 е совршен за професионалци кои работат долги часови и зависи од следи дека ќе се прикаже зачудувачки е без индуцирачки око замор.

Избор на клиент

Aobelieve Флексибилни Планината за Младата Оптика DXR-8 и DXR-8 Pro Бебе Монитор, Бела Обновено
Aobelieve Флексибилни Планината за Младата Оптика DXR-8 и DXR-8 Pro Бебе Монитор, Бела

Планината вашето бебе монитор никаде за подобар поглед на вашето бебе.Лесно придава на полиците, заград

DEN 0.00
Kastar 4-Pack Ni-МЗ Батеријата 3.6 V 1000mAh Замена за полнење за Motorola Дигитален Видео Бебе Монитор MBP843CONNECT-3, Обновено
Kastar 4-Pack Ni-МЗ Батеријата 3.6 V 1000mAh Замена за полнење за Motorola Дигитален Видео Бебе Монитор MBP843CONNECT-3,

Компатибилна со следниве Лето Бебе Монитор Батеријата Модели : 2903010, 2960010, SANIK 2903010 Компатибилна со следни

DEN 0.00
1100mAh Замена на Батеријата за Лето Најдобар Поглед 28034 Најдобар Поглед 28035 SecureSight 02044 Слим & Безбедна 02800 Обновено
1100mAh Замена на Батеријата за Лето Најдобар Поглед 28034 Најдобар Поглед 28035 SecureSight 02044 Слим & Безбедна 02800

Батерија Тип : Liion, Напон : 3.7 V, Капацитет : 1100m Ah, ПОТ : 4.07 Пот.Компатибилни Модели : Најдобар Поглед 28034 Најд�

DEN 0.00
LG 34WL85C-Б UltraWide 34 21:9 Криви WQHD (3440 x 1440) IPS Екран, sRGB 99% скала на Бои, HDR 10, Висина / Навалите Прилагодливи Обновено
LG 34WL85C-Б UltraWide 34 21:9 Криви WQHD (3440 x 1440) IPS Екран, sRGB 99% скала на Бои, HDR 10, Висина / Навалите Прилагодливи

34" 21 : 9 Криви WQHD (3440 x 1440) IPS Екранот.Мултибарањата : PBP преку Екранот Контрола (екран сплит).удобните 99% скал�

DEN 0.00
2.4 Инчен Бебе Монитор, 100-240V Безжични Дигитални Видео Бебе Монитор Температура Следење на Младата Безбедносната Камера Обновено
Dell P3418HW 34 Криви Монитор - P Серија Обновено
Dell P3418HW 34 Криви Монитор - P Серија

Dell P Серија следи нудат зголемена продуктивност, зголемување на Карактеристики и удобно употребливост.�

DEN 1982.40
G150XG03 V. 3 15 инчен LCD Панел Обновено
G150XG03 V. 3 15 инчен LCD Панел

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 6048.00
WXLSQ Бебе Монитор со Камера и Аудио, 1080P FHD Бебе Монитор 2.4 Ghz WiFi Безбедносна Камера Затворен, Движење Откривање Обновено
WXLSQ Бебе Монитор со Камера и Аудио, 1080P FHD Бебе Монитор 2.4 Ghz WiFi Безбедносна Камера Затворен, Движење Откривање

❤ 2 начин аудио over10hrs за аудио, бебе монитор со камера има вградено во голема чувствителност микрофон и �

DEN 912.00
Сензор на температура, Стабилна Водоотпорен Здрава Паметен Дизајн High‑Definition Екранот Hygrometer Внатрешна Влажност Обновено
Сензор на температура, Стабилна Водоотпорен Здрава Паметен Дизајн High‑Definition Екранот Hygrometer Внатрешна Влажност

Висока точност температура монитор, температура откривање на грешка од ±0.1℃, влажност откривање на гре�

DEN 0.00
12.1 Инчен LQ121S1LG55 LCD Панелот на Екранот Обновено
12.1 Инчен LQ121S1LG55 LCD Панелот на Екранот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
Waveshare 11.9 инчен Капацитивни Екран на Допир LCD 320×1480 Резолуција (H×V) HDMI Display Port IPS Дисплеј Панел Зајакнато Обновено
Waveshare 11.9 инчен Капацитивни Екран на Допир LCD 320×1480 Резолуција (H×V) HDMI Display Port IPS Дисплеј Панел Зајакнато

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
MyVolts 6V во автомобил Адаптер за Напојување Замена за Tommee Tippee Родител Единица 1094S Бебе Монитор Обновено
MyVolts 6V во автомобил Адаптер за Напојување Замена за Tommee Tippee Родител Единица 1094S Бебе Монитор

Оваа my Volts 6 V висок квалитет во автомобил моќ адаптерот е компатибилен со Tommee Tippee Родител единица 1094 S Беб

DEN 482.40
Sqqsw 1080P Radiocommunication WiFi Далечински Мониторинг Miniskirt DV Камера Бебе Кариера Следи Radiocommunication Бебе Обновено
Sqqsw 1080P Radiocommunication WiFi Далечински Мониторинг Miniskirt DV Камера Бебе Кариера Следи Radiocommunication Бебе

1080 P Безжичен Wi Fi Отстранети Следење Miniskirt DV Камера Бебе Кариера Следи Безжичен Бебе Монитор SP810 Power Барањ

DEN 1555.20
Z-Edge U24C 24-инчен Криви Гејмерски Монитор, Full HD 1080P 1920x1080 LED Светлото Монитор, со 75Hz Refresh Стапка и Око-се Обновено
Z-Edge U24C 24-инчен Криви Гејмерски Монитор, Full HD 1080P 1920x1080 LED Светлото Монитор, со 75Hz Refresh Стапка и Око-се

Мониторот ви нуди максимална потопување дали ќе се види филмови или играат игри, мониторот ќе се целосн�

DEN 0.00
Samsung SD850 32 WQHD (2560x1440) Размер 16:9 LED-LitMonitor (LS32D85KTSR/З.А.) Титаниум Сребрена/Црна мат Обновено
Samsung SD850 32 WQHD (2560x1440) Размер 16:9 LED-LitMonitor (LS32D85KTSR/З.А.) Титаниум Сребрена/Црна мат

2560x1440 WQHD, што е околу 1.8 пати појасна од Целосна HD.Aspect Ratio : 16 : 09.Производ димензии со стојат 29.18 x 24.80 / 19.68 x 11.

DEN 8399.76
Преносни Монитор - Lepow Надгради 15.6 Инчен 1920 x 1080 Full HD IPS Око Нега на Вториот Екран Ултра-Тенок Компјутерска Обновено
Преносни Монитор - Lepow Надгради 15.6 Инчен 1920 x 1080 Full HD IPS Око Нега на Вториот Екран Ултра-Тенок Компјутерска

[Надгради Систем и Подобрен Квалитет] со Користење на најнова надгради LSO 3 [Повеќе Конекција & Режим на П�

DEN 4487.76
SAMSUNG 32 инчен UJ59 4k монитор (LU32J590UQNXZA) - UHD, 3840 x 2160p, 60hz, 4ms, Двоен монитор, лаптоп, монитор, следење Обновено
SAMSUNG 32 инчен UJ59 4k монитор (LU32J590UQNXZA) - UHD, 3840 x 2160p, 60hz, 4ms, Двоен монитор, лаптоп, монитор, следење

32 инчен 4 K ГЕЈМЕРСКИ МОНИТОР овозможува прекрасни слики со неверојатна lifelike детали.Widescreen следи обезбед�

DEN 0.00
Acer UM.FB6AA.007 B246HL 24 LED LCD Монитор - 16:9-5 ms, Црна Обновено
Acer UM.FB6AA.007 B246HL 24 LED LCD Монитор - 16:9-5 ms, Црна

24" Full HD (1920 x 1080) Widescreen TN Екранот.Време на одговор : 5ms 2 звучници, 2 w по јазик.Acer Vision Care Технологии.Портови : 1 x

DEN 0.00
Адаптер за полнење за Motorola Видео Камера Бебе Монитор 1.8 LCD Екран 18201031 Обновено
Адаптер за полнење за Motorola Видео Камера Бебе Монитор 1.8 LCD Екран 18201031

100% Сосема нов и висок квалитет.Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност).Тестирани Единици.Во Голем�

DEN 287.76
Tacom 1080P Radiocommunication WiFi Далечински Мониторинг Miniskirt DV Камера Бебе Кариера Следи Radiocommunication Бебе Обновено
Tacom 1080P Radiocommunication WiFi Далечински Мониторинг Miniskirt DV Камера Бебе Кариера Следи Radiocommunication Бебе

1080 P Безжичен Wi Fi Отстранети Следење Miniskirt DV Камера Бебе Кариера Следи Безжичен Бебе Монитор SP810 Power Барањ

DEN 0.00
Uniq-bty 6ft HDMI Вер 1.4 Аудио Видео Кабел Замена за LG 32BK50Q-W 32 FreeSync LED IPS Монитор Обновено
Uniq-bty 6ft HDMI Вер 1.4 Аудио Видео Кабел Замена за LG 32BK50Q-W 32 FreeSync LED IPS Монитор

Ова е кабел се користи само 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена П�

DEN 2246.40