Hedstrom Прилагодливи Мраз Ролери Младите Големина 8-11, Дизни Замрзнати 2, Виолетова, (40-80001WC)

Hedstrom Прилагодливи Мраз Ролери Младите Големина 8-11, Дизни Замрзнати 2, Виолетова, (40-80001WC)

DEN 1679.76

Обновено

Достапно за нарачка

Овие ролери нудат комфор, удобност и стил со забава Замрзнати 2 графика.Hedstrom е Прилагодлив Мраз Ролери се совршен лизгалки да ги запознае децата да уметничко лизгање.Прилагодлив се вклопуваат систем се одликува со лесен-за-користење на алатката-бесплатно систем кој им овозможува на лизгалки да расте со детето нозе. Важно глуждот поддршка е предвидено од страна на хард-школка надворешниот подигање и мека, плетени velour внатрешни работи.Нерѓосувачки челични ножеви се одржи нивната работ подолго, да се спречи rusting и ја испорача во согласност перформанси со минимално одржување.

Избор на клиент

Botas - Модели Дијана, Дагмар, Дејвид/Слика Мраз Ролери за Жени, Мажи, Девојки, Момчиња, Деца/Sabrina Ножеви Обновено
Botas - Модели Дијана, Дагмар, Дејвид/Слика Мраз Ролери за Жени, Мажи, Девојки, Момчиња, Деца/Sabrina Ножеви

BOTAS модел : ДАГМАР / Направени во Европа (чешка) / Удобно Слика Мраз Ролери за Жени, Девојки, Деца / Вист�

DEN 2398.80
Riedell 615 Се Издигнува/Деца Почетник Мека Слика Мраз Ролери Велкро Ремени Обновено
Riedell 615 Се Издигнува/Деца Почетник Мека Слика Мраз Ролери Велкро Ремени

Овие чизми имаат поделени јазик дизајн и трајни производи за одржувањебесплатен горен дел да се даде по

DEN 0.00
Џексон Ultima Elle Фузија/Мираж FS2130 / Слика Мраз Ролери за Обновено
Џексон Ultima Elle Фузија/Мираж FS2130 / Слика Мраз Ролери за

Специјално редизајниран опфатени јазик со мека на врвотлинија елиминира шин иритација; чипка цепнатин�

DEN 6478.80
Џексон Elle Женска/Девојки Слика Мраз Ролери - Женска Големина Обновено
Џексон Elle Женска/Девојки Слика Мраз Ролери - Женска Големина

Издржлив и лесен Микрофибер горниот има значителна флексибилност, подвижност и сила Uоблик на ткаенина�

DEN 0.00
Џексон Ultima - Мистика со Mark II Ножот - Женска/Девојки Обновено
Џексон Ultima - Мистика со Mark II Ножот - Женска/Девојки

Светлината поддршка за започнување на часови по уметничко лизгање.Стилизирана ПВЦ outsole со една фабрика

DEN 1936.80
Џексон Ultima Softec Спорт Мажи/Момчето Рекреативни Хокеј Скејт Обновено
Џексон Ultima Softec Спорт Мажи/Момчето Рекреативни Хокеј Скејт

Рекреативни скејт со Thinsulate обвивка, најлон горниот и јазикот.Фабриката наострен слободно нож во прилог.

DEN 1631.76
Езерото Спокоен Еверест Жените Нежно Подигнете Слика Мразот Скејт Обновено
Езерото Спокоен Еверест Жените Нежно Подигнете Слика Мразот Скејт

Мека Ну Buck подигање дизајн w / изолација.Ткаени Мека на Допир обвивка.Засилен глуждот поддршка w / продолж

DEN 0.00