Boska Fondue Set Pro L – 33.8 fl мл

Boska Fondue Set Pro L – 33.8 fl мл

DEN 3239.76

Обновено

Достапно за нарачка

ПОГОДЕН ЗА СИРЕЊЕ FONDUE : со содржина од 1.8 литри (60 fl мл) можете да уживате во 1.3 килограми (2.9 lbs) на стопи сирењето.ЗА УПОТРЕБА ВО кој БИЛО ВИД НА РЕРНАТА : погодни за индукција, шпорет на гас, електрична и керамички готвење.СТИЛСКИ И ИЗДРЖЛИВ : направен од високо-квалитет на леано железо и даб.СОДРЖИНА : леано железо fondue тенџере, леано железо база, 6 fondue предници, режач, рецепт и прирачник (производ димензии : 200 х 310 х 160 mm [7.9 x 12.2 x 6,3 инчи]). 10 години ГАРАНЦИЈА : BOSKA ви нуди трајни и прифатлива храна tools, со исклучителен квалитет и безвременски дизајн.Fondue Set Pro Л.

Избор на клиент

Trudeau Алто 3-во-1 Електрични Fondue Сет, 81 Унца, Сребро. Обновено
Trudeau Алто 3-во-1 Електрични Fondue Сет, 81 Унца, Сребро.

На Trudeau Електрични Чоколадо Fondue Собата е совршен начин да се направи лесна и забавна десерт дека целото �

DEN 0.00
Swissmar Сјај 7 Парче Чоколадо Fondue Сет, Бела Обновено
Swissmar Сјај 7 Парче Чоколадо Fondue Сет, Бела

Сет вклучува керамички 9.5 унца сад и база, четири fondue предници со нерѓосувачки челик се справи и чај свет

DEN 479.76
Swissmar Lugano 2-1/2-Четвртиот Сирење Fondue Тенџере, Цреша Црвениот Обновено
Swissmar Lugano 2-1/2-Четвртиот Сирење Fondue Тенџере, Цреша Црвениот

Емајлирани леано железо fondue тенџере; почива на rechaud / стојат или може да се користи на stovetop.Обезбедува ду�

DEN 0.00