1Pcs Користи Fujitsu Конвертор FVR008E7S-2SD 220V-0.75 Kw Тестирани

1Pcs Користи Fujitsu Конвертор FVR008E7S-2SD 220V-0.75 Kw Тестирани

DEN 607.20

Обновено

Достапно за нарачка

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоненти поле.Ние имаме повеќе од 200,000 линии во акции, и тие може да бидат испратени во 1 до 3 работни дена.Ние нудиме професионална пакет на услуги за клиенти.Ни даде шанса, ќе го познававте и чипс портата е најдобро one-stop извор.Ако имате било какви прашања или проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и им даде на вашиот satified одговор.

Избор на клиент

Значи И Оригинални RSD-300B-24 Затворени Единствен Излез DC-DC Конвертор 24V 11.3 НА Обновено
Значи И Оригинални RSD-300B-24 Затворени Единствен Излез DC-DC Конвертор 24V 11.3 НА

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 3432.48
ДИК Америка Модел 6948 DC-DC Конвертор - 12V да 48V Висока Моќност DC-DC Конвертор - 1200 W на Излезна Моќ Обновено
ДИК Америка Модел 6948 DC-DC Конвертор - 12V да 48V Висока Моќност DC-DC Конвертор - 1200 W на Излезна Моќ

КАКО РАБОТИ : Ова DCDC конвертор преобразува напони прави можно инсталација на опрема дизајнирани да рабо

DEN 3141.60
2 парчиња РК Авион Модул Мини 360 DC-DC Buck Конвертор Чекор Надолу Модул Прилагодливи Чекор Надолу Конверзија 12V 24V Обновено
2 парчиња РК Авион Модул Мини 360 DC-DC Buck Конвертор Чекор Надолу Модул Прилагодливи Чекор Надолу Конверзија 12V 24V

2 парчиња РК Авион Модул Мини 360 DCDC Buck Конвертор Чекор Надолу Модул Прилагодливи Чекор Надолу Конверзија

DEN 0.00
Побогати-Р 30/24 Касета Копчето Силна Отпорност на абење 3D Касета Рокер Помали Оперативни Област Аркадна Kit(Розева) Обновено
Напојување на Модулот,DC-DC 36V 48V да 5V 25A Конвертор Чекор Надолу Напојување на Модулот Обновено
Напојување на Модулот,DC-DC 36V 48V да 5V 25A Конвертор Чекор Надолу Напојување на Модулот

1 Автоматска заштита функции, вклучувајќи прекуструјна, overvoltage, се прегрее и краток спој гарантира безбе

DEN 837.60
Sara-u 7S Моќ Ѕид Balancer PCB Модул Моќ Банка Случај 18650 29.4 V Батерија Носителот 20A 40A 60A BMS Батеријата Кутија Обновено
Sara-u 7S Моќ Ѕид Balancer PCB Модул Моќ Банка Случај 18650 29.4 V Батерија Носителот 20A 40A 60A BMS Батеријата Кутија

Полнење тековни на секој слој не е препорачливо да се надмине 2a, инаку батеријата може да се генерираат �

DEN 1199.76
SprintBooster SBHO0003S Перформанси Надградба Моќ Конвертор, 1 Пакет Обновено
SprintBooster SBHO0003S Перформанси Надградба Моќ Конвертор, 1 Пакет

3 забрзување режими (off (исклучено, Спорт и трки) 36 забрзување програми (18 прирачник & 18 автоматско преноси

DEN 0.00
X-DREE DC 4.75-30V да DC 1.25-26V Прилагодливи чекор и надолу Модул 1.5 А 1M2596(DC 4.75-30 ν DC 1.25-26 ν Módulo редукторот Обновено
X-DREE DC 4.75-30V да DC 1.25-26V Прилагодливи чекор и надолу Модул 1.5 А 1M2596(DC 4.75-30 ν DC 1.25-26 ν Módulo редукторот

Име на производ : Чекор надолу Модул;Модел : 1 M2596 Влезен Напон : DC 4.7530 V;Излезен Напон : DC 1.2526 V.Излез Номинал

DEN 270.48
Yustda USB Синхронизација Кабел Замена за ViewSonic VFD1028W-11 VS14962 DF88W-523 VS12055 VFM1536-11 VS13967 VFM1586 VFM1586-11E Обновено
Yustda USB Синхронизација Кабел Замена за ViewSonic VFD1028W-11 VS14962 DF88W-523 VS12055 VFM1536-11 VS13967 VFM1586 VFM1586-11E

Сосема Нов Висок Квалитет USB 2.0 Кабел за Податоци;.Овој кабел е компатибилен со многу Дигитални Камери, В�

DEN 0.00
Приклучете Моќ Конектор, Батерија Конвертор 18V за Обновено
Приклучете Моќ Конектор, Батерија Конвертор 18V за

Спецификација : Предмет Тип : Батеријата Adapter Moulding : Мувла на горивото Храна Материјал : Рафинирани со вис

DEN 0.00
Traco Моќ Изолирани Одбор Планината Dc/dc Конвертор, Натопи, Фиксна, Преку Дупка, 10 W, 5 V, 2 Rohs Согласност: Да - Десет Обновено
[Затворен Тип/SE-1000 Серија/Индустриска Примена] ЗНАЧИ ДОБРО SE-1000-24 (1000.8 W 24V 41.7 А) Единствен Излез Префрлување Обновено
[Затворен Тип/SE-1000 Серија/Индустриска Примена] ЗНАЧИ ДОБРО SE-1000-24 (1000.8 W 24V 41.7 А) Единствен Излез Префрлување

AC влез избор со прекинувач (SE600 / 1000).Принудени воздух за ладење со вграденво ВАШИНГТОН фан.Вграден далеч�

DEN 271.20
Pukido 300PCS AC 100V-240V Конвертор Адаптер DC 12V 1А 9V 1А 5V 2A Напојување ЕУ Приклучок + - (Приклучок Тип: 465) Обновено
Pukido 300PCS AC 100V-240V Конвертор Адаптер DC 12V 1А 9V 1А 5V 2A Напојување ЕУ Приклучок + - (Приклучок Тип: 465)

Приклучок Тип : 465 Број на модел : ЕУ.Употреба : Префрлување.Излез тип на : DC.Излезен напон : 12 V 100% Сосема но�

DEN 0.00
Моќ Конвертор, Напонски Трансформатор 110V/220V Коло Прекинувач за Заштита на 110V Да 220 V Напон Конвертор за Научни Лаборатории Обновено
Altronix Netway Netway8m Power Over Ethernet Инјектор Центар - 110 V Ac Влез - 55 V Излез - 30 W, 150 W - Rohs Согласност Обновено
Altronix Netway Netway8m Power Over Ethernet Инјектор Центар - 110 V Ac Влез - 55 V Излез - 30 W, 150 W - Rohs Согласност

Altronix Corporation 8 Порта Успеа Midspan.тој Net Way8 M Успеа Midspans се обезбеди енергија и да го положат податоци за Рое в�

DEN 0.00
DC-DC USB Мобилни Зголеми Модул 0.9 V-5V 600MA Конвертор Чекор До Модул Обновено
DC-DC USB Мобилни Зголеми Модул 0.9 V-5V 600MA Конвертор Чекор До Модул

Ако производот е незадоволителен, само испрати ми се врати барање, и ние ќе целосна наплата на пари.След�

DEN 0.00
DC 6V 40A 240W Конвертор, 24V DC 8V-40V да 6V DC-DC Чекор Надолу Конвертор со Висока Реализација Ефикасност Водоотпорен Обновено
DC 6V 40A 240W Конвертор, 24V DC 8V-40V да 6V DC-DC Чекор Надолу Конвертор со Висока Реализација Ефикасност Водоотпорен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 0.00
XWST DC-DC 8-85V да 5V USB Конвертор 12V 24V 36V 48V 60V 72V да 5V 3А 15W со Уво USB Излез Адаптер Конвертор на Напон Buck Обновено
XWST DC-DC 8-85V да 5V USB Конвертор 12V 24V 36V 48V 60V 72V да 5V 3А 15W со Уво USB Излез Адаптер Конвертор на Напон Buck

ПАРАМЕТАР XWST DCDC конвертор влезниот напон спектар е DC 8~85 V (12 V 24 V 36 V 48 V 72 V да 5 V 3А 15 W); излезниот напон е DC 5 V

DEN 335.76
Префрлување Напојување,110V-220V AC 12V/16.7 НА Префрлување Напојување Возачот Адаптер Напон Конвертор 200W Обновено
Префрлување Напојување,110V-220V AC 12V/16.7 НА Префрлување Напојување Возачот Адаптер Напон Конвертор 200W

7 во Пакет листа : 1 * Префрлување Напојување Забелешка : За напојување е 100% целосна, но, некои моќ е изгубе�

DEN 1574.40
Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - 10pcs/4 многу канал ЖИТО I2C Логика Ниво Конвертор Bi-Directional Обновено
Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - 10pcs/4 многу канал ЖИТО I2C Логика Ниво Конвертор Bi-Directional

На ниво конвертор е многу лесен за употреба.Одборот треба да биде придвижуван од два напони извори (висо

DEN 282.96
X-DREE DC-DC 1V-5V на 300mA USB Пренослив Моќ Зголеми Модул Зелена Сребрен Тон(DC-DC 1V-5V на 300mA USB Módulo де refuerzo Обновено
X-DREE DC-DC 1V-5V на 300mA USB Пренослив Моќ Зголеми Модул Зелена Сребрен Тон(DC-DC 1V-5V на 300mA USB Módulo де refuerzo

Име на производ : Чекор До Зголемување Модул;Модел : DCDC.Влез : 15 V;Излезен Напон : 5 V.Излезна Струја : 300m A;Вку

DEN 201.12
Безжична Bluetooth Soundbar за Дома, Преносни Мулти Функција Звучник со LED Огледало Дизајн, Мини Дигитален Говорникот Обновено
Безжична Bluetooth Soundbar за Дома, Преносни Мулти Функција Звучник со LED Огледало Дизајн, Мини Дигитален Говорникот

【 Bluetooth Звучник】огледало LED екранот се прикажува времето на аларм и температура на прв поглед 【Мулти Ф�

DEN 1022.16