Фонтана во моментов Милан Thermostatic Масло Протри Бронза Sprayer Туш Тапа - FS9623 Месинг Материјал Современиот Стил - Фиксна Rotatable Ѕид Двојно Чудак Тркалезна Форма Тапа Стил -

Фонтана во моментов Милан Thermostatic Масло Протри Бронза Sprayer Туш Тапа - FS9623 Месинг Материјал Современиот Стил

DEN 0.00

Обновено

Достапно за нарачка

ELEGENT ПОГЛЕД : да се Даде на вашата бања елегантен поглед со дожд туш миксер сет.Еден лост бања тапа во Масло Протри Бронза заврши е совршен додаток на денешниот современ дом.МОДЕРЕН ДИЗАЈН : модерниот дизајн рачен туш, ладна и топла вода, туш миксер и лесен-за-користење миксер вентил, направен од високо-квалитет солидна месинг.Бидете сигурни дека, кога станува збор за нова бања дожд туш чешми, Fontana Showers се нуди форма, заврши и стилови сте во потрага за.ТЕСТИРАН од СТРАНА на стручни лица : Туш е енергично тестирани од страна на нашиот стручен тим од НАС туш главата експерти да највисок НИ квалитет и стандарди на изведба. 100% ЗАДОВОЛНИ ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви други прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене преку e-mail,ние ќе го реши проблемот со вас како е можно поскоро ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа.Фонтана во моментов Милан Thermostatic Масло Протри Бронза Sprayer Туш Тапа Карактеристики : Марка : Fontana Showers Кодот на Производот : FS9623 Core Материјал : Керамички Showerhead Стил : Современи Големина : 8" Површински третман : Масло Протри Бронза завршна Површина : Месинг Тип на Контрола : Dual Еден Поддршка Контрола на Топли и Ладни : Да Број На Рачки : Двојно Чудак Тип : Ротирачки Кревање Тип Инсталација Тип : Ѕид.

Избор на клиент

Кингстон Месинг KS5565FL Regency Широка Тоалетот Тапа со француски Рачка на Менувачот, Масло Протри Бронза Обновено
Кингстон Месинг KS5565FL Regency Широка Тоалетот Тапа со француски Рачка на Менувачот, Масло Протри Бронза

Дек Планината 8" 16" Распространета 3Дупка за Инсталација.875 вкупна висина.Три дупка потоне апликација.Вкл

DEN 7180.32
Американскиот Стандард 7430151.002 Тоалетот Тапа, Полиран Хром Обновено
Американскиот Стандард 7430151.002 Тоалетот Тапа, Полиран Хром

Перформанси и сигурност.Керамички диск вентил помага да се елиминира протекување со тоа што се отпорни

DEN 0.00
Anpean Една Рачка Бања Потоне Тапа Една Дупка со Pop-Up се Исцеди и водостопанство Линии, Брусен Никел Обновено
Anpean Една Рачка Бања Потоне Тапа Една Дупка со Pop-Up се Исцеди и водостопанство Линии, Брусен Никел

Материјал : Еден Бања Славина е направен на 304 Нерѓосувачки Челик изградба, ОловоБесплатно, НеТоксични, �

DEN 1031.76
Nuvo ES5972FL Елементи на Дизајнот Атланта 2-Рачка 8 16 Распространета Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, 5-3/8, Полиран Месинг Обновено Одлична цена
Nuvo ES5972FL Елементи на Дизајнот Атланта 2-Рачка 8 16 Распространета Тоалетот Тапа со Месинг Pop-Up, 5-3/8, Полиран Месинг

Солидна месинг изградба.Капеслободен керамички диск кертриџ.Дек планината 8" 16" распространета 3дупка з�

DEN 3836.00 7692.72
Kohler K1057942BZ Bancroft Monoblock Една Дупка Бања Потоне Тапа, Масло Протри Бронза Обновено
Kohler K1057942BZ Bancroft Monoblock Една Дупка Бања Потоне Тапа, Масло Протри Бронза

За една дупка за инсталација или 4" центри со escutcheon.KOHLER керамички диск вентили надмине индустрија долгов

DEN 10435.44
hansgrohe Talis C Класичен Низок Проток Заштеда на Вода 1-Рачка 1 7-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Полиран Никел, 14127831 Обновено
hansgrohe Talis C Класичен Низок Проток Заштеда на Вода 1-Рачка 1 7-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Полиран Никел, 14127831

СПРЕЈ ТИП : Ова тапа карактеристики на aerated спреј кој предизвикува помалку јавните од традиционалните ч�

DEN 8469.36
RKF Вртливата Spout Две-Рачка Centerset Бања Тапа Тоалетот Тапа со pop-up Мозоци со Преливник и CUPC Снабдување со Вода Обновено
RKF Вртливата Spout Две-Рачка Centerset Бања Тапа Тоалетот Тапа со pop-up Мозоци со Преливник и CUPC Снабдување со Вода

Издржливи Бранеа Никел Крај : Противи оцрни и отпорност од секојдневна употреба.Лесно да се Инсталира с�

DEN 0.00
Античкиот Бања Потоне Тапа со Една Рачка Месинг Палубата Планината Слив Тапа Топла и Ладна Потоне Миксер Допрете за Тоалет Обновено
KOHLER К-15182-F-БЛАГАЈНИЧКИ Coralais Еден Контрола Centerset Тоалетот Тапа со Рачка на Менувачот, Полиран Chrome со Различни Обновено
KOHLER К-15182-F-БЛАГАЈНИЧКИ Coralais Еден Контрола Centerset Тоалетот Тапа со Рачка на Менувачот, Полиран Chrome со Различни

Еден контрола рачка ги исполнува АДА барања.KOHLER керамички диск вентили надмине индустрија долговечнос�

DEN 1730.40
Moen WS84850SRN Wetherly Две-Рачка Centerset Бања Тапа со Одвод на Собранието, на самото Место се Спротивстави Бранеа Никел Обновено
Moen WS84850SRN Wetherly Две-Рачка Centerset Бања Тапа со Одвод на Собранието, на самото Место се Спротивстави Бранеа Никел

За наводнување на растенијата.И со значајни иновации како напор приклучните со Magnetix или најдобро rainshower

DEN 0.00
Елементи на Дизајнот ES5561BX Широка Тоалетот Тапа Со Крстот се Справи, Полиран Хром Обновено
Елементи на Дизајнот ES5561BX Широка Тоалетот Тапа Со Крстот се Справи, Полиран Хром

Солидна Месинг Изградба.КапеСлободен Керамички Диск Кертриџ.Дек Планината 8" 16" Распространета 3Дупка з�

DEN 0.00
YBlucklly Хром Бања Тапа 1 или 3 Дупка Бања Единствена Славина се Справи со Бања Тапа Модерна Слив се Мијат Слив Тапа со Обновено
ДЕЛТА ТАПА 22C601 Една Дупка, 6.25 x 1.98 x 6.25 инчи, Хром Обновено
ДЕЛТА ТАПА 22C601 Една Дупка, 6.25 x 1.98 x 6.25 инчи, Хром

Метал задржете надолу пакет.Боја кодирани plug копчето за рачка за топла / ладна идентификација.Popup одвод �

DEN 2795.76
BAOJIAN кујна допрете Слив Чешми Водопад Месинг Слив Славина за Вода Чешми Torneira Бања Потоне Миксер Хром Палубата Монтирани Обновено
Pfister Brea Распространета 2 Се Справи Со Бања Тапа Тоскански Бронза Обновено
Pfister Brea Распространета 2 Се Справи Со Бања Тапа Тоскански Бронза

Достапни во Бранеа Никел и Тоскански Бронза, Brea надополнува различни бања settings.Brea вклучува иновативни П

DEN 2616.00
Водопадот Ѕид Бања Тапа S1371CW + Pop-Up Мозоци S7306C Пакет Обновено
Водопадот Ѕид Бања Тапа S1371CW + Pop-Up Мозоци S7306C Пакет

1 Ѕид Бања Тапа S1371 CW + PopUp Мозоци S7306 C со хром финиш ќе се спротивстави на корозија и tarnishing преку секојднев

DEN 3215.76
Делта Тапа Ashlyn Широка Бања Тапа Хром, Бања Тапа 3 Дупка, Дијамант Печат Технологија, Метал Одвод на Собранието, Хром Обновено
Zexzen Една Дупка Бања Тапа со Палубата Плоча, Црна Водопад Една Рачка Бања Тапа, Модерна Бања Потоне Тапа со Снабдување Обновено
Windon Залив од страна на Speakman Чесапик Близнак Лост 8 Распространета Тоалетот Тапа, Мат Црна Обновено
Windon Залив од страна на Speakman Чесапик Близнак Лост 8 Распространета Тоалетот Тапа, Мат Црна

Изградена на трајни солидна месинг и метални за години на непроблематична перформанси.Брза и едноставн

DEN 6451.20