PN Poong Nyun HNHPC-02(IH) Притисок Шпорет, 2.0 L, сребро.

PN Poong Nyun HNHPC-02(IH) Притисок Шпорет, 2.0 L, сребро.

DEN 2951.76

Обновено

Достапно за нарачка

Одлична топлинска спроводливост и задржување на топлина со IH способен 3-ply capsulated дното.Изработени од нерѓосувачки челик со користење на топло валање метод кој обврзници неколку плочи на метал во 300-400 целзиусови степени температура.Стомакот во облик на дизајн помага еднакво дистрибуирате топлина за да им помогне го задржи хранлива вредност и да се намали готвење време.Издржливи и отпорни на топлина страна рачки.Manufacturered во Јужна Кореја.PN Poong Nyun Здраво Klad IH Hive е од не ' рѓосувачки челик притисок шпорет кој е лесен за употреба и ефикасна.На Здраво Klad IH Hive производи имаат 3 ply capsulated bottoms дека им помогне на пренос на топлина со побрзо стапка, и да се намали готвење време.ЗДРАВО Облечени IH Hive производи се направени со стомакот во облик на дизајн да им се помогне рамномерно се дистрибуираат топлинска да го задржат хранлива вредност и да се намали готвење време.

Избор на клиент

Инстант Тенџере Ултра 60 Ултра 6 Qt 10-во-1 Мулти - Користете Програмабилни Притисок Шпорет, Бавно, Шпорет, Ориз Шпорет, Обновено
Гранит Повлечеме 3 во 1 Притисок Canner, Притисок Шпорет, или Притисок Steamer (20 qt.) Обновено
Гранит Повлечеме 3 во 1 Притисок Canner, Притисок Шпорет, или Притисок Steamer (20 qt.)

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 3838.80
Престиж Делукс Алфа Индукција База Притисок Пан, Виш, Од Не ' Рѓосувачки Челик Обновено
Престиж Делукс Алфа Индукција База Притисок Пан, Виш, Од Не ' Рѓосувачки Челик

одговара на модерна кујна и современ начин на живот овој повеќенаменски прибор доаѓа до вас од престиж �

DEN 0.00
IMUSA САД A417-80803 Притисок Шпорет Поправка на Комплет Обновено Одлична цена
IMUSA САД A417-80803 Притисок Шпорет Поправка на Комплет

Комплет Содржи Силикон Заптивка, Регулатор На Притисок, Притисок И Контрола Вентил.Лесно може да го Зам�

DEN 239.76
Hawkins ' Рѓосувачки Челик Притисок Шпорет, 1.5 Литар, Сребро. Обновено
Hawkins ' Рѓосувачки Челик Притисок Шпорет, 1.5 Литар, Сребро.

Погоден за гас, електрична, керамички, халоген и индукција cooktops.Идеален за готвење за : 12 Лица.База на рам

DEN 1241.28
Brentwood Апарати БФЦ-112 Притисок Шпорет, 9.0-Литарски, Алуминиум Обновено
Brentwood Апарати БФЦ-112 Притисок Шпорет, 9.0-Литарски, Алуминиум

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 0.00
Пеперутка Нерѓосувачки Челик Притисок Шпорет 4.5 Ltr Пан (Сина Линија 4.5 L) Обновено
Пеперутка Нерѓосувачки Челик Притисок Шпорет 4.5 Ltr Пан (Сина Линија 4.5 L)

Телото & Капак направени од премиум квалитет, од Нерѓосувачки Челик 4.5 Ltr.Алуминиум Термички База.Ергоно�

DEN 0.00