ВО странска валута-03759 DIY-2 парчиња Накит Бронза на Ѕвонење Двојно Слоеви Рамка Бакнеж Затворач Заклучување на Метална Паричка Чанта Торба Справи со Наодите 8.5x6cm

ВО странска валута-03759 DIY-2 парчиња Накит Бронза на Ѕвонење Двојно Слоеви Рамка Бакнеж Затворач Заклучување на Метална

DEN 240.00

Обновено

Достапно за нарачка

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА - ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да не контактирате ако повеќе информации.Карактеристики На Производот : Бакнеж Затворач За Заклучување.Објектот Дијаметар : 6cm.Објектот Висина : 6cm.Објектот Должина : 8.5 cm.Опис : - ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да не контактирате ако повеќе информации.- Постојат можат да имаат благо различни бои,бидејќи на компјутерски монитори амбиент.- Со разликата во measurment метод pls дозволете 1-2cm толеранција.- Пакет се вклучени : 1 Pcs/Број/set Item Спецификација : Карактеристики на Производот : Бакнеж Затворач Lock Item Дијаметар : 6cm Item Висина : 6cm Item Должина : 8.5 cm Item Тип : Накит Findings Item Тежина : 80g Material : Metal Jewelry Наоди Тип : Clasps & Hooks Item Ширина : 6cm Metals Тип : цинк Легура.

Избор на клиент

Gnognauq 3Pcs Метал Чанта Синџир Рака Замена Рамен Синџири Чанта за на Рака со Завртување Куки Затворач за DIY Рамо Кеси Обновено
Gunmetal, 1/2 инчи / 12mm цинк Легура претходно биле вклучени и подлошки/Grommet за Облека, од Кожа Занаети, Кеси Занаети,Чанта Обновено
YG_Oline 4 Пакет 47 Чанта Синџир, 4 Бои Торба Синџир Crossbody Синџир Рака Замена Обновено
YG_Oline 4 Пакет 47 Чанта Синџир, 4 Бои Торба Синџир Crossbody Синџир Рака Замена

Пакет количина : 4 парчиња торба синџири за замена или резервни, вклучувајќи четири бои : златна, сребрен�

DEN 0.00
5 Парчиња/Парче Квадратна Метална Рамка Купи за бакнеж Затворач Монета Чанта Торба Додаток DIY Занает Трајни и Мода Обновено
10 Парчиња Метал Вртливата Hummer Затворач Ноктот Притисни Портата Snap Куки за DIY Занаети Keychain Чанта Чанта на Одлуки Обновено
Homyl Гроздобер Втиснување Метална Рамка Чанта Затворач Лак за Заклучување за Торба Паричникот Чанта - Злато Обновено
Homyl Гроздобер Втиснување Метална Рамка Чанта Затворач Лак за Заклучување за Торба Паричникот Чанта - Злато

* Антички Стил Плоштадот Занает Рамки со Рачка може да се Направи сте Рака повлечете лесно Врежани Грозд

DEN 0.00
Чанта Ремени Замена СТП Кожни Чанти Рака Торба Ремени Телефон Pendant (Сина Плетенка-01) Обновено
Чанта Ремени Замена СТП Кожни Чанти Рака Торба Ремени Телефон Pendant (Сина Плетенка-01)

1 .Материјал : Висок квалитет на СТП Кожа и метални токи; 1 PC на рака само 2 Големина : 64cm L x 4cm W (25.20"L x 1.57"W); Ха�

DEN 335.52
Wokape 4Pcs Пиштол-Црна 7.5 Инчен 15.74 Инчен 39.37 Инчен 47.2 Инчен Луксузни Модни Замена Рамен Синџир на Рака со Токи Обновено
Wokape 4Pcs Пиштол-Црна 7.5 Инчен 15.74 Инчен 39.37 Инчен 47.2 Инчен Луксузни Модни Замена Рамен Синџир на Рака со Токи

☛ ❤ 1, МОДА ДЕВОЈКИ Во овој комплет,ќе добиете 4 Pcs 4 Големини Рамен Синџир,Чанта синџир рака вкупна должи

DEN 331.20
CRAFTMEMORE 2 ПАРЧИЊА 1-1/4 Инчен Притисни Портата Snap Куки Метал Вртливата Hummer Ноктот Затворач Чанта Хардвер SC21 Обновено
CRAFTMEMORE 2 ПАРЧИЊА 1-1/4 Инчен Притисни Портата Snap Куки Метал Вртливата Hummer Ноктот Затворач Чанта Хардвер SC21

Притисни Портата Snap Куки за Торба Шарм, Чанта рачка, Занает проект, итн.Добро се вклопува со 1 1 / 4 инчи (3032�

DEN 191.76
Bonarty 25cm Метал Чанта Синџир на Рака се Справи со Торба Замена - Бронза Обновено
Bonarty 25cm Метал Чанта Синџир на Рака се Справи со Торба Замена - Бронза

Висок квалитет на метал Hummer Затворач токи, обезбеди инсталација здрав.Меки и удобни, совршена замена за

DEN 0.00
3DANCraftit 14 инчен 35.5 cm Гроздобер Лекар Торба Рамка Чанта Рамка за Торба Прави Анти Бронза M57 Обновено
3DANCraftit 14 инчен 35.5 cm Гроздобер Лекар Торба Рамка Чанта Рамка за Торба Прави Анти Бронза M57

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд 747 DANCraftit

DEN 0.00
Торба за на Рака 58/120cm Чанта Рака Метални Синџир СТП Кожна Торба за на Рака DIY Замена Торба Синџир за Чанта Торба Жените Обновено
8.5 cm Чанта Рамка, Чанта Расклопна Рамка Високо ниво на Безбедност е Лесно да се Користи за DIY Торба Клип за Паричник Обновено
к-занает BG12 50cm Чанта Метални Синџир Рака Замена на Злато Crossbody Рамо, Рака Чанта Обновено
к-занает BG12 50cm Чанта Метални Синџир Рака Замена на Злато Crossbody Рамо, Рака Чанта

Изработени од Метал.Чанта Синџир.Направени во Кореја.Овој едноставен и елегантен златотон, пократки си�

DEN 0.00
SUPERFINDINGS 3Pcs 15.8 Инчен Железо Фенер Синџир Врвка 3 Бои Метал Рака Замена Синџири од Железо Змија Синџир Торба за Обновено
SUPERFINDINGS 3Pcs 15.8 Инчен Железо Фенер Синџир Врвка 3 Бои Метал Рака Замена Синџири од Железо Змија Синџир Торба за

3 Бои : имаме gunmetal, платина, и светли злато, обезбедување на вас со различни избори, што може да одговара н�

DEN 0.00
SAINTY 9669-Куче Куче Tapestry Медиум Чанта Обновено
SAINTY 9669-Куче Куче Tapestry Медиум Чанта

Висок Квалитет Tapestry.Полиестер обвивка.Пакет Тежина : 2.0 lb.Пакет Димензија : 14 "L x 3 "W x 10 "H Со прилагодливи fau

DEN 0.00
Airssory 12Pcs/Торба СТП Кожа Labels Врежана Ознака Правоаголник Седло Браун со Дупки со Зборот рачно изработени и Пчели Обновено
SSMDYLYM 20cm Ретро Чанта Торба Спојки DIY Занает Метална Рамка Бисер Мушка Главата Затворач за Заклучување (Боја : Светло Обновено
Oumefar Паричникот Внатрешна Рамка Монета Чанта Shrapnel Мазна Монета Торба за DIY Монета Чанта Чанта Додатоци Обновено
Oumefar Паричникот Внатрешна Рамка Монета Чанта Shrapnel Мазна Монета Торба за DIY Монета Чанта Чанта Додатоци

На flex рамка е поставена на една кеса за да се отвори, донесе добар ефект на отворањето и затворањето, пов�

DEN 0.00
Браун 10мм x 4mm Бакар Конус Занитвам Чанта Заковки Скок Занитвам Studs Места Кожа Занитвам за Торба Одлуки, Облека, Чевли. Обновено
PH PandaHall 5pcs Чанта Справи со Рамка, 7.8 Инчен Метална Рамка Бакнеж Затворач Заклучување Gunmetal Бакнеж Затворач Рамка Обновено
Blumenthal Lansing Бамбус Чанта Справува со Овална Форма, 2 Парчиња, 85 x 55' Обновено
Blumenthal Lansing Бамбус Чанта Справува со Овална Форма, 2 Парчиња, 85 x 55'

Вклучува две овален облик на бамбус рачки.Бамбус чанта рачки мерка 85" x 55".Рачките се со природна боја со �

DEN 0.00
Gunmetal, 1 1/2 инчи/38mm Цинк Легура Чанта Кука Притисни портата snap Кука за Рака Чанта Чанта Торба Копче Прстен DIY Обновено
Gunmetal, 1 1/2 инчи/38mm Цинк Легура Чанта Кука Притисни портата snap Кука за Рака Чанта Чанта Торба Копче Прстен DIY

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд : 3 DANCraftit

DEN 0.00